» »

UFO: Aftermath

UFO: Aftermath

[-=Jaka=-] ::

Zasledil sem da pride ta igra ki je nadaljevanje UFO: Enemy Unknown jeseni ven, na to sem cakal dolgih 5 let in sedaj samo se diham za ta dan ko izide ta spil !
A je se kak osebek kle k je nonstop spilu Enemy Unknown pa XCOM: Apocalypse itd.:D

lp
  • spremenilo: Tr0n ()

Dami ::

Seveda smo:D Mam vse 4 ufote original doma(razn one zadnje 3d bedne streljačine).
Me veseli da naj bi bil aftermath izboljšan ufo, torej da se ne bo nadaljevalo od zadnjega špila. Can't wait.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

[-=Jaka=-] ::

Ja jst sm tud meu use, se spomnem k je biu Enemy Unknown na 4ih disketah pa smo si skos sposojal en od druzga:> to so bli cajti 8-)
Gledu sm screenshote na netu pa zgleda zelo obetavno, ker ta tazadn Apocalypse je bil carski sam ne vem kam sm zalozu cd :'(

Vesoljc ::

ahh.... še dons se spomnem kolk me je mat napizdila, ka sem za 10 čukov kupu apokalipso :) eni pač ne štekajo, da to morš met :) xcom rulz
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Sims ::

Terror from the deep -je najboljši del

[-=Jaka=-] ::

Terror from the deep je biu tud zakon:> k se je dogajal pod vodo, se zdj se spomnem levetiana al kaj je bla una huda podmornca pa une lobstermane:> Ceprow je bla Apocalypse tud ful dobra oz men najboljsa :>

Highlag ::

Jaz sem UFO Enemy unknown igral še na Amigi :D

spader ::

nisem se nobenga dela spilov ampak po slikah zgleda odlicno pa se zgodba dobra taka fora k fallout:)

[-=Jaka=-] ::

ja jst sm tud fallout igral pa mu je kr precej podoben ceprow mi je xcom ljubsi;) ne vem najbrz zaradi te alien hi tech technology :> pa se baze loh gradis kjer raziskujes itd itd :>

iiyamaa ::

Ufo xcom ... spomnim se tistih let ... ki sem igral le to igro mislim da za moje pojme je bila to naj... igra komi cakam da izide nova...

spet bom lahko kontroleral mozgancke alienov >:D

ABX ::

Če ne bodo tikali nič, bo že uspešnica.

Se slinim, v upanju da kaj ne zafukajo....
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

[-=Jaka=-] ::

ijamaa: za moje pojme je to se zdaj edn boljsih spilow, super zgodba in sploh zlo zanimiwo, loh sm igral nonstop pa se ga nism navelicu, ker ponavad se spilow hitr navelicas k postanejo monotoni ta je bil pa eden tistih k si ga lahko skos igral:>

Ja jst tud mislm da bo ta spil uspesnica ce ga bojo nrdil tko k je treba zgodba je dobra ... iv igralnost tudi ne dvomim ... ima vse lastnosti dobrega spila :>

Vesoljc ::

no, zadeva je pred kratim "izšla". kakšni komentarji?

meni je precej všečna, zemlja pa še nikoli ni bila lepša :)
sem pa imel na začetku rahle težave s taktičnimi misijami, ker sem jih hotel narest precej arkadno... :)

ko se pa enkrat ulavfaš, je kr addictiv...
pohavle gredo tudi za "random generator" :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

The dark lord ::

Ne bi rad tezil, ampak ker sem zagrizen fan x-com serije, moram povedat, da UFO:Aftermath ni nobeno nadaljevanje v x-com seriji. Vse kar imajo skupnega x-com igre in UFO:A je način igranja (tactical combat,geoscape) in da so neki alijeni v igri!

Edini nadaljevanji v x-com seriji so X-Com: Alliance (prvoosebna) in X-Com: Genesis (full izboljsana X-com 1), aja se (za moje pojme) neomembe vredna Enforcer, ki je katastrofa!

