» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
72 / 99
»»

scipascapa ::

SAMSUNG 860 EVO 1TB SSD GBP95.98 inc postage @ CVP.com
https://cvp.com/product/samsung_sammz76...
+

DPD Classic Parcel
Your items will be with you in 2-8 business days*
GBP10.69 ex Vat

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

To pa ni slaba cena, sem prvo pomislil, da je sigurno 500 Gb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Dr_M ::

Ce hoces robo dejansko dobit, ne narocat preko DPD.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

opeter ::

Dr_M je izjavil:

Ce hoces robo dejansko dobit, ne narocat preko DPD.


Jaz pa imam z njimi zelo pozitivne izkušnje. Meni so še vedno vse dostavili in to skoraj na minuto natačno, kot sem dobil sms.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bastadu ::

DPD je eden izmed redkih, ki iz Nemčije v SLO dostavi v 2 delovnih dneh ... Res pa da se pri vsaki dostavni službi kdaj pa kdaj najde kakšna cvetka ...

Dr_M ::

V nasih koncih in v LJ pa redno zgubljajo pakete. Ena znanka v LJ je 2 tedna nazaj paket za 200€ najdla v grmovju ob glavni cesti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

To je prednost naročanja v Sloveniji. Izbereš plačilo ob prevzemu. Če paket izgubijo ni tvoj problem.

MrStein ::

Saj pri večini drugih tudi ni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ahim ::

Dr_M je izjavil:

V nasih koncih in v LJ pa redno zgubljajo pakete. Ena znanka v LJ je 2 tedna nazaj paket za 200€ najdla v grmovju ob glavni cesti.

Jaz imam tudi eno negativno izkusnjo z DPD: 70 EUR paket iz Nemcije (kupljeno na eBay) je poniknil neznano kam, ceprav je posiljatelj imel nekaksno potrdilo o posiljanju. Nimam pa pojma ali je sploh zapustil drzavo izvora ...

JackOdpirac ::

Sennheiser slušalke HD 4.50 BT Wireless 129€

https://www.mimovrste.com/naglavne-slus...

mat xxl ::

Dr_M je izjavil:

Ce hoces robo dejansko dobit, ne narocat preko DPD.


Sam veliko dobivam preko njih in še nobene slabe izkušnje.

Dr_M ::

Pr nas pa sami podpisujejo, pa pakete puscajo kjer se jim zdi, pol se pa pizdijo, ker morajo placat, ko jih firme terjajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

doctor78 ::

Gerbic je izjavil:

In že ko smo pri primerjavah z Nemci, pa poglejmo 4712900388947. 385,00 EUR funtech in 431,00EUR Geizhalz.
Tega pa nisi napisal, ne? Ker ni bilo nič za qurcat.



  1. Slovenskim trgovinam bi kot prvo prepovedal rabo besed kot so razprodaja ali pa black friday, ker to označuje nekaj povsem drugega, kar vi počnete.

  2. Če vas moti, da kupci primerjamo cene s tujino potem jih ne oglašujte po spletu ampak začnite pošiljat reklame po pošti in upajte, da vam uspe prodat kak izdelek po vaših cenah kakim nončkam. Vedno več ker nas bo, ki cene primerjamo po spletu. Časi, ko ste nategovali folk, ki ni imel pojma kakšne so realne cene so mimo oz. še bodo.

  3. Če ne morete konkurirati tujini lahko zaradi mene tudi zaprete štacuno. To ni moj problem. Zakaj bi morali na račun slovenskega folka vi laufat svoj biznis, če obstajajo cenejše alternative?



Ko bodo enkrat še poštnine uredili po EU zakonodaji in bodo Amazon in podobni začeli več artiklov pošiljat v Slo osebno ne kupim nič več v slovenskih štacunah, če nebo cena primeljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: doctor78 ()

bajsibajsi ::

No saj pri Funtech so naceloma kar OK. Le tu in tam ga malo biksnejo, na kar jih mi prijazno opomnimo. ;)

Dr_M ::

Tudi slo stacune znajo vcasih pozitivno presenetit. Sem ze kar nekaj stvari dobil pri nas bistveno ceneje, kot v tujini, tko da za vsako stvar tudi pri nasih prodajalcih preverim. Ce so bistveno drazji, kupim v tujini, ce je enaka ali cenejse, pa pri nas.


