» »

LG Optimus 4X HD

LG Optimus 4X HD

Dr_M ::

Slab power management, kot sem ze omenil.
Ce si nastavis konstantno frekvenco, dela brez zatikanja.

s1m0n ::

Točno tako! Real racing 3 dela tekoče tudi na eno samo jedro pri 4X.
Če bi se vsaj kdo potrudil naredit dober managment kot pravi Dr_M bi bilo super.

ICS je pa tukaj delal 1A težko si predstavljat, da bi bilo med ICS in JB tako malo razlike vsaj na tem telefonu.
Ni bilo kaj več za pohitret.

Bolf3nk ::

Halfdead987 je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Pro_moted je izjavil:

Dromar je izjavil:

Mja, verjamem, sam jes mam ne telefonu res eno tako gomio pomembnih podatkov, da si tega pac ne morem privoscit. Sej ni neki pocasneje, predvsem nobene razlike ni, sploh glede na to kolk je blo opevano. ICS je bil na tem telefonu ze enostavno tolk dober, da JB ne spremeni nc. A project butter je tut tu al samo v 4.2, ker men se se zmer ne zdi tolk gladko kot recimo moj iPad


Se strinjam.
Definitivno bolj odziven in tekoč kot naprimer SENSE UI ali TOUCHWIZ.


Itak... tale tuchwiz jajc od samsunga še na S4 lagga... verjetno rabi 32 jeder za delovanje, tako kot mora

Kar seveda ni res.

PS: ne menjaj. ta 4x hd nikakor ni v rangu s3 če lagga real racing 3...in to zelo:)


poglej si video o S4 v s4 temi... tuchwiz lag na začetku videa.

a igre lagajo? Poglej si temo na xda, kjer po novem cyanogenmod 10.1 deluje vse kot mora :)

Aramis ::

Baje bi naj vse LG 2012 naprave dobile nadgradnjo na LP...

hojnikb ::

Halfdead987 je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Pro_moted je izjavil:

Dromar je izjavil:

Mja, verjamem, sam jes mam ne telefonu res eno tako gomio pomembnih podatkov, da si tega pac ne morem privoscit. Sej ni neki pocasneje, predvsem nobene razlike ni, sploh glede na to kolk je blo opevano. ICS je bil na tem telefonu ze enostavno tolk dober, da JB ne spremeni nc. A project butter je tut tu al samo v 4.2, ker men se se zmer ne zdi tolk gladko kot recimo moj iPad


Se strinjam.
Definitivno bolj odziven in tekoč kot naprimer SENSE UI ali TOUCHWIZ.


Itak... tale tuchwiz jajc od samsunga še na S4 lagga... verjetno rabi 32 jeder za delovanje, tako kot mora

Kar seveda ni res.

PS: ne menjaj. ta 4x hd nikakor ni v rangu s3 če lagga real racing 3...in to zelo:)

čist v njegovem rangu je... gpu je tak, kakršen pač je, glede procesorja pa ekrana pa se lahko čist lepo primerja z s3

in neegre se vsak hardcore gaming na telefonu :))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dr_M ::

gpu je tak, kakršen pač je


Sodec po 3dmarku kar precej boljsi, kot mali400 (S3). V svoji generaciji ga edino apple sisa.

Halfdead987 ::

ta tegra sama sebe uniči s special efekti.
in potem pač lagga,kot vidimo pri rr3.

s1m0n ::

Ne bo držalo, kolegu na nexus 7, ki ima slabšo različico tegre 3 kot 4X dela čisto vsaka igra gladko!
Pač LGju se ni dalo preveč ukvarjat s upravljanjem porabe za igre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

hojnikb ::

pri tegri so pač pr nekaterih igrah (ki so do ku*ca optimizirane) potrebni specifični fixi in potem stvari delajo kot morajo..
#brezpodpisa

Pithlit ::

Joj no... pa en pameten app za upravljanje porabe in je problem rešen. Ko greš RR3 špilat pač izklopiš power saving in dela kot se gre.
Life is as complicated as we make it...

dr.Akula ::

A se še komu po updatu namesto imena kontakta kaže samo cifra, ko vas nekdo kliče? Kakšna rešitev za to? (pa ne factory reset :)
ni podatka

bmwwww ::

dr.Akula je izjavil:

A se še komu po updatu namesto imena kontakta kaže samo cifra, ko vas nekdo kliče? Kakšna rešitev za to? (pa ne factory reset :)


