» »

katero tekalno stezo

katero tekalno stezo

papasmrk ::

Pozdravljeni,

kot že naslov pove mislim v bližnji prihodnosti kupit tekalno stezo, da včasih tudi doma kakšen kilometer pretečem.
Ima kdo kakšne izkušnje okoli tega, da dobim neko solidno tekalno stezo za nek normalen denar?

hvala in lp

Fave ::

Jaz priporočam tisto pri Crngrobu. Par hektarov pretežno borovega gozda. Top.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

mat xxl ::

Tiste prekrasne pa vojska ne bo prodala ........

Ja Intersport ima kitajske pod njihovo znamko načeloma OK za ta denar !!!

Okapi ::

V Hoferju v Mostah imajo se mi zdi še enega, za tam nekje okoli 300 ali 400 evrov, če me spomin ne vara, in ti Crane (oziroma Royalbeach, ko se ne prodajajo v Hoferju) imajo običajno dobro razmerje med kakovostjo in ceno.

Sicer je pa vse odvisno od tega, koliko nameravaš na njem preteči. S Kettlerjem ne moreš faliti.

O.

#000000 ::

Te tekalne steze so tko tko, poceni je klump, kar po je kvalitetno in uporabno pa izpod 1500 evrov ni, ta boljše so tudi po 5000 in več.

Je pa vse odvisno kok si težek, ker te ki ki so poceni nekako omogočajo hojo ljudem do 100 kg, tečt tak človek ne sme gor ker bo šlo vse v piz**, če pa imaš tam 70-80 pa bi se še dal, če si težji moraš kupit dražjo oz. kvalitetnejšo stezo.

Je pa v tujini ta zadeva cenejša, al pa vsaj ne dobiš jajc za svoj keš, jest sem mojo prodal pred ene 3 mesci, ker pač noben ni uporabljal in je samo prah nabirala, kwa se nis prej spomnu :)

bajsibajsi ::

Od firme LifeFitness so ok, ampak tako kot je povedal #00.. precej drage.

korenje3 ::

mogoče kdo ve koliko stane steza, ki ime stranske ali talne senzorje ki upoštevajo hitrost teka in s tem uravnavajo hitrost steze da držijo pozicijo človeka?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

BigWhale ::

Jaz imam od Rebooka T3.1 Omogoca tek do 15km/h in nekaj naklona, merjenje pulza, nekaj programov, nastavitve teze, visine etc, etc. Bojda podpira tudi povezavo s Polar urami in pasovi. Dve leti nazaj je stala cca 1100 EUR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tekalne steze

Oddelek: Šport
3413864 (3128) IL_DIAVOLO
»

Nakup tekalne steze

Oddelek: Šport
71839 (1288) fopi
»

Kako dolgo zdrži tekalna steza?

Oddelek: Loža
225874 (5468) pirx
»

Ima kdo doma tekalno stezo?

Oddelek: Loža
152496 (1927) shadeX
»

Nakup Tekalne Steze

Oddelek: Loža
125059 (1933) zgubljenka

Več podobnih tem