» »

LG Optimus 4X HD

LG Optimus 4X HD

Halfdead987 ::

No,to me pa veseli da je Apple user zadovoljen ;)

Nejcolin ::

Hahaha Appla sem se nekako naveličal...

Aramis ::

Se da dobit kaj takega pri nas? Oz v EU?

http://cellcasesusa.com/optimus-4x-acce...

lejchy ::

Imam eno vprašanje. Pri nastavljanju zvoka oz. melodije zvonenja me moti, da ko izklopim telefon in ga nazaj vklopim, se mi prej izbrana in shranjena melodija zvonenja izbriše in spet zvoni po svoje. se da to kako odpraviti?

Aramis ::

zgleda, da bomo počasi dobili JB. oz ga nekateri že imajo...

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Dr_M ::

Za moj telefon ga se ni, kupljen pri mobitelu.
Zdej pa rabimo samo se root in smo zmagal.:)

Halfdead987 ::

Sej že obstaja root?

Dr_M ::

Za ICS obstaja ja.

Halfdead987 ::

Lol,pri samsungu verzija sploh ni pomembna.. well played lg?

Dr_M ::

Se pravi, da pri LGju dejansko krpajo varnostne luknje.

Halfdead987 ::

Lol,kaj nakladaš?
Postopek je čisto drugačen. Lahko z namenskim orodjem rootaš ali flashaš root.

Dr_M ::

Ja bo res drzalo, ce ne ves o cem se gre, je potem vse nakladanje.

s1m0n ::

Če bo prišel JB bo verjetno proti koncu tega mesca. Za mobitel verjetno malenkost pozneje!

Glede roota to bo hitro rešeno!

Santa_claws ::

Zdravo,

jaz imam pa en problem s tem telefonom.

Januarja sem presedlal iz Samsung galaxy SII na LG optimus 4x HD, in ker sem imel prejšnjega kar uredu personaliziranega sem si gor naložil iste aplikacije tako da glede programja ni razlik med obema.

Težava je v tem, da kljub temu, da naj bi bil LG precej boljši kakor SGSII, mi deluje neprimerno slabše. Po dveh do treh dnevih uporabe se mi telefon z nečim tako zasiči, da mi ostaja pri normalnem delovanju samo še kakih 50 mb rama prostega.

Potem telefon ponovno vžgem in se mi sprosti kakšnih 450 mb rama, kar je nekje enako kolikor sem ga imel običajno prostega pri SGSII in zadeva spet laufa na turbo.

Nenavadno mi je tudi to, da ko sem pogledal kakšna je poraba rama po aplikacijah pred in po ponovnem zagonu (grem preko: desna kapacitativna tipka-> nastavitve programa) ni nobene razlike. Izpiše mi praktično iste aplikacije s praktično enako porabo rama. Razlika pa je v tem, da mi pri istih aktivnih aplikacijah in enaki porabi po posamični aplikaciji vsota porabljenega rama pred vnovičnim zagonom znaša okrog 900mb po zagonu pa 450 mb. Zato mi ni jasno kaj se nabira v ozadju saj mi tekom dni začne požirat toliko rama, da mi na koncu praktično ustavi telefon.

Sem probal vse žive cleanerje pa memoryboosterje pa to, pa ni nekega žmohta.

Tako da bi zelo prosil za pomoč če ima kdo kakšno info glede tega.

Hvala in lep pozdrav.

Dr_M ::

Jest uporabljam fast reboot. 1x na dan pritisnem na desktopu ikono in to je to.
Sicer je pa to hiba androida. Popolnoma enako kot tebi, se je meni dogajalo na SGS in se fotru dogaja na Galaxy Note.

s1m0n ::

Jaz sem v 3 mesecih od kar ga imam telefon ponovno zagnal mogoče 2x.
Rama mi večinoma jemlje tam do 700MB. Mogoče pa imaš kaj takšnega nameščeno gor.

Santa_claws ::

Ja sm pomislu na to, ampak mi je nenavadno da mi je pri istemu programju SGSII delal neprimerno boljš.