Tudi meni je to delalo pa sem dal baterijo ven in sim kartico in potem nazaj noter in je zacelo delat. Samo me pa zvonenje zajebava. Mam narjeno skupino in ne zvoni tak kot bi moglo :D Par kontaktov ja, par ne :D

HeMan ::

Super je JB. Meniji so opazno bolj odzivni in cel sistem teče bolj tekoče. Sicer sem imel na SGS cyanogen mod in pogrešam nekaj "featurjev" iz tam. Recimo pri premikanju ikon po namizju bi se lahko ostale ikone odmikale, ne da moraš vse to početi ročno.

dr.Akula ::

bmwwww je izjavil:

Tudi meni je to delalo pa sem dal baterijo ven in sim kartico in potem nazaj noter in je zacelo delat. Samo me pa zvonenje zajebava. Mam narjeno skupino in ne zvoni tak kot bi moglo :D Par kontaktov ja, par ne :D

Ne pomaga. Še kdo kaj, ker mi je čudno da bi bil to nek redek pojav.
ni podatka

dr.Akula ::

(ne morem več uredit zgornjega posta)
Ok, našel rešitev. Šel v www.google.com/contacts, tam najprej izvozil moje kontakte, nato online vse izbrisal (tudi skupine, ampak ne vem če ima to kaj veze), ter potem samo še uvozil vse nazaj in na telefonu sinhroniziral.
Pomagalo je tudi že, če sem samo popravil cifro kontakta na telefonu, shranil, se vrnil nazaj in cifro spet spremenil na povsem enak format kot je bil pred spreminjanjem. Tako sem prišel na idejo, da bi samo naredil eno spremembo online in k sreči je delovalo.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

High5 ::

A je morda komu uspelo odklenit bootloader na 232-10 verziji(JB)?
Zunaj je kernel od Eternityproject, a brez odklenjenega bootloaderja ne moremo nič :/

[url]http://www.eternityproject.eu/topic/110...

Bolf3nk ::

Official bootloader unlock procedure from LG
:

http://forum.xda-developers.com/showthr...


tole ne gre?

High5 ::

Sem probal, permission denied dobim na vrhu zaslona takrat ko se prikaže logo.
Klikor sem bral se naše verzije ne da odklenit (je še kar nekaj takih), tako da lahko le čakamo.

Dr_M ::

Katero verzijo pa imas?
EUR-XXX se odklene, pri ostalih moras pa imet veliko srece.

bmwwww ::

High5 ::

P88020a-232-10

ASWSWH (flashes to 232-10) (one confirmed unlocking by LGaljo, who lives in slovenia)
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Enemu je očitno uspelo..

Aramis ::

HeMan je izjavil:

Super je JB. Meniji so opazno bolj odzivni in cel sistem teče bolj tekoče. Sicer sem imel na SGS cyanogen mod in pogrešam nekaj "featurjev" iz tam. Recimo pri premikanju ikon po namizju bi se lahko ostale ikone odmikale, ne da moraš vse to početi ročno.



Meni se ikone same odmikajo pa imam stock JB + nova launcher.

High5 ::

232-10 bootloader odklenjen po tej metodi:
http://forum.xda-developers.com/showthr...
:D:D

beli ::

Da bi lahko odklenil BL, potrebujem root. Kakšen je pa postopek rootanja pri JB?

Dr_M ::

Preprost. 15 sekund dela vse skupaj. Podobno, kot je bilo na ics.

beli ::

Dr_M je izjavil:

Preprost. 15 sekund dela vse skupaj. Podobno, kot je bilo na ics.


Kak link če je možno?

Dr_M ::

Pinzl ::

Kateri program pa priporočate za power management?

Invictus ::

Juice Defender
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bmwwww ::

Pinzl je izjavil:

Kateri program pa priporočate za power management?


Jaz sem to uporabljal od začetka, zaj več ne uporabljam ničesar, gre tel.brez problema v deepsleep.

DS Battery saver pro: https://play.google.com/store/apps/deta....

Skadi ::

Pozdravljeni,
prebral sem že veliko reviewev, sedaj pa se tako iz prve roke zanima,kako se obnese ta telefon: tako bi prosil za par + in - dejstev o njem,kar vas dejansko navduši
npr. - a deluje na njem flash player ( recimo. za igranje flash online iger ,foe,travian,itd..)
- a je dejansko tista praznina med lcdjem in ohišjem tako zelo vidna - baje se izgubi ostrina
- pa te težave z signalom ko sem prebiral tukaj na forumu,še ima kdo drug težave
- kako kaj Lg lansira updajte

Odločam se med nexus 4 (8gb iz nemčije - 300€) in pa med tem lgjem

Hvala za info.
Lp
Sandi

hojnikb ::

vzami nexus 4 hands down.. hitrejši updejti + bolši hardware...
#brezpodpisa

Tac20 ::

Tale jelly bean update so ena jajca, naredil bom downgrade na ICS kjer je stvar delovala veliko bolj tekoče. BTW naredil sem tudi factory reset pa je mogoče malenkost bolje, ampak še zmeri počasnejše kot prej.

s1m0n ::

Jah pač nimaš sreče. Meni dela 1A hitrost ni primerljiva z ICS pa če tudi ta ni bil slab.

Pinzl ::

Je kdo probal tole?

http://forum.xda-developers.com/showthr...

rad bi namreč rootal in si naložil touch notifocations, ker tole čudo od telefona nima nobene lučke....
imam pa 232-10

Hvala!

MKC00 ::

Je kdo imel možnost primerjati vzdržljivost baterije pri Optimus L9 in Optimus 4X HD? Je opazna razlika?

kriko07 ::

jst grem mogoče jutri po Optimusa 4X.Pa je drugače dovolj vzdržljiv?
http://www.sikso-shop.com/optimus-4x-hd...
Pa je dobro sploh ta Etui oz torbica? Pomaga?

polde66 ::

pomaga zelo, dobra torbica
polde

MKC00 ::

Kako ste zadovoljni z vzdržljivostjo baterije?

seminal ::

Jaz sem ga za 160€ nabavo :D
pa je kar kul telefonček :) preko wifija ne najde posodobitve s čim ga posodim na JB in če je vredno?

s1m0n ::

Posodobiš ga preko LG Suite orodja, ki je na LG strani. Hm vredno je vedno razen, če si tako zadovoljen s ICS ti ni treba hiteti!

polde66 ::

in po posodobitvi obvezen reset na tovarniške nastavitve, šele potem da od sebe kar je treba.
polde

Invictus ::

Kdo kupi dodatno baterijo (2450 mAh). Prodajam ker kupujem večjo. Dvojne debeline.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

seminal ::

Tak mi je uspel update :D z LG update toolom. Dela super, sem še factory reset naredo in dela lepo hitro.
Kolko pa maš ceno :P

Staedtler ::

A se da kako prenesti ozadja iz ICS v JB? Ker nisem uspel najti datoteke z ozadji, da bi jih kopiral.

Pithlit ::

Life is as complicated as we make it...

Mafionzo ::

Zdravo vsem skupaj. Torej ta teden grem po nov telefon k mobitelu. Vidim da imajo to možnost da ob vezavi vzameš telefon na obroke. malo sem pregledal ponudbo in se trenutno odločam med tem LG Optimus 4X HD ter Galaxy S3 mini. Katerega mi bolj predlagate? Sam se osebno nekako bolj nagibam k LG. Aja pa naj povem da katerikoli telefon kupim bo to pomoje zame super nadgradnja, saj imam trenutno zadnje 4 leta Samsung Corby :D
Hvala vsem skupaj in Lep Pozdrav

Bolf3nk ::

Telefona nista primerljiva... le v ceni. S3 mini je slabši.

ampak se spet poraja vprašanje... kaj potrebuješ od telefona... če ti velikost enkrana pri lgju ni prevelika, se odloči kar za njega.

LG 4x je bolj v rangu galaxy s3 in htc one x.

Mafionzo ::

Amm enkran večji ko je boljše je :D trenutno ima ta corby nevem...okol 2,7"? in je velik premali....Hmm ima ta LG poleg slabih zvočnikov še kako drugo slabost?
Pa kot sem omenil, še nikoli prej nisem imel android telefona, so vse apilikacije za vse telefone, al je treba kej pazit kaj se nalaga? :)

Pro_moted ::

Mafionzo je izjavil:

Amm enkran večji ko je boljše je :D trenutno ima ta corby nevem...okol 2,7"? in je velik premali....Hmm ima ta LG poleg slabih zvočnikov še kako drugo slabost?
Pa kot sem omenil, še nikoli prej nisem imel android telefona, so vse apilikacije za vse telefone, al je treba kej pazit kaj se nalaga? :)


Zvočniki niso slabi, so pa slabši kot na drugih ja ( s3, one x itd.).Pravtako je kamera včasih malo samosvoja in pravtako ni slaba ni pa na nivoju s3. Je pa zato telefon bolj odziven od konkurence (s3 in one X) in ima odličen ekran.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

LG Optimus G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8714161 (8495) matjash
»

Izbira mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
144551 (4256) Chev
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827250 (5695) lvlOne

Več podobnih tem