» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
48 / 99
»»

Tomson ::

Zakaj pa ni naročil v Slovenijo? Pa po vsej verjetnosti je vzel še DHL poštnino, kjer je VEDNO carinjeno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Han ::

Ker je po dva tedna gor. Pravi, da je lahko izbral samo DHL. Plačal je s PayPalom.

Tomson ::

No, tukaj je razlog da je toliko doplačal. Pri Gearbest je potrebno izbrat Priority Line EU, če pa to ni opcija pa unregistered mail brez trackinga, v prvem primeru je skoraj sigurno brez dodatnih stroškov, v drugem primeru pa je velika verjetnost da bo brez, v ostalih primerih je možnost dodatnih stroškov bistveno večja, pri DHL pa se gre vedno v postopek carinjenja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lopov ::

Tomson je izjavil:

OnePlus 5 6/64GB znižan na 330€ s kodo: GBNLSI07 ali GBNL033

Huawei Honor 9 znižan na 280€ s kodo: GBNLSI03


331,66 + 6,98 EUR za Priority EU express = 338,65 dobra cena
Sem glih v Ikei zmaxal MC in nema šuškov, bi prec menjal :/

Nekaj se šušlja da prihaja OnePlus 5T ali kaj podobnega, v ZDA se ga ne ne da več kupiti preko neta.

Tomson ::

Ja, malo naj bi spremenili obliko, pa nekaj specifikacij, tako kot je bilo z modelom 3 in nato v novembru 3T, pač po vzoru drugih podjetij, ki dvakrat na leto osvežujejo modele telefonov, da je prodaja boljša. Neke revolucije ne bo, cena bo seveda bistveno višja od trenutnih akcij (okoli 500€), defenitivno bo pa zopet dober, izboljšan model, na voljo verjetno nekje proti koncu leta, kolikor se špekulira ...

Other specs are relatively uncertain but we'd expect it to be similar to the OnePlus 5. That means the OnePlus 5T will likely have two 16MP rear sensors, a Qualcomm Snapdragon 835 chipset, at least 6GB of RAM and 64GB of storage.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

techfreak :) ::

Kje sploh vi vidite opcijo Priority Line EU na Gearbest? Jaz imam na voljo samo 'Priority Line', brez 'EU' oznake.

lopov ::

Slikca za OnePlus 5 s kodo za popust:

dc10 ::

Samo v vednost, sem naročil android box preko gearbesta in izbral priority line EU, pa so mi ga zadržali na carini, tako da pričakujem dodatne stroške, pa še poštnina je bila 16 USD, tako da bo sedaj DDV na vse skupaj...pa še dolgo je trajalo, da je prišel v SLO, 3 tedne, tako da bi bilo boljše naročit pošiljko z zastonj poštnino, bi me ceneje na koncu prišlo...8-)

Tomson ::

Žal pri carini ni zagotovila kaj se bo zgodilo, očitno si imel smolo, ali pa jaz takšno srečo vedno, do sedaj preko PL EU še nisem doplačal, še ta teden sem dobil dve pošiljki, tablico in telefon, oboje dobil dostavljeno na dom, brez dodatnih stroškov ... Druga alternativa izven EU pa je čisto navadna, unregistered pošiljka brez trackinga, tam menda tudi boj rekdo gledajo, ker predvidevajo da gre za poceni zadeve ... Gre pa načeloma tole carinjenje preko pooblaščenih poštnih služb, ne direktno carine in je mogoče tudi od te službe in obsega pošiljk odvisno kako se bo izšlo ...

Trenutno imam še dve zadevi preko PL EU na poti, pa bom poročal kako se bo še tole izšlo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

BorutK-73 ::

Kaj pa če berejo S-T?;(

Tomson ::

Then we are all doomed! :8)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Če je kdo blizu Italije in kupuje 55" OLED, LG 55B7 trenutno v akciji za 1.416 EUR! (sicer cena v EU okoli 1.800 EUR)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mailer ::

Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Nesta ::

kaksen top tv box za dobro ceno?
hvala

Tomson ::

Kaj pa je zate dobra cena? :)

Načeloma je ta hip pri Android Tv Boxih recimo takole:

Beelink GT1 za 53€ - nekak najboljše kar se še splača od teh poceni boxov, ima najboljšo podporo ter uporabniški vmesnik
Xiaomi Mi TV Box za 59€ - je za mnoge defenitivno najboljši Box, ker je uporabniška izkušnja in podpora na najvišjem nivoju
MXQ Pro za 22€ - od najcenejših opcij je zelo soliden
Mecool M8S Pro za 30€ - neka srednja opcija med ceno in zmogljivostjo

Največ je odvisno od potreb (priključkov, namena uporabe, max budgeta) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fireX88 ::

Tomson je izjavil:

Kaj pa je zate dobra cena? :)

Načeloma je ta hip pri Android Tv Boxih recimo takole:

Beelink GT1 za 53€ - nekak najboljše kar se še splača od teh poceni boxov, ima najboljšo podporo ter uporabniški vmesnik
Xiaomi Mi TV Box za 59€ - je za mnoge defenitivno najboljši Box, ker je uporabniška izkušnja in podpora na najvišjem nivoju
MXQ Pro za 22€ - od najcenejših opcij je zelo soliden
Mecool M8S Pro za 30€ - neka srednja opcija med ceno in zmogljivostjo

Največ je odvisno od potreb (priključkov, namena uporabe, max budgeta) ...


k smo ravno pri teh boxih. Ali kdo uporablja siol/t2 shemo na teh boxih? Ali to še deluje?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

togo ::

k smo ravno pri teh boxih. Ali kdo uporablja siol/t2 shemo na teh boxih? Ali to še deluje?

dela in to kar solidno - malo težav s hd programi ostalo bp
edina stvar ki me moti pri tem je premalo rama (imam beelink gt1 - cena s carino 75€)
glede na moje izkušnje bi rabil 4G zato imam trgovino pa vse ostale reči blokirane
še bolje bi bilo imet gor linux a to ne znam oz ne vem če je že možno za ta proc

lp

fireX88 ::

togo je izjavil:

k smo ravno pri teh boxih. Ali kdo uporablja siol/t2 shemo na teh boxih? Ali to še deluje?

dela in to kar solidno - malo težav s hd programi ostalo bp
edina stvar ki me moti pri tem je premalo rama (imam beelink gt1 - cena s carino 75€)
glede na moje izkušnje bi rabil 4G zato imam trgovino pa vse ostale reči blokirane
še bolje bi bilo imet gor linux a to ne znam oz ne vem če je že možno za ta proc

lp



hvala :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

misek ::

togo, kolikor vidim lahko naložiš LibreELEC, en start video za več pa google:

Melanholija ::

Kje bi dobil poceni in zanesljiv 4g LTE usb modem da lahko vstavim sim kartico notri?

Tomson ::

@Melanholija

Vsak mobilni operater ga ima v prodaji (Telekom, A1, Telemach), po čisto ok cenah ...

Nekaj zanimivih Xiaomi zadev z aktualnimi promocijskimi kodami:

Xiaomi Robot Cleaner - iz 324EUR na 255EUR na 226EUR s kodo: XMIVCHK ali XIAOMIVAC (review)
Xiaomi pametna tehtnica (Bluetooth) iz 49EUR na 34EUR s kodo: XMscale (review)
Xiaomi Redmi 4X 3/32GB iz 119EUR na 93EUR s kodo: GBNL015 (review)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

OvCa77 ::

Melanholija je izjavil:

Kje bi dobil poceni in zanesljiv 4g LTE usb modem da lahko vstavim sim kartico notri?

Telemach ga ima po 40€ v svojih poslovalnicah.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

J-ronimo ::

Po 1 mesecu sem dobil grafično tablico Ugee 1060pro. Zadeva je šla preko Nizozemske, vendar tudi skozi carinski postopek - izbran je bil priority line. Ruleta.

Nesta ::

Kaj se splača kupit kot drugo sim kartico? Uporabljal bi za varuško (za dojenčke in kot varnostna kamera - da me pokliče na drug telefon) Trenutno uporabljam svojega pa potem kliče na ženin telefon. Ampak ko sem sam doma pa sem brez :)
Problem vseh teh "simpl" kartic je da moras na vsake 3 mesce verjetno nafilat za 10 € ane?

Assass1n ::

Da se urediti brez da nalagaš, vendar te stane 1EUR na 3 mesece. Nisem čisto ziher za ceno, ampak se da.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Assass1n ()

Nesta ::

Assass1n je izjavil:

Da se urediti brez da nalagaš, vendar te stane 1EUR na 3 mesece. Nisem čisto ziher za ceno, ampak se da.


Kater ponudnik?

Hvala

Assass1n ::

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Za tega vem, vrjetno ima tudi konkurenca podobno.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Nesta ::

Assass1n je izjavil:

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Za tega vem, vrjetno ima tudi konkurenca podobno.


Hvala na A1 ce sem prav razumel lahko za 1€ filam na 3 mesece.

https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/...

Se Hofer morm preverit

h1427096 ::

bob 4cente dobivaš položnico. Če nimaš porabe, je pač v znesku 0€.
Če kdaj kaj porabiš, si lahko preplačaš, pa imaš znova mir dokler si v plusu

Matej_K ::

Ja pa mesečni račun lahko plačaš z mastercardom, tako da nimaš provizije pri plačilu.
... .. .

Nesta ::

Matej_K je izjavil:

Ja pa mesečni račun lahko plačaš z mastercardom, tako da nimaš provizije pri plačilu.


Aha super. Imam revolut. To bi blo top ja. Kako pa dobim bom SIM kartico? Koliko pa stane?
Si ob prvem nakupi nafilam stanje gor ali ima že kj po defalutu gor naložene?

Hvala

je to to?

 Bob

Bob



Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

amacar ::

5EUR stane, imaš 100 enot zraven oz. ko greš potem v naročnino dobiš za 100enot dobroimetja v EUR zneskih.
To imamo mi za omo, ki ima na mesec porabe 20 centov, saj večinoma vsi kličejo njo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Nesta ::

amacar je izjavil:

5EUR stane, imaš 100 enot zraven oz. ko greš potem v naročnino dobiš za 100enot dobroimetja v EUR zneskih.
To imamo mi za omo, ki ima na mesec porabe 20 centov, saj večinoma vsi kličejo njo.



Samo to? Se pravi kupim tole preko spleta kar sem nalimal dobim po posti sim pa 100 enot gor. Pa lahko v nedogled uporaljam dokler mi enot gor ne zmanjka?

amacar ::

Ja, če skleneš naročniško razmerje (bob 4c) lahko uporabljaš dokler ti ne zmanjka dobroimetja. Če pa pustiš kot predplačniško številko, so pa neke omejitve glede polnjenja.

Nesta ::

amacar je izjavil:

Ja, če skleneš naročniško razmerje (bob 4c) lahko uporabljaš dokler ti ne zmanjka dobroimetja. Če pa pustiš kot predplačniško številko, so pa neke omejitve glede polnjenja.


Aha se pravi kupim sim kartico za 4.99€ potem pa prek spleta sklenem naročnisko razmerje 4c in je to to?

Hvala

h1427096 ::

Nesta je izjavil:

Pa lahko v nedogled uporaljam dokler mi enot gor ne zmanjka?


Samo v opozorilo - gre za naročnino, torej je uporaba neodvisna od tvojega dobroimetja in si lahko nabiješ tudi 1000€ računa.
Lahko pa nič ne porabiš in tudi nič ne plačaš. Naročnina je namreč 0€ in plačuješ samo porabo.

Aero01 ::

Ryzen 1700X na Mindfactory samo 1e drazji od 1700.
https://www.mindfactory.de/search_resul...
Je že nekaj časa cena tako nizka, ali gre za kakšno akcijo?

Tomson ::

Če kdo kupuje dober pametni telefon do 200€, tale Lenovo ena izmed najboljših opcij (na vseh testih najvišje ocene) in defenitivno z najboljšo baterijo na trgu ...

Lenovo P2 za 169 € s kodo: LPZDCJ

Testi: techradar, trustedreviews, pocketlint, stuff.tv ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Še na tale Bluetooth zvočnik sem danes naletel, ga imajo danes na Amazon.de v "deal of the day", glede na teste eden najbolših v svojem rangu, sploh glede na moč ... Zgleda neka nemška zadeva, ni najbolj prenosen, ima pa menda nor sound.

Dockin D Fine za 104 € ...

Testi: techtest, lautsprezherz, ubergizmo, tudi na Amazonu 4.7/5 (262 kupcev) ...

Če kdo slučajno ima, lahko kaj pove, je zadeva res tako super? Iimam enega Sonya, ki je zelo spodoben, a me mika da bi tole zverinico naročil, ko je potreba po večji glasnosti ;((
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

DrSponge ::

Tomson je izjavil:

Če kdo kupuje dober pametni telefon do 200€, tale Lenovo ena izmed najboljših opcij (na vseh testih najvišje ocene) in defenitivno z najboljšo baterijo na trgu ...

Lenovo P2 za 169 € s kodo: LPZDCJ

Testi: techradar, trustedreviews, pocketlint, stuff.tv ...


Tale telefon zgleda zanimiv. Kakšno pošiljanje je potrebno izbrati da se izogneš carini?
Garancija pa verjetno odpade ali?

Tomson ::

Pri PriorityLine EU gre ponavadi največkrat skozi potem pa UnregisteredMail without tracking ...

Garancija je, ponavadi 1-leto preko trgovine, ali je možno uveljavljat v Sloveniji za Lenovo pa vprašanje. Preko Gearbesta sem sam enkrat uveljavljal garancijo že nekaj časa nazaj, sledil navodilom SupportCentra, posnel video delovanja izdelka, v mojem primeru so mi povrnili denar v obliki dobropisa, v najslabšem primeru pa pošlješ izdelek nazaj (cca. 15€) za neko ne pretežko zadevo.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

drekodovce ::

kitajske garancije se v sloveniji ne da uveljavljat. Preverjeno pri lenovo vibe p1

Matej_K ::

Včeraj dobil iz Gerabesta domov sesalec Xiaomi Robot Cleaner.
Pri nakupu (20.09.2017) sem izbral PriorityLine EU in je pošiljka prišla mimo carin, