» »

PLEXTOR ali YAMAHA

PLEXTOR ali YAMAHA

black block ::

Ne vem kaj naj kupim al PLEXTOR 48/24/48a ali YAMAHA CDRWF1 kakšne so vaše izkušnje, pečem v večini muziko in podatke no ja tud kakšno kopijo igrce (originala za lastne potrebe!) naredim... Hvala za odgovore, aja mam pa trenutno TEAC 40/12/48 in sem z njim zelo zadovoljen vendar bi rad malo spremembe...(če koga zanima prodam TEAC-a za 20.000 SIT pod žal ne je star 1 leto)

Lp

AngelOfDeath ::

plexa

kockish ::

Ce te TEAC ne zajebava, je menjava nesmiselna.... 30k sit za nekaj sekundno pospesitev?

Ce pa ze mores, kupi plextorja.

Maximus ::

Nabau Plextor-ja

LP!

||_^_|| ::

Nima smisla menjat razen če maš kakšen dober razlog. Par sekund ni vrednih par Ksit. Drugač pa kup plextorja.

black block ::

hvala, sej se mi je zdel...

boštjan ::

vsi plexia,jaz pa bi ti yamaho priporočal.podroben opis yamahe maš v SWP reviji.1 ali 2 št.nazaj.samo je pa nesmiselno kupovat nov CD-rw,če ti teac dela BP.sam sem tudi razmišljal o nakupu te F1 yamahe,a mi še stara dela vredu.5.30.min za 700MB CD je za mene čist dovolj,pa glasbo tudi dobro peče.

bastadu ::

No da povem iz prve roke, ker sem si lastil obadva pekača8-)
Obadva sta vredu, sam po mojem mnenju ima Yamaha premalo novosti, da bi bila veliko boljša od Plexa. Predvsem ta DiscT@2 ni uporaben sploh, ker je zelo malo CDjev, ki niso polni, DiscT@2 pa se lahko piše samo na prazen prostor ploščka... Na drugi strani je pa cena, ki govori v prid Yamahi, ki se je zadnji čas zelo pocenila, ampak tudi plex ni več tako drag kot včasih... Ko sem jaz potegnil vse skupaj sem se odločil, da obdržim plexa in ni mi žal...:\

Bug ::

Yamaha CRW F1!
Z Yamaho sem ze od njihovega SCSI (4x) modela in nisem imel nikakrsnih tezav.
Proti Plextorju tudi nimam nikakrsnih pripomb, vendar dokler ni problemov pri Yamahi bom kar ostal pri njih.
F1 je tako ali tako moj zadnji CD snemalnik - naslednji so na vrsti DVD snemalniki.:)

Dr_M ::

ma ksn plextor ljudje bozji...plextor je biu dobr 5-6 let nazaj.pa itak je ful drazji kot yamaha.pa ne pozabit da audio master pr yamahi za glasbo...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TICKO ::

ce bi bil js na tvojem mestu bi uzel yamaho!!!za muziko je yamaha zakon!!!vendar plxtor tud ni slab ampak ce ti teac dela ne menjat!!!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cd-rw

Oddelek: Strojna oprema
301989 (1387) tx-z
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515147 (4460) wilecoyot
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241481 (1272) Gejmer
»

Nov pekac

Oddelek: Kaj kupiti
10869 (735) ||_^_||
»

pečka?

Oddelek: Kaj kupiti
341375 (1004) sidney

Več podobnih tem