» »

'Prepis' letalske karte

'Prepis' letalske karte

galu ::

Zanima me, če se da prepisati letalsko karto iz enega imena na drugo. V šoli je prišlo do raznih nebuloz in sem se 'odjavil' MEP-a, ampak je problem, da je karta že plačana. Problem pa je pe v tem, da so vse odgovorne osebe tako grozno slabo obveščene o vsem, da niti ne vem katera linija je, od kod točno je odhod (zdi se mi, da LJ ali Benetke), ter ali je plačana riziko odpoved (naj bi bila, ampak seveda... Nobody gives a fuck).
Tako to gre.

genesiss ::

Odvisno od letalskega ponudnika. Pri katerem ste vzeli karto?

galu ::

Kot rečeno, pojma nimam. Saj ne morem verjeti, da sem na začetku sploh zaupal tem 'organizatorjem'. Po vsej verjetnosti je eden izmed najcenejših..
Tako to gre.

genesiss ::

Do kam pa bi naj leteli?

Mavrik ::

Na praktično vseh letalskih družbah je prepis letalske karte potrebno plačati - tam nekje od 40-60€.

Pa ja, vedeti boš moral vsaj kdaj greš, od kje greš in s katero družbo. Številka leta pomaga.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

antireal ::

Ja moral boš vedeti vsaj nek podatek. Iz kje greš, kam greš, oznaka leta, datum, uro?

St235 ::

Če ni ranvo niskocenocnik (Easy Jet, Raynair...) se ob nekem doplačilu da zamenjat ime potnika. JE pa od letalske do letalske družbe različno, kdaj in kako je to možno. Ampak seveda boš moral dobit podatke o letu preden boš lahko karkoli naredil. Sama zavarovanja odpovedi ponavadi krijejo samo opovedi iz zdravstenih ali podobnih nepredvidenih razlogov.

galu ::

Vem destinacijo ter oba termina (odhod, prihod). Predvidevam pa, da se gre iz Benetk, saj so tam opazno cenejše karte (@eDreams).

Torej bi naj bila cena približno 50e, če se sploh da?


Bom moral jutri še dodatno zatežiti glede tega in dobiti prvotnega kupca, saj bohve, kdaj se bojo 'naši' zmigali.;((
Tako to gre.

Mavrik ::

Pa jasno, za prepis karte bo moral poskrbeti tisti, ki jo je prvič kupil in dokazati svojo istovetnost (ponavadi vprašajo za kakšne podatke okoli kreditne kartice).
The truth is rarely pure and never simple.

St235 ::

galu je izjavil:

Vem destinacijo ter oba termina (odhod, prihod). Predvidevam pa, da se gre iz Benetk, saj so tam opazno cenejše karte (@eDreams).

Torej bi naj bila cena približno 50e, če se sploh da?


Bom moral jutri še dodatno zatežiti glede tega in dobiti prvotnega kupca, saj bohve, kdaj se bojo 'naši' zmigali.;((


če nisi kupoval karte direktno, ampak je karto skupinsko nabavila neka agencija, potem bo treba zadeve urejat z njimi in ne diretno z ponudnikom letalskega prevoza.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letalske karte

Oddelek: Loža
191973 (760) Tody
»

Iskanje nizkocenovnih letov po EU

Oddelek: Loža
145196 (841) BorutO
»

Presedanje, Lufthansa

Oddelek: Loža
255809 (4789) jernejl
»

Kako najceneje do Pariza in nazaj

Oddelek: Loža
73870 (3707) heresjohnny
»

Rabim poceni letalsko karto za florido :/

Oddelek: Loža
2714688 (10624) nodrim

Več podobnih tem