Slovenskim trgovinam bi kot prvo prepovedal rabo besed kot so razprodaja ali pa black friday, ker to označuje nekaj povsem drugega, kar vi počnete.


Torej, to bi dovolil razprodaje samo, ce gredo hudo v minus?
Sej ne zagovarjam nasih trgovcev, ampak takih neumnosti, kot je pa zgornja izjava, pa tudi ne prenasam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

doctor78 ::

Potem po tvoje v tujini, ko so akcije aka Black Friday prodajajo izdelke "nad" ceno? Samo v Sloveniji so skladišča tako poceni, da se jim bolj splača skladiščit robo 5 let kot pa prodat "pod" ceno.

Zame je razprodaja, ko roba mora se prodat in ni važno po kaki ceni torej s konkretnim popustom in ne kot to dela Enaa, kjer najprej cene navijejo potem pa so popusti od 5 do 10 %. To zame ni razprodaja ampak izkoriščanje situacije, ko v tujini vlada BF manija in skušajo prelisičit slovenski folk, da jim nasede.

In ja, s Sloveniji ZELO redko vidim kako akcijo, ki je vredna besed razprodaja, popust ali bog ne daj BF.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: doctor78 ()

bajsibajsi ::

Dr_M je izjavil:

Sej ne zagovarjam nasih trgovcev, ampak takih neumnosti, kot je pa zgornja izjava, pa tudi ne prenasam.


Seveda zagovarjas. Poglej stran nazaj kaksne kretenizme si pisal.

DePalmo ::

doctor78 je izjavil:

Potem po tvoje v tujini, ko so akcije aka Black Friday prodajajo izdelke "nad" ceno? Samo v Sloveniji so skladišča tako poceni, da se jim bolj splača skladiščit robo 5 let kot pa prodat "pod" ceno.

Zame je razprodaja, ko roba mora se prodat in ni važno po kaki ceni torej s konkretnim popustom in ne kot to dela Enaa, kjer najprej cene navijejo potem pa so popusti od 5 do 10 %. To zame ni razprodaja ampak izkoriščanje situacije, ko v tujini vlada BF manija in skušajo prelisičit slovenski folk, da jim nasede.

In ja, s Sloveniji ZELO redko vidim kako akcijo, ki je vredna besed razprodaja, popust ali bog ne daj BF.

Verjetno si hotel napisal Harvey Norman oz. zadnje čase tudi Mimovrste. Se tudi poslužujejo te taktike.

opeter ::

Pa Big Bang.

Sem gledal en ekran, ki je bil s popustom, ko so imeli "halloweenske cene", še vedno za 150 EUR dražji kot pri npr. mimovrste, čeprav si dodatni vpisal še tisti "e-kupon za 3%".

Potem pa pritisnil na "izenači ceno", da je bila naposled ista cena kot na Mimovrste.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

_Denny_ ::

@doctor78: Ne moreš primerjati Slo (in tudi večino EU) "Black Friday" razprodaj z US, ker je tista hudo znižana roba z razlogom tako poceni; proizvedena je samo za ta dan, s slabšimi materiali, manj dodatki, starejšimi modeli in/ali slabšimi specifikacijami. Tam so ljudje srečni, ker so dobili 4k tv za pol cene, potem pa doma ugotovijo, da se sku razlikuje od normalnega modela za eno črko in je zadeva samo 30Hz namesto 60Hz ipd.

