» »

Problem- na strani mi ne odpira slik

Problem- na strani mi ne odpira slik

Dejan26 ::

Lep pozdrav!

Moj problem je sledeč. Registriral sem se na eno stran, ki ima sedež v Zda ter ima bazo slik.
Naprimer: Vnesem ključno besedo v search, prikaže mi slike z vsebino, okol 8 zapored. Ko pa kliknem podrobno posamezno sliko, mi sicer našteje opis, kakšna je, podatke, vendar mi ne prikaže slike same, na tej strani se lahko tudi podrobno zoomira sliko, vendar mi slike ne prikaže v začetku.

Imam zadnjo vezijo Jave, tudi flash playerja, win 7, npr google images itd mi vse normalno deluje, odpira, poskusil sm google chrome in firefox, enako.

A je tle problem v kaki omejitvi, glede na to, da so slike visoke resolucije, okno v katerem bi se pa prikazale je pa majhno, moram bit pa prijavljnen na strani, da lahko gledam slike- gre se za en arhiv- umetnost, itd...

Kje bi tle lahko našel rešitev?

Hvala!

Lp

kloko ::

Če je to takšna skrivnost, da ne poveš, katera stran je to, da bi lahko kdo drug probal na svojem računalniku, kako se zadeva obnaša, pač ne moreš pričakovati konkretne pomoči. Če ne bo šlo drugače, piši na tehnično podporo te skrivnostne strani in ti bodo oni povedali kaj in kako.

L.p., Kloko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Retuširanje/urejanje starih skeniranih slik

Oddelek: Programska oprema
131148 (997) errhec
»

google chrome pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
142160 (1787) Seljak
»

ASP Hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
6964 (776) Boomerang
»

[php] phplot

Oddelek: Izdelava spletišč
111194 (1043) slovencl
»

Video-Out/Video-In (VIVO)

Oddelek: Strojna oprema
91716 (1479) Janes

Več podobnih tem