Vec info na: http://www.x-com.co.uk/

The dark lord ::

Pozabu sem omenit da X-Com: Alliance in X-Com: Genesis ne bodo zagledale luc sveta se dolgo,dolgo casa oz. nikoli;(

Vesoljc ::

sej zato se mormo zadovoljit s čehi...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ferdo ::

Jzt sm učeri kupu UFO Aftermath v Milerju cca 8500,ooSIT se mi neda na račun gledat, ki je v smeteh:\

grem misijo delat, sestrelim vesoljce, jzt z nekim kalašnikovim ali pumparco, najdle 18m doseg, morem čist blizu vesoljev hodit, ta cajt me pa že pobijejo:), kolej sem začel malo špilat, o bazi nimam pojma, da bi kej gradil tko ko v prvih dveh delih, je pa sedaj grafika velik boljša, dobr so nardil, malo me še ta potezna igra heca, mal so zakompliceral je pa dobr kompromis za igralnost.

A ma še kdo ta špil? ima kaj več izkušenj?

Vesoljc ::

jah, zadeve so recimo temu močno poenostavili, kar se tiče baz...
ni več gradnje, so samo specifične baze: vojaška, raziskovalna, inžinijerska :\ ter kasneje ene vrste proti alien masna (whatever).
če maš vojaško, so tam tri letalca (ki se morajo popraviti če so poškodovana, ti piše kdaj bo ready), če maš research ali enginering lahk o raziskuješ ali gradiš, več jih maš, hitreje gre...

na začetku rabiš ful research, potem pa 2/3 engineiringa. vojaške pa probaš tko postavit, da pokrivaš čim več teritorija (kasneje dobiš ene vrste teleporter, s katerim lahko skačeš med vojškimi bazami).

kar se pa tiče taktičnih misij, je pa tko... vzem si cajt, pa ne forsirat, ampak res taktično poskusi odšpilat (brezglavo tekanje po glavni ulici se prehitro kočna...)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ferdo ::

hehe, ja taktika:))

lej, ti maš pištolo in 8 nabojev, jaz imam pa superduper puško ki isterli po 100 nabojev v sekundi ki te zasledujejo med begom, kakšno taktiko boš imel? "jaz sem vesoljc z vesoljsko tehnologijo" :)))hehe

tko je tle u teh akcijah, ko greš misijo delat.
enostavno moreš žrtvovat kakega vojaka. Igral sem 3 misije, vedno sem pobegnil:) ko sem pobil enega aliena. nimam pogojev, da bi s temi vojaki "luzerji" obavil clo misijo. Vem da se da, samo prve misije so tako bedne, moreš ubit aliena, ga pobrat in njegove stvari in adijo, next mision...

Vesoljc ::

na prvih misijah maš res bolj švoh pokalice, a zelo hitro dobiš nove igrače :)
seveda vojački rabijo določeno pozornost, vsak ima rad svojo igračo ;)

taktika ja :\

- čas daj na slow
- izklopi moteča stikala (premiki kamera, itd...)
- play quake team deathmatch ;)
- bombic imaš neomejeno, use them >:D
- aktivna pavza je nekaj najlepšega 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Yohan del Sud ::

A še komu zadeva se sesuva? Meni v xp in zadnji patch v taktičnem delu najksnejo po eni minuti mi javi eror in vrže v winse... ;(

ABX ::

Yohan: tu pa tam se tudi meni sesuje, vendar ni omembe vredno.


Drugače je igra malo dolgočasna, tako da ne vem če jo bom sploh igral do konca.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

antonija ::

Tud taprve misije se da cist lepo koncat s shotguni. Vec jih ustreli hkrati bols je. Men se sam ruska misija mal zatika, sam bom pomojem su se enkrat cel spil ker sm velik neumnosti naredu vmes pa prevec cajta zgubu.

Za sesuvanje so pa uradni patchhi... Sploh ko zacne biomass prevec rastet se zadeva tko vlece da je brez patcha obup!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XCOM 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
569300 (2545) FireSnake
»

XCOM Enemy Unknown (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
819497 (2184) FireSnake
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22238889 (24605) Sc0ut
»

X-COM Terror from the deep, UFO enemy unknown

Oddelek: Igre
10913 (790) Sims
»

Kaj je RPG, kaj arkada, kaj .....

Oddelek: Igre
232512 (2105) nightwish

Več podobnih tem