Večina robe v Slo trgovinah tudi (žal) več ni skladiščena pri nas kot je bila v prvi polovici 2000ih. Zato imaš pri nekaterih trgovinah pod dobavnimi roki napisano 7-14 dni, ker morajo stvar prej naročiti iz Nemčije. Lani sem recimo pri Funtechu kupil eno ohišje, ga dobil čez en teden v Casekingovi škatli in začuda je s poštnino vred stalo skoraj 20€ manj od Casekingove cene brez poštnine. Potem imaš pri Mimovrste Seagate Backup Plus 6TB za 129,90€ medtem, ko je najcenejši drugje v EU ~135€; ta disk je drugače že od 2016 dalje najcenejši pri nas...glede na majhnost slovenskega trga, neverjetno.

Seveda s tem ne zagovarjam naših trgovin...še vedno veselo nategujejo z 20€ zaščitnimi folijami za telefone, kabli in ostalimi poceni stvarmi, ki jih na Aliexpressu in Ebayu dobiš za 1€.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

bajsibajsi ::

_Denny_ je izjavil:

Potem imaš pri Mimovrste Seagate Backup Plus 6TB za 129,90EUR medtem, ko je najcenejši drugje v EU ~135EUR; ta disk je drugače že od 2016 dalje najcenejši pri nas...glede na majhnost slovenskega trga, neverjetno.


Ta HDD je bil v tujini ze v normalni ceni 111 eur poleti. 130 eur je na Mimovrste kao Black friday cena. Bomo videli ceno v tujini, ko bodo imeli akcijo.

Zgodovina sprememb…

frudi ::

Nekateri zunanji diski so res presenetljivo poceni pri nas. V zadnjem letu sem jih nabavil par, tako da sem spremljal cene pri nas in v tujini. 5 TB Seagate sem tako nabavil pri enaa ali mimovrste, ker je bil v tistem trenutku cenejši, kot iz tujine, pa ker obe ti naši trgovini res hitro dostavita robo iz zaloge (tukaj lahko obe vsaj po svojih izkušnjah lahko res pohvalim). Tudi tale 6 TB Seagate je precej ugoden. Je pa res, da se v tujini dostikrat lahko ujame kakšno akcijo ali znižanje, ko je še cenejši. Tako je bil pred enim tednom na amazon.co.uk isti model 120€, na amazon.de pa dober mesec nazaj še par € manj. Po drugi strani pa 8 TB Seagate stane na mimovrste 210€, medtem ko je na amazon.de 175€, redno (vsakih nekaj tednov) se ga pa da dobiti tudi pod 150€.

Monitorji so tudi taka zadeva, kjer so včasih kar ugodne cene pri nas, sploh pri dražjih modelih. Ko sem dve leti nazaj kupoval 34" ultrawide, je imela večina modelov pri nas povsem primerljive cene, nekateri so bili pa celo krepko cenejši, kot iz tujine (Asus in Acer kolikor se spomnim, menda tudi Dell). Danes je situacija obrnjena in so pri nas večinoma dražji, ampak spet ne tako hudo, morda 100€. Kar pri monitorjih za ~1k€ niti ni veliko, sploh ker še ne vključuje cene dostave iz tujine, medtem ko je dostava pri nas običajno zastonj.

Tako da ja, včasih se vsaj nekatere zadeve da dobiti tudi pri nas precej ugodno. Ampak če se ti ne mudi in imaš možnost ter potrpljenje počakati nekaj tednov, se običajno da iz tujine hitro ujeti kako dobro akcijo ali znižanje. Sploh na amazonu cene ves čas nihajo glede na zalogo, povpraševanje in ponudbo pri konkurenci. Nastaviš si obvestila ob željeni ceni in malo počakaš :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Matej_K ::

frudi je izjavil:

Nastaviš si obvestila ob željeni ceni in malo počakaš :)


Kako to gre?
... .. .

scenic16 ::

Matej_K je izjavil:

frudi je izjavil:

Nastaviš si obvestila ob željeni ceni in malo počakaš :)


Kako to gre?



https://keepa.com/#!

frudi ::

Več opcij je, jaz uporabljam https://keepa.com in njihov browser plugin, ker podpirajo hkratno nastavljanje željenih cen/obvestil na več amazonih hkrati. Torej, nastaviš željeno ceno za izbran artikel, obkljukaš naj spremlja ceno na DE, CO.UK, FR, IT in ES amazonih in ko cena na katerem koli od njih pade pod nastavljeno, dobiš obvestilo.

