» »

PassMark PerformanceTest V7.0

PassMark PerformanceTest V7.0

Temo vidijo: vsi

Janac ::

http://www.passmark.com/download/pt_dow...

Tukaj downloadate. Imate Trial verzijo za 30dni... Testirate VSE TESTE. prilepite obvezno SCREENSHOT!

1. Janac/i5 661stock/6950stock/4Gb RAM/*1, 300, 1*




Zanima me kaj boste vi dobili.

L.P

Pro_moted ::

Pro_Moted / FX 8120 @ 3600 Mhz ; 7950 stock 800/5000 ; 8Gb 1600Mhz RAM ; 2239,9

 Score

Score

AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

stock ::

Hehe pa zalaufač cd prek virtual drive xD Pomoje blo bolš če bi dal kar rezultate vsh testou gor, da se vidi summary..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

einstein :P ::

einstein400 / 2× Xeon 5120 1.866MHz @ 2050.6MHz/Sapphire HD 6850: 775/1000 @ 850MHz/1200MHz /4Gb FB-DIMM 667MHz

Slike:





STAY OUT OF MY TERRITORY!

IvoJan ::



računalnik iz podpisa, vse stock.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stock ::

Q8200, 5770, 4Gb



i7 920, 6850, 6Gb, SSD

einstein :P ::

Zanimivo, po ponovni namestitvi w7 sem dobil že na clock urah boljši rezultat, kot pri prejšnjem w7 z navitimi urami na max. (prej sem imel 1008.8)

Nov rezultat (vse na stock):



lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Se od daleč vidi da si goljufal, samo poglej moj score.

MadMax ::

Heh, na stari Asus P5P43TD Pro parkiran E5700 z 4GB RAM, Sapphire HD4850 512M, Intel310 120GB SATA2, xp polkna. Vse stock, nič navito.
Rezultat 1291.8, s screenshotom se mi pa ne da ukvarjat, da bi ga limal nevemkam če forum sam ne podpira uploada.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Janac ::

To verjetno samo zaradi SSD-ja.

einstein :P ::

Janac, nisem goljufal niti podrazno ne. Če ti rad goljufaš, izvoli. In kaj je s tvojim score-om? Lej, pač maš slab proc. Čeprav imaš 6950 in nevem kakšen super-duper i5 ti ne da nevemkaj višjega scora, kot meni.

Če bi imel jaz 6950 bi imel ziher večji rezultat, kot ti.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

To pa lahko takoj poskusiva, ti jo posodim za 2 dni.

einstein :P ::

Ne da se mi vozit.

Pomisli, če je rezultat že zdaj blizu tvojemu, koliko bi se dvignil še s 6950?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

MadMax ::

Janac je izjavil:

To verjetno samo zaradi SSD-ja.

Drži.
Na navadnem disku in s par let starim zasranim sistemom ob odprti Operi z 60 tabi, IE-jem z 15 tabi, VNC clientom, pidginom, 2 mirc, teamviewer serverjem, OEjem in nevemšečim (kolikor pač to igra vloge) pa je še vedno 977.5, kar se mi nekako ne zdi slabo v primerjavi z nekaterimi prej napisanimi...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

einstein :P ::

tabi in to nima nič veze, slednje ti zaseda le ram.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

MadMax ::

Ok, kredibilnost testa je zame 0.
Prejšnjih 977.5 je bilo pol ure po rebootu, po 9 urah pa je 1048.6, na 1TB 7200 HDDju.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

MadMax ::

Še enkrat pozaprl vse, 1183.6, naredil restart pa je naračunal 1123, odprl vse kot ponavadi pa je nameril 1164.7 ter takoj zatem 1023.1 .
Če je tole uporabno za kaj več kot tekmovanje meritev pcpenisa potem res ne vem...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

eDDi ::

ne gre dat linka, rezultat 5707.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eDDi ()

einstein :P ::

ne gre dat linka, rezultat 656895545365.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

eDDi ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eDDi ()

einstein :P ::

hecam se no eDDI :))
STAY OUT OF MY TERRITORY!