A je možno da mi ga chrome ser..je, ker to pa je res, da od kar mam ta telefon grem vsakih 10 minut na net.

s1m0n ::

Jaz sploh Chrome brskalnika ne uporabljam :) Je priložen veliko hitrejši!
Chrome le uporabim, če gre za kaj povezanega z googlovim računom (zaznamki, zgodovina s PCja)

Tac20 ::

Zdaj je čas da se ga gre kupit, pri simobilu so za polovico znižali ceno. Dobis ga za 200 EUR in 20EUR narocnine. Oz se ga mogoce celo bolj splaca vzeti za 1EUR in 29EUR narocnince, pri slednji placas skupno 16 eur več in imaš poleg tega še 3Gb podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Aramis ::

Kaj če bi povedal, katere programe imaš to? Bi lahko malo bolj svetovali.


sicer pa.. ja, na simobilu se ta telefon res splača sedaj. veliko cenejši celo do sgs2...

Santa_claws ::

Programi so sledeči:
kobo
navigon
skype
viber
shazam
endomodo pro
Beautiful widgets
friendcaster
avast
out of milk
QR droid
Catch
dropbox
miCoach
Polaris Office
google translate
Smart tools
File manager
odpiralni časi
Siol Tvin
najdi si novice
mobiCalc free
Zedge

To bo to. In kot sem dejal, SGS II je to laufal za malco, na temu pa pr tem nekej ne štima.

Nejcolin ::

Aramis je izjavil:

Se da dobit kaj takega pri nas? Oz v EU?

http://cellcasesusa.com/optimus-4x-acce...

Tole dobiš ja jaz sem že kupil: zaluno.si

rkajtn ::

lp mene pa zanima ce se splaca kupiti tega lepotca.ter ce bom zadovoljen z njim.sedaj imam nexusa s 9023i.in seveda me zanima ce je ze jelly bean za tale telefon?


lp

robi

Aramis ::

Za tak denar kot je sedaj na voljo mislim, da je P/P telefon. Če boš zadovoljen z njim? Kako naj to vemo? :) Čist odvisno, na kak način ti služi sedanji telefon. Če ti ni prevelik, mislim da nimaš kaj zgrešit. quad core procesor, HD ekran, možnost SD kartice, baterijo lahko menjaš. Cenejši je celo od Galaxy s2... kaj šele gs3 in htc one x.

JB prihaja v tednu, dveh. Recimo za LG L9 je ravno danes prišel JB.

Zeza le kamera. OZ autofocus na trenutke. Kar pa naj bi odpravljeno v JB. Ostalo pa nimam pripomb. Baterija mi drži 2 dni bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

Halfdead987 ::

To ni noben P/P. IMHO je boljša izbira Nexus 4,pri simobilu je še cenejši.

Aramis ::

ja in 150e dražji. brez možnosti sd kartice in fixna baterija in stekleno ohišje. Thanks, but no thanks

ja... ql je pure android in nadgradnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

Halfdead987 ::

Aramis ::

lol kdo pa gleda polno ceno na simobilu. Glej bolho. Kjer dobiš nove lG 4x za tudi za 250e, če gledaš pravi čas. Celo 220 je bil en tedn nazaj. Jaz sem dal 260e.

če že gledaš simobil glej pakete, orto ali pa orto smart.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

Dr_M ::

Pri mobitelu je zdej 12e na mesec. Kar je zelo ugodno.

dragonlord ::

Pozdravljeni!
Mene pa zanima kako se pri tem telefonu shrani mms sporocilo npr.slika?
Hvala za pomoč!
Lp

s1m0n ::

Heh, to še tudi meni ni uspelo izpeljat :)

Dr_M ::

Pritisnes na sliko, da se ti odpre menu, pritisnes "shrani priponke" in ti jih shrani "mnt/sdcard/message"

geniusone ::

Kaj ta gumb na strani ko je za glasnost je tako majav da če telefon malo potreseš se prav sliši zvok tega gumba. Pa občutek je takšen ko da bo vsaki čas ven padel čeprav se tega ne bo zgodilo. Me zanima če še je kdo drugi to opazil pri svojem telefonu.

