» »

Mnenje o telefonu

Mnenje o telefonu

dynr la ::

Pozdrav,
mal gledam za en nov telefon pa mi je takoj v oči padel Noika Lumnia 800. Ima kdo od vas izkušnje z njim? Kakšen je, je vreden svojega denarja?
Kolikor gledam primerjave z iPhoni po YouTube vidm da ga Omnia prekosi na vseh področjih. Meni osebno se tud oblika zelo dopade. Pa seveda Windows Phone.
  • spremenilo: dynr la ()

cebelar123 ::

Najbrž si se zatipkal in misliš Lumnio 800. Jaz je na tvojem mestu nebi kupil. Rajši počakaj na november ko pridejo Nokie 920 in 820 z WP8 tale 800 je nekaj na brzino nareto, da bi se Nokia zvlekla iz dreka IMHO. S tem ko so rekli, da nebo šlo nadgraditi na WP8 samo potrjuje to.

Tako bi jaz naredil in najbrž tudi bom :)

Zgodovina sprememb…

dynr la ::

ja haha, pa sm se res zatipkal. sm popravu. Hvala za mnenje. Sej itak mam namen kupit tam nekje januarja drugega leta, al pa mogoče decembra. A kej veš kok bo redna cena. A novembra bo pri nas na voljo al bo samo vn novembra prišel??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dynr la ()

cebelar123 ::

Novembra bi naj prispel k nam. Cen še niso objavili pri Noki ampak mislim, da bo 920 nekje tukaj kot je sedaj 800 mogoče malenkost dražja saj 900tke niso prodajali pri nas, 920 pa naj bi bila novi flagship.

Jaz mislim da bo na orto v nulo"naročnina 12e" prišla nekje 400e - 500e.

Zgodovina sprememb…

dynr la ::

Tule gledam, in piše redna cena okoli 450€, akcijska cena pa okoli 250€. Torej bo Nokia 920 verjetno 450€ ali več.
A če prav razumem, je to, ko piše akcijska cena samo trenutno ta cena in bo čez čas zopet redna cena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dynr la ()

SLO_Matej ::

Najbrž sta se kar oba zatipkala, saj je telefon Nokia Lumia 800.

Windows Phone OS res vedno deluje zelo hitro in tekoče. Lumio 800 imam večkrat priložnost prijeti v roke in je čisto ok telefon, ki je tudi kakovostno narejen. OS pa je itak super. Tako, da je čisto solidna zadeva. Če se ti ne mudi z nakupom, pa se morda res splača počakati na nove Lumie 820 in 920, ki bodo prišle z Windows Phone 8. Trenutni Windows Phoni (torej tudi Lumia 800) pa bodo prejeli Windows Phone 7.8, ki bo prinesel nekaj novosti iz novega WP8 (zaenkrat se ve, da bo prenovljen Start zaslon). Trenutni telefoni pa ne bodo prejeli posodobitve, ker WP8 temelji na drugem jedru (jedru Windows 8), za razliko od WP7, ki temelji na jedru Windows CE, tako da to ni nikakor posledica kakšne Nokiine naglice z izdajo trenutnih Lumia modelov.

Nokia Lumia 900 pa se pri nas prodaja že kar nekaj časa. Na voljo je pri Mobitelu. ;)

cebelar123 ::

Res sem se zatiplal :) Ampak se ne strinajm glede tega da nokia ni v naglici izdala 800tke in 900tke. Saj je že takrat vedla da ne bo mogla nadgraditi te telefone v WP8.
Me pa zanima ena stvar ali ima nokia radio in kako je sedaj navigacija offline sporihtana za naše kraje?

luxxx7 ::

cebelar123 je izjavil:

Res sem se zatiplal :) Ampak se ne strinajm glede tega da nokia ni v naglici izdala 800tke in 900tke. Saj je že takrat vedla da ne bo mogla nadgraditi te telefone v WP8.
Me pa zanima ena stvar ali ima nokia radio in kako je sedaj navigacija offline sporihtana za naše kraje?


Ima radio. Navigacijo (Nokia Drive) v offline načinu sem pa preizkusil pred natanko 2 dnevoma in deluje super, pripelje tja kamor ti ''napišeš''.

boro10 ::

Če misliš že sedaj kupiti WP telefon potem zagotovo najbolje eno od Lumij. Posodobitev za wp 7.8 bo največ ravno pri Nokii. Če pa se ti da počakati in boš pripravljen odšteti nekaj več denarja potem pa Lumia 920 ali 820.
Pozdrav

_Dormage_ ::

Ne kupovat WP7, tale WP7,8 nadgradnja je nateg.
Razen 10 vrstic kode za različne velikosti "tilov" nebo ničesar novega.
Počakaj na pravi telefon in kupi 920ko ko bo zunaj.

Tilk ::

Počaki na 920 al pa 820!
Čeprav mi je osebno bolj ušeč 800 kot pa 820, se na WP8 novosti splača počakati. In če ti kot meni ni ušeč velikost 920 lahko počakaš tudi na htc 8X. =)
Tilk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261932 (37764) rok_p
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919832 (16161) Jst
»

Best buy smartphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
548780 (7607) djordjevic
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499542 (8241) SLO_Matej

Več podobnih tem