» »

Branje podatkov z trdega diska

Branje podatkov z trdega diska

s0m3thing ::

Zanima me, če je kakšen program, ki bi lahko rešil podatke z trdega diska, ki ga je potrebno formatirati (brez tega sicer ne morem dostopati do le-tega). Poizkusil sem že EaseUS Data Recovery, vendar nimam serijske kode.

NeMeTko ::

Malo prebrskaj stare teme, boš našel kar nekaj uporabnih linkov, do programov, ki ti bodo restavrirali particijo, tako da boš lahko prekopiral podatke.

Razni programi, ki zgolj iščejo 'izbrisane' datoteke niso najbolj primerni, saj ti pogosto ustvarijo le nepregledno kopico datotek, za katere ne veš, kaj se v njih skriva, pa se ti prave težave potem šele zares začnejo.

Zvezdica27 ::

najprej povej kaj se je zgodilo: se je samo sistem podrl, si kaj po nesreči zbrisal/preparticioniral, se je disk sesul/odpovedal... zdi se, da ti je pač odpovedal, a povej vseeno

zz

s0m3thing ::

Ko sem šel spat, je računalnik še delal, potem pa se je verjetno restartal in po nalaganju BIOS-a (tik pred nalaganjem Windowsow) napiše "Disk read error". Nato sem HDD prikopil na moj stacionarni računalnik, ki ga je zaznal, prav tako pa so gor podatki, vendar jih iz Raziskovalca ne morem pogledati, ker je potrebno disk formatirati.

_commandos_ ::

Zvezdica27 je izjavil:

najprej povej kaj se je zgodilo: se je samo sistem podrl, si kaj po nesreči zbrisal/preparticioniral, se je disk sesul/odpovedal... zdi se, da ti je pač odpovedal, a povej vseeno

zz

jaz imam podobno težavo

zgodilo se mi je to da je windows xp pro. pri inštalaciji drajverjev za USBmodem vrgel bluscreen ,po tem ko sem računalnik resetiral BIOS je zazanal trdi disk ampak na njemu ne najde boot sektorja. Pri priklopu diska kot slave v drugem računalniku ga z raziskovalcem ne morem odpreti hoče najprej da disk formatiram.

s0m3thing ::

Evo, če kaj nisem napisal, je zgoraj isto.

XsenO ::

Daj notri CD od winsov in zaženi repair. V repair zaženi ukaz fixboot. Probaj če bo to kaj pomagalo.
1 + 1 = 1

SplitCookie ::

Prvo backup podatkov, ki se jih da rešiti, nato delajte dalje kakor vam paše.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izginilo namizje, ikone, start meni prazen

Oddelek: Operacijski sistemi
328941 (8226) k4vz0024
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356714 (6171) T_F_7
»

Disk Error

Oddelek: Pomoč in nasveti
71164 (1042) mayhem
»

instalacija xpjev na 250gb disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
402317 (1680) PIII850
»

Javlja NTLDR napako in ura

Oddelek: Pomoč in nasveti
81243 (1162) Izi

Več podobnih tem