KTr1sk ::

vse stock, spodaj napisane v podpisu komponente

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

worxer ::

Men je asus N53SVnaredo 1059 točk, testiro je pa z intel HD 3000(ki vrjetno ne podpira directX11, zato ni naredil z grafiko useh testov), vrjetno če bi z nvidia 540M bi blo bolš :) pomojm okol 1200. Glede na to da je prenosnik je še kr dobr

einstein :P ::

worxer je izjavil:

Men je asus N53SVnaredo 1059 točk, testiro je pa z intel HD 3000(ki vrjetno ne podpira directX11, zato ni naredil z grafiko useh testov), vrjetno če bi z nvidia 540M bi blo bolš :) pomojm okol 1200. Glede na to da je prenosnik je še kr dobr



procesor pripomore k tvojemu rezultatu.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

einstein :P ::

z laptopom c2d 1.66ghz 1gb ram intel gma 950 dobim 249. imam pa gor w7 64bit!! ;(( moram kupit 4gb rama zanj.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

MadMax ::

einstein :P je izjavil:

procesor pripomore k tvojemu rezultatu.

Saj vsakemu nekaj pripomore. Enemu SSD, drugemu CPU... Brezpredmeten komentar torej.

Pa dajmo prej predebatirat koliko je ta test realen (beri: ponovljiv).
Če torej meni na istem sistemu nakalkulira od 977 do 1183 pik (in še 4 vmes, več se mi ni ljubilo izgubljat časa), sem samo jaz take sreče, ali se to dogaja tudi drugim in posledično limate the-best-of-100-bench?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Janac ::

v tem testu se steje vse, cisto vse.

einstein :P ::

@madmax

ja in? meni pripomore grafa, kaj a nebi smel povedati kaj mu pripomore k rezultatu?

@janac

kako pa da se nisi začudil nad worxer-jem, ko ima tak rezultat z laptopom? pri meni se pa čudiš.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Dynamo ()

worxer ::

Najbolši rezultat bo, če boš naredu clean boot, pa da prej preveriš da ti use aplikacije mirujejo v ozadju.

vaščan ::

 1

1


i5 2500k 4.4ghz 4gb ram 1333mhz ati 6970 crossfire intel 330 SSD 120gb.

KTr1sk
korenje3
koliko imata na SSD rezultat in na ramih.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

KTr1sk ::

ram test


disk test


končni rezultat


sem pa samo gonilnike za grafično menjal in je avtomatsko boljši rezultat
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

zdaj sem pa samo navil procesor iz default 3400 na 4200 in je dosegel malo več točk


je pa zanimivo, da če navijem pa grafično pa ne dobim več točk, samo če procesor navijem, pa itak mislim da je vseeno ali je 3400 ali 4200mhz, ker itak ne opazim popolnoma nič drugače
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

Opazil sem da sem snel dol verzijo PassMark PerformanceTest V8.0, naslov teme je pa
PassMark PerformanceTest V7.0, tudi ostali sem opazil da ste testirali v 8.0, razen Janac še v 7.0, tudi zato lahko pride do drugačnih rezultatov ter tudi sam zagon programa ima dva .exe fajla
PerformanceTest32.exe
in
PerformanceTest64.exe

jaz sem uporabil
PassMark PerformanceTest V8.0 in zagnal PerformanceTest64.exe
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

vaščan ::

Posodobljen score i5 2500k 4.5ghz 8gb ram 1866mhz ati 7950 1050/1400 to je moj pc za 24/7.

 1

1

DoberDan ::

Naredil sem Benchmark svojega računalnika s programom PerformanceTest 8.0. Rezultat mi sicer ne pomeni veliko, a sem vseeno naredil test za občutek. Skupni rezultat (rating) se giblje nekje me 2380 in 2950. Glede tega ne vem, kaj naj si mislim, niti kaj mi pove, me je pa malo zbegal rezultat za pomnilnik, ki je dobil le 1,5 zvezdice od 5ih. Zakaj le toliko? Naredil sem nato test pomnilnika z MemTest 86, a ni bilo napak.

