» »

ERICSSON NO MORE SHIT-PHONEZ!:))

ERICSSON NO MORE SHIT-PHONEZ!:))

||_^_|| ::

evo ga..rekl so da so lan nrdil 1,68 Miljarde $ zgube in da bojo prodal kompletn phone-biznis enmu nevemkermu podjetju. Seprau tut na trgu mobilnih telefonov je en velikan manj, in s tem je tut manj konkurence...sej ne da bi ga pogrešu ker so itak mel u kurcu telefone (T28:))), sam zdej pa od TAVELKIH sam še NOKIA pa Motorola ostaneta!

Sergio ::

am... Sony, Siemens, Acer... tut ti so (bolj ali manj) velki :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

sasox ::

hmm Sony pa Acer so bl chip shit telefoni.........Siemens pa rulz :D

alien-w ::

NOKIA --> z lastnimi popravki :D rulez!

PaJo ::

Itak da NOKIA rula, samo zadnje case pa Siemens kar fajn prodira na trh mobilne telfonije, je zgleda na fiksni ze dovolj naredil:D

No v glavnem jaz itak prisegam samo na Nokio, Ericsson pa se mi je zasral ze pred leti:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

sasox: beri kaj pises: SONY nima shit telefonov... ce ti mislis tko, ti pa odpustim ker si ubogi na duhu

poglej si recimo sony cmd z5.:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

||_^_|| ::

cmd z5 je kr uredu ja, sam ti poglej belko:)))))))LOL:))
drgač pa je siemens tut kr luštkan, sam NOKIA rulez:)) sploh pa tko k je alien reku, da si jo preštimaš:) btw, a ma gdo modre ledice za 7110??

alien-w ::

btw: jest mam modre ledice za 3210ko, za 7110 so men se zdi enake - 350sit /komad

||_^_|| ::

bom jutr poštuderu kolk jih nucam, pa bom vidu

||_^_|| ::

btw a je mogoče gdo že delu to na 7110??

alien-w ::

ja, sm ze slisu, da so to delal. Vprasi na: nokia.makra, pa ti bojo povedal kasne rabs, pa kolk.

neo ::

Hm,po eni strani je vredu ker Ericsson ne bo vec delal gsm-ov.Bom se kar nekaj casa obdrzal staro reglo,ki mi ze dolgo lezi v predalu,ker je nisce noce kupit.Cez nekaj let pa mi bo kaki zbiralec odstel mastne pare za njo:D:D,Fajn bi blo ja.
Neo's

sasox ::

sori sergio sam se pa sony ne more primerjat s siemensom kaj sele z nokio:))

Cr00k ::

niti priblizno...Sony..je sony...kaj ces..isti shit k philips...

||_^_|| ::

folk, k bi vi vedl kašne šoke loh preživi 3210:))))))
Cr00k share it with us:))

miranpozar ::

Jaz sem imel po roki že malo morje telefonov. Po kvaliteti govora, uporabnosti menujev, vzdržljivosti in vsem ostalem je Nokia zakon. Moj 5110 dela že dve leti in pol brez problema in naslednji bo tudi Nokia (samo en manjši). Za Ericssona mi pa ni žal, pač ni bil dorasel Nokii!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Rott-von-weiler ::

saj ponavadi je tak da vsak svoje hvali ericsson t28s je ze moj tretji ericsson in mu ostajam zvest pa če crkne al ne :O

DrSergioDJ ::

ja, jest sm mel in siemensa ( M35i ) in Ericssona ( T28 ) in nokio ( 8850 ) in samsung ( SGH 500 ) in alcatel ( amapk o temu ne bi nč reku, čeprov je ravno ta sedaj v žepu ;( )
nokia itaq rula, meniji so naj naj, dizajn je kulski, vzdrzljivost in prijaznost uporabniku pa tudi. ericsson je neki posebnega, meniji so pravtako dobro narejeni, samo so ga cist zjebal z uno anteno, k sploh ne pripomore k nicemer. je pa lahek telefon in majhen. siemens je dokaj dobr telefon, meniji so grdi in slabi, samo ma pa lep izgled. Samsung je tud bolj v qurcu, tko da njega tud spustim.
zakljucek: nokia rula do konca, toda ericsson bi jo lahko z lahkoto lovil, ce le ne bi naredili preveč napak ( antena, majhen zaslon, slaba baterija ), siemens pa je dobr telefon za majhne pare ( tuki mors gledat 'kuplen v oglasniku, ne pa v stacuni ' )

tko
...

