» »

Update in rootanje SE Xperia Ray

Update in rootanje SE Xperia Ray

Rias Gremory ::

Živjo,

Ugotovil sem, da je že skrajni čas da posodobim telefon in ga mogoče tudi rootam.

Torej zanima me kaj približno vse rabim da posodobim telefon? Pri nokii sem rabil nek program na računalu in kabel in to je bilo to, je tukaj podobno?
Zanima me še kaj je CyanogenMod?
Če sem prav prebral je to firmware le z razliko da je spremenjen pri nekaterih stvareh, am I right?

Lp
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Thunder wave ::

Za uradni update rabiš Sony Update Service, ki ga dobiš na njihovi strani.

matjash ::

Odsvetujem update na ics 4.0 , sem bil močno razočaran nad odzivnostjo (počasnostjo), ki se je z daljšo uporabo še slabšala. Če že hočeš posodobit, ti lahko predlagam le Cyanogen mod 7.2 na katerme sem ostal, ko sem telefon prepustil svoji punci. Sam si trenutno lastim xperia arc s, ki je v bistvu enak hardver z hitrejšim procesorjem, ampak tudi na njem android ICS ne deluje po pričakovanjih in sem rajši naložil 2.3.7 xperia S firmware.

Nisem pa edini ki ga moti takšnaneodzivnost, saj poznam še dva prijatelja, ki sta tudi razočarana nad posodobitvijo.

Telefon na Gingerbreadu leti kot letalo, na Ice Cream Sandwichu pa je kot avto s prikolico ;)
... bolje pozno kot nikoli.

BladE_ ::

Akcija - Reakcija

VoidRay ::

CyanogenMod je rom za telefon. Naloži najnovejši CM ki je za tvoj telefon. Vodiče najdeš na www.google.com ;)

matjash ::

Dal sem še eno priložnost ICS-u, naložil sem Jelly_sandwich trenutno deluje zelo v redu, bomo vidli po nekaj dneh.

V par dneh naj bi bila objavljena še verzija Xperia ultimate HDv2 za ray, arc+s, katero uporabniki tudi hvalijo glede hitrosti in stabilnosti.

Z naloženimi vsemi aplikacijami, je telefon dokaj odziven, uporabljam pa baseband 77 in advenced stock kernel, na voljo je za ray, arc+s, pro.

Koliko zdrži baterija bom pa videl po nekaj polnjenjih. Zaenkrat kaže v redu.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja Androida na "predpotopnem" telefonu (Sony Xperia Active)

Oddelek: Mobilne tehnologije
62147 (1965) jabba
»

CyanogenMod 9 in Sony ericsson arc problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
8884 (713) BladE_
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827328 (5773) lvlOne
»

Xperia S ali Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11225458 (21347) freesty
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028569 (22732) leiito

Več podobnih tem