» »

Microsoft predstavil Windows Phone 8

1
2
»

cekr ::

A imata HTC in Samsung vgrajen radio. Nokia ga naj ne bi imela, kar je velik manjko.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Tralala999 ::



Še malo o Lumii 920

levaky ::

A je napovedan kak IP67 WP8 telefon?

Matej

Jst ::

By the way: veliko iPhone userjev, glede na neko anketo (iz ZDnet oz. po pravici nisem slišal iz kje), so v podcastu povedali, gleda za Lumio 920 predvsem zaradi kamere in navigacije. iOS userji so že počasi naveličani Appla; iOS 6 jim ni prinesel nič novega - še huje, ostali so brez relativno funkcionalnih map, ki so jih imeli prej od Googla.

Če je bila tista anketa kolikor tolikor reprezentativna, potem 20% iPhone 4 uporabnikov resno razmišlja o prehodu na Lumio 920. Pri lastnikih Petice, pa si 10% uporabnikov želijo 920ke, nimajo pa namena jo takoj kupiti - ne izključujejo pa možnosti, da je ne bodo.

Morda se pa piše lepa usoda Lumie 920. V USA je pravi hit. Sicer so trenutno še previdni, ampak jaz upam, da WP8 uspe, še najbolj pa privoščim Nokiji, da prodajo veliko 920 od black friday naprej.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nekikr ::

Če ne bi bila tako hudičevo težka bi jo še sam kupil :(

Jst ::

V Tech News Today je na koncu sekcija "Incoming," kjer jim ljudje napišejo maile ali pustijo voice sporočilo.

In v eni epizodi je ena ženska povedala:

"Kupujem iPhone že od prve verzije, poleg tega imam tudi iPad. Sedaj sem rodila in bi rada imela čimveč slik od mojega otroka. iPhone mi ne omogoča dobrih slik. Da, za social network-e so dobre, ampak za v okvir pa ne. Zato bom definitivno kupila Lumio 920, čeprav imam že iPhone 5. Pa tudi naveličala sem se vmesnika, ki se ni spremenil že 5 let. Čas je za spremembo. Moj mož ima SGSIII in tudi iz njegovega telefona slike niso dovolj kvalitetne za photo album. Doma imamo tudi Android tablico (ne vem katero je povedala), ki jo je kupil mož, ampak večinoma uporabljamo iPad. Ampak Apple ima vseeno iTunes, kjer kupujemo glasbo in oddaje, ki jih potem preko AppleTVja gledamo na TVju. Torej naša družina bo kmalu imela vse produkte in se že veselim dneva, ko kupimo Lumio in začnem fotografirati. Poznam tudi ostale uporabnike iPhone-a, ki komaj čakajo na Lumio."

Bistvo je bilo nekaj takšnega - ni prevod.

Jaz res upam, da Nokiji uspe na veliko z Lumio 920. Zame osebno je sicer WP8 preveč omejujoč, ampak razumem takšne uporabnike, kot zgoraj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

amigo_no1 ::

Zakaj ta ženska ne gre na androida ali BB ?
Če si tako želi sprememb ?

bdoxx ::

cekr je izjavil:

A imata HTC in Samsung vgrajen radio. Nokia ga naj ne bi imela, kar je velik manjko.

za Ativ S-a se je skozi govorilo da ga bo imel, ampak kot zadnje predstavitve kažejo ga tudi ne bo imel.. :/

Gregor P ::

... oz. če rabi mobilnik z dobrim fotoaparatom zakaj ne poseže po Nokii 808 PureView? Odgovor; verjetno ker ne ve, da sploh obstaja (kar je čisto v stilu Nokiinega marketinga).:(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Jst ::

Nokia je za Lumio 920 v USA naredila kar obsežno reklamno kampanjo PLUS Microsoft-ova kampanja WP8.


---

Ravnokar v padcastu slišal in pogledal v Show Notes:

According to Strategy Analytics, iPhone owners are less loyal than they used to be! Strategy Analytics found that only a measly 88% of U.S. iPhone users were likely to buy another Apple smartphone. That's down from 93% last year. In Western Europe, the delta is greater. Last year 88% said they would buy another iPhone, this year 75%.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 bo zastonj, očala HoloLens za navidezno resničnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15560898 (49377) SimplyMiha
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919596 (15925) Jst
»

Windows Phone 8 nared

Oddelek: Novice / Windows Mobile
228681 (7101) s51as
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
7929742 (25805) Bor H

Več podobnih tem