webcreator ::

Nokia je zakon, sam sele potem ko se mal "poigras" z njo, ericssoni mi pa niso dobri k majo displaye totalno zanc, edini gsmi, k lahk nokii konkurirajo so siemensi ...8-)
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Cr00k ::

vel on |\|_^_|\|'s rekvest ijl ser it vat aj do vit maj phone: Uglavnem moja 3210-ka je tolk trpezna da je brez posledic prezivela mete u steno...na tla, na stol pa iz stola dol...pa po celi ulc je letela...mal je upraskana...to je pa use...aja pa cez use mize u sol je sla..:)

webcreator ::

Nokia je zakon (sam se mors z njo pac mal "poigrat" tko k je ze omenjeno), moja 5110 tud ze ene 2 leti dela brez problemov, da o bateriji na nokii sploh ne govorim ... Edini gsmi k lahk nokii konkurirajo so siemensi ....8-O
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Cr00k ::

ja pa se to ne usem modelom nokie...ni simensa ala comunicator...pa se kksna nokia high ranga....simensi konkurirajo 3310, 3210, 5110 :))).....ne pa 9110 :))

||_^_|| ::

folx, tale nokia k Cr00k nabija je bla učas moja(!!!):)
btw, tanou communicator pa SEKAAAAAAA čez use možne telefone!

Tomi ::

Ja, tudi jaz imam Siemensa, sicer samo C35, ampak zaenkrat dela v redu.. Čeprav so neketeri tožili, da baterija redno crkuje pa ne drži skoraj nič, dela prav lepo..
Pa da ne boste mislili, da so stari telefoni zanič.. Ko sem poleti kolesaril, sem imel Benefona ( heawy industry:'( ), je vlekel bolje kot kolegom s sicer lepimi Noikami.. pa še žal mi ga ni bilo..
metrodusa.blogspot.com

luni ::

mah nokie so dalec od popolnih telefonov... po mojem mnenju so namenjene vseh sminkerjem, ki jim je glavno da lahko telefon vrzejo na mizo v kaficu in so ponosni na njega, ne pa da telefonirajo

GSMji, namenjeni telefoniranju in dejanski uporabi so Siemensi in predvsem Motorole! Pa lahko vsakdo 100x rece da majo grde menije (kar sploh ni res, samo osladnih nokia style slikic nimajo not) in da so uporabniku neprijazni (ce si dork, pol verjetno res...), samo dejansko gre za najboljse telefone. Se posebej tukaj mislim na Motorolo, ki jih po kvaliteti, vzdrzljivosti in vsemu skupaj vsi ostali prdci ne pridejo do gleznjev!
Artificial Intelligentia

whatson ::

Mobiteli so povecini postali modni dodatki...
Meni osebno je cisto vseeno kaj imam za telefona... glavno da opravlja svojo funkcijo...

sleby ::

Motorole so res ql mobiteli .. ce hoces bit smeki pa se okol kazat z mobitelom, potem je itak jasno da mas Nokio, ce hoces pa en dober telefon pa bi bl biznis men pol pa si uvedes Motorolo .. moj fotr je mel eno Motorolo 3 leta nazaj .. sicer je bil dost velk tel [ 12 cm ] sam mu je je blo zal ko jo je zamenjal .. je pac tok dobr vlekla [ signal namrec ] .. ceprov zdej ma tut Motorolo pa je ql :> Jest mam pa 3310 :P

mmisv ::

ja in?
jest mam pa še zmer cegu od eriksona A1018s s slim baterijo. a mi lahko poveste kater mobitel (razen eriksona-se razume) ma utišanje zvonjenja, ko te že nekdo kliče???

bedniki z nokijami...


matej

||_^_|| ::

ja Mortadele so najbolše ja:)LOL

em kar se pa tebe mmisv tice..ju por por ting

MadMax ::

mmisv: Alcatel, Telital... Ericsson ni edini, ceprav mam tud jaz ze skor2 leti prav Ericssona:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333383 (23921) DOOM_er
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512436 (8605) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612181 (10357) atubbuta
»

Nasvet pri nabavi mobilnika.

Oddelek: Kaj kupiti
381665 (1164) Vlady
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705379 (4792) Morpheus

Več podobnih tem