Passmark rezultat:


Moje tri palčke RAMa:


Kako pa naj bom sicer zadovoljen z rezultatom?
Windows 8.1 imam naložen cca. 1 mesec in na njem kar precej naloženega programja, a nezagnanega ob startupu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DoberDan ()

vaščan ::

Moj sistem je podoben razen da je intlov i5 procesor ter 8gb rama pa poglej razliko.

Ijus ::

okey. tole mi pa zdej ne da miru pa prov živčen sem ratal.
proklet passma**r pa teli winsi pa vse skup.

včer sem mel isti probem. sam sem ga rešil.
simple zadeva:

zagnal sem passmark pa opazim da pri directx12 meri implementirano amd radeon grafo. wtf. zakaj to.
se zajebavam like pol ure... pa enostavno potegnem kabel hdmi iz laptopa... pa zaženem ta passma**r program... pa... ne moreš verjet meri rtx 3060 6gb laptop grafo. ja aleluja! koja debiliana.
a vse ostale parametre za 3d grafiko je meril preko 3060. zakva sam dx12 preko radeon? k neki.

danes pa podobno. pop****l bom. šit božji. pa sej dejansko new rabi mtega sranja. sam ne da mi miru.

grem delat f.install win11pro (mal prej kako uro nazaj)... p me neki winsi vprašajo za wireless monitor. sploh ne vem zakaj ker je bil teve ugasnjen. posodabljal sem knjižnico appov v ms store. k me to še nikoli ni vrašal. fak ej. debili.

okey. izberem connect wirelesly teve... prižgem teve... mi lepo zazna lg teve... ga povežem... se zbruham koja bedarija je ta miracast itd pd... skenslam vse skupi.
okey. grem naprej. pa pridem do faze da, zdej ko imam že lepo vse pošlihtan... inštaliram passmark pa stestiram zadevo.
boš k! spet mi meri dx12 preko radeon. pa zakvaaaaaa?!!!!

probam vse živo. sej ni veli kza naredit kakor vidim. sem zbrisal konektan teve iz liste. pa passma**r še kar preko radeon.

kva naj naredim?

ps: stolkel bom ta preklet ms pa passma**r pa komp pa vse živo. pi**a so debili. pa tega svet še ni videl. to ne moreš verjet.
ps: sorry za izbruh sam marš u p.m. vse
ps: 35 let se že bavim z računalniki pa ni nič boljše kot takrat na začetku. še kar! še kar isto sranje vse skupaj neko nedovršeno šalabajzersko debilno govno od swja pa hwja pa vse skup en drek na palci.
ps: vi se boste čudili k ste še mladi pa naivni... sam men je po 15 lethi jebanja z winsi že zdavnaj to dopizdil in enostavo za vsako stranje sam naredim f.install pa se ne zajebavam več kor je to nsmisel. pa pol sam po potrebi gor dajem appe pa igre pa to kar pač potrebujem. sprot. ni panike.
ps: sorry za mal extended tekst sam sem moral napisat. zdej se bolje počutim, :)) haha
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Ijus ::

am, admini/moderatorji... dajte prosim izbrisat tale moj post. mah. mal me je zaneslo. sorry.
okey?

drugače še velja kar sem napisal... samo ni primerno in dostojno za javno objavo. sorry še en krat.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

pegasus ::

Enim nam je dopizdilo že 1995 in od takrat naprej živimo v unix zenu.

stock ::

Dopizdilo tudi nam že 20 let nazaj, ampak takrat si še vseeno nekaj "rešil" če si se potrudil.

Danes moraš doktorirat iz splošnih najmanjših neumnosti.. kot zgoraj opisano.

Ijus ::

mah pobje ja no
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech 3D Team: Unigine Valley 1.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
10721878 (9941) dj_uro
»

Unigine Heaven 4.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
10640382 (25788) barocco
»

Problem s frekvenco CPUja in FPS droppom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
453566 (3124) Kaj

Več podobnih tem