edit: me je scenic16 za hip prehitel :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

111111111111 ::

psychoshorty ::

scipascapa je izjavil:

SAMSUNG 860 EVO 1TB SSD GBP95.98 inc postage @ CVP.com
https://cvp.com/product/samsung_sammz76...
+

DPD Classic Parcel
Your items will be with you in 2-8 business days*
GBP10.69 ex Vat



To narocil v nedeljo, pa danes dobil tale mail:

Over the weekend an unfortunate error occurred with our web listing for the Samsung 1TB 860 Evo Solid State Drive SATA III Basic Kit. This was caused by a discrepancy on the distributor’s price list, which meant we advertised the Samsung Drive at an unobtainable price.
We have taken the time and tried our level best to resolve this issue in favour of our valued customers. However, much to our disappointment, we are not able to fulfil your order at such a low price. We thank you for your patience and understanding.
We will now have your order cancelled and fully refunded. (Please allow 1-5 working days for balance to show in your account).
Our sincerest apologies for the inconvenience

No ja... :) Probali smo.

scipascapa ::

je bilo za pričakovati :)

tomy5 ::

scipascapa je izjavil:

je bilo za pričakovati :)


Prijava inšpekciji in podobno kot se vedno govori ko se gre za Slovensko trgovino ? Vztrajanje ?

mat xxl ::

tomy5 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

je bilo za pričakovati :)


Prijava inšpekciji in podobno kot se vedno govori ko se gre za Slovensko trgovino ? Vztrajanje ?
+

Tako je prijaviti EU potrošniški organizaciji, vem , da imajo v Lj. pisarno in res pomagajo .......

Mislim, da uspel ne boš ...., ker so ponudbe informativne, lahko pride do napak.... in če te niso vsak dan in namerne ne bo nič.

pixelzgaming ::

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

hojnikb ::

y u do dis ?
:))
#brezpodpisa

scipascapa ::

https://www.amazon.de/dp/B073JYC4XM/?th...

Sandisk 128GB SD for €19

BStard ::

pixelzgaming ::

hojnikb je izjavil:

y u do dis ?
:))

zato ker sem iz scraperja videl da je bil kr padec :))

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

pixelzgaming ::



E.leclerc Maribor
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

tikitoki ::

pixelzgaming je izjavil:



E.leclerc Maribor


Skoda, da ni Ljubljanski. Verjetno pa bi tko zmanjkalo prvie 3 minute.

abazuu ::

tikitoki ::

Hvala. Je pa to precej posacen SSD.

hojnikb ::

Če je kaka nova revizija, je obsceno počasn.
#brezpodpisa

bajsibajsi ::

O kaksni write hitrosti konkretno govorimo?

https://www.mindfactory.de/product_info... 70 eur

Zgodovina sprememb…

tomy5 ::

Cena je huda, za 95+ % uporabnikov pa hitrost top, vsi v vrsto ker bo tko kot lani pred 12h zmanjkalo

Dr_M ::

No ja, vseeno moras dat 100e takoj.
Je pa G26, kar pomeni, da je starejsi model.
G27 precej pluvajo. En se je pritozeval, da zmore random pisanje 7MB/s.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DePalmo ::

Če kdo še neve, Huawei P20 Pro pri telemahu za 475,92. Pogoj je paket Še Več in dve leti vezave, akcija traja do 18.11.2018. Zaloga je trenutno pošla ampak če se odda naročilo, ga dobiš za to ceno ko dobijo novo zalogo, vsaj tako so mi zatrdili na podpori.

Nato pa še Xiaomi Mi A2 4/64GB za 239 EUR iz slovenskega skladišča in dve leti garancije. Pri meni je bil v dveh dneh od oddaje naročila.

PunkDude ::

Mal več k 500EUR daš za nove P20 pro na eBayu. Nima smisla se vezat dve leti za par evrov manj. Na bolhi tudi eden za 480 eur vendar rabljen 2 meseca. Razen, če delaš na telemachu in malo reklamiraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PunkDude ()

Generton ::

PunkDude je izjavil:

Mal več k 500EUR daš za nove P20 pro na eBayu. Nima smisla se vezat dve leti za par evrov manj. Na bolhi tudi eden za 480 eur vendar rabljen 2 meseca. Razen, če delaš na telemachu in malo reklamiraš.

Jaz ne vem zakaj mate tako fobijo pred dve letno vezavo? Tak al tak rabis nekega operaterja oz. Vecina nas ga potrebuje, ce bos placeval dve leti zakaj ne bi dobil dobrega deala za fon?

Dr_M ::

Jaz ne vem zakaj mate tako fobijo pred dve letno vezavo?


Folk za par centov zapravlja svoj cas in veckrat letno menja operaterja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

Mogoče, ker ima hot dobre pakete za nižjo ceno. Brez vezave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Kebo ::

Generton je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Mal več k 500EUR daš za nove P20 pro na eBayu. Nima smisla se vezat dve leti za par evrov manj. Na bolhi tudi eden za 480 eur vendar rabljen 2 meseca. Razen, če delaš na telemachu in malo reklamiraš.

Jaz ne vem zakaj mate tako fobijo pred dve letno vezavo? Tak al tak rabis nekega operaterja oz. Vecina nas ga potrebuje, ce bos placeval dve leti zakaj ne bi dobil dobrega deala za fon?


Ker ti podražijo paket in si pol pripravljen plačeval več ali pa vračat "ugodnost". Ko ti oni prodajo telefon za 500€, ki je v prosti prodaji 550€ oni pa napišejo 800€ si po njihovem prejel 300€ ugodnosti.Da ne rečem da ti ponavadi dobiš še za ene 20€ izmišljenih postavk na računu, če slučajno zamenjaš operaterja. Plus cene telefonov v tujini so velikokrat nižje kot pri nas na vezavo. Ne hvala.

mihor ::

Dr_M je izjavil:

Jaz ne vem zakaj mate tako fobijo pred dve letno vezavo?


Folk za par centov zapravlja svoj cas in veckrat letno menja operaterja.


Ti jaz povem - malo iz principa, najbolj pa iz pameti na podlagi lastnih izkušenj.

Predvsem je tu glavni problem totalno nategovanje s strani providerjev. Barabe dajo nek kao popust recimo na telefon (koliko je res popust vreden, če lahko dobiš praktično enako ugodno ceno pri tujih trgovcih, je sicer stvar debate) ali pa na prvo leto naročnine ali karkoli. Vse lepo in prav. Samo da v pogodbi nikjer ne piše, da bo enaka cena naročnine veljala celotno obdobje vezave. Če bi to pisalo, potem bi tvoj komentar še imel neko težo. Tako pa takega člena ni v nobeni pogodbi glede vezave v Sloveniji. Če kje slučajno obstaja, bi res prosil za primer. Pa tega žal ni.

Torej se ti lahko rade volje zgodi (in to se seveda redno dogaja), da v času tvoje npr. dvoletne vezave, operater podraži storitev. Magari za evro na mesec (12 na leto), ali pa celo več. Vse lepo in prav, po zakonu imaš vsekakor možnost prekiniti pogodbo brez stroškov. Ja. V teoriji lepo. Keč je v tem, da pa je v pogodbi en dodaten člen, ki pravi, da moraš takoimenovane prejete ugodnosti povrniti operaterju in ta ti tako zaračuna ali uporabnino ali pa kar sorazmerno ugodnost, ki je razlika med prenapihnjeno osnovno ceno telefona in znižano (beri: normalno) ceno. Ja, večina naših operaterjev se gre legalni reket. Ker se lahko. Hvala, država, za takšen teksas na področju prava.

Letos se je o tem že javno pisalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()
««
72 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364527 (38453) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143989 (63671) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798555 (56434) vonmimek

Več podobnih tem