Dr_M ::

Nop, pri meni deluje prav solid.
Edina stvar pri temu telefonu ki me moti je ta, da se prah nabira med steklom in zaslonom. Do zdej videl 5 O4X in vsi imajo prah not.

s1m0n ::

geniusone je izjavil:

Kaj ta gumb na strani ko je za glasnost je tako majav da če telefon malo potreseš se prav sliši zvok tega gumba. Pa občutek je takšen ko da bo vsaki čas ven padel čeprav se tega ne bo zgodilo. Me zanima če še je kdo drugi to opazil pri svojem telefonu.


To ni gumb :) Ampak mehanizem kamere za autofokus :)

geniusone ::

Glasnost se da tudi z njim nastavljat in pa tudi zajem slike zaslona. Hotel sem samo na lažji način vprašat zato sem napisal gumb :)

dragonlord ::

Dr_M je izjavil:

Pritisnes na sliko, da se ti odpre menu, pritisnes "shrani priponke" in ti jih shrani "mnt/sdcard/message"


Jaz sem pa najprej odprl sliko in nato poskušal..Hvala ti za tole!!
Ali kdo ve kako bo s novim androidom?Kdaj ga dobimo?

s1m0n ::

Jaz bi rekel v naslednjih dveh tednih. Če je L9 dobil par dni nazaj JB bo tudi hitro za tem 4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

dragonlord ::

Aha..Mene pa zanima ko se naloži novi android ali ti pol zbriše imenike in podobne zadeve ali se vse ohrani?

s1m0n ::

Če gre za uraden update bi moralo vse ostat!
Se je pa nekaj glede uporabe SD kartice (mountanje) spremenilo tako, da so lahko problemi s programi, ki so nameščeni na SD kartici.

filip8901 ::

Spoštovani!

Včeraj sem kupil LG optimus 4x HD in imam siginal na nulki, ponekod polno ampak če si vedno na enakem mestu tudi pade na nulko ali pa pokaže, da service ni na voljo, uporabljam tušmobil in prej nisem imel problemov... Telefon mi je zelo vščeč ampak glede siginala je pa totalno neuporaben. Prej sem mel galaxy s 1 in se mel normalen siginal. Ali veste kako lahko izboljšam na svojem LGju siginal ali ga pošljem na garancijo??? Sem preklopil na 2g pa nič ni boljše... dal sem tudi na avtomatsko preklaplanje in tudi nič, resetiranje na tovarniške nastavitve tudi ni pomagalo, telefon je made in korea, je mogoče kaj z serijsko proizvodnjo teh telefonov? Prosim za pomoč, na nobenem forumu nisem našel rešitve.

Aramis ::

hmm čudno. jaz imam od simobila pa je vse ok, tudi 3g. Če imaš možnost, sprobaj drugo sim kartico noter dat.

s1m0n ::

Če bodo enaki problem z drugo kartico uveljavi garancijo. Nekateri (redki primerki) so imeli probleme, da kartice sploh ni zaznalo.

filip8901 ::

ne pomaga :S

dragonlord ::

Jaz sem isto na Simobilu pa dela brez problemov!Ima pa moja lepsa polovica L9 pa ima iste probleme z signalom in preklapljanjem med 2g in 3g..Je pa ona na tus mobilu...

s1m0n ::

A je že JB pri tvoji lepši polovici na L9 ? Uradno je bil za Evropo že izdan kakšen teden nazaj.
Sprašujem zato ker bo zelo podoben tistemu za 4X

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

rkajtn ::

na 4x se nisem dobil updata za jb.upamjmo da bo kmalu.

lp

s1m0n ::

Je bilo uradno potrjeno, da bo do konca meseca.

Dr_M ::

Ce koga zanima, kdaj bo posodobitev na voljo za tocno dolocen telefon, naj uporabi naslednji link, na koncu naj pa vpise imei telefona.

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b...heck2.jsp?esn=

dragonlord ::

s1m0n je izjavil:

A je že JB pri tvoji lepši polovici na L9 ? Uradno je bil za Evropo že izdan kakšen teden nazaj.
Sprašujem zato ker bo zelo podoben tistemu za 4X

Ne zaenkrat ji se ne ponuja nobenega updatea..Je pa telefon kupljen v prosti prodaji ce ma to kaj veze?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

LG Optimus G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8714164 (8498) matjash
»

Izbira mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
144552 (4257) Chev
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827252 (5697) lvlOne

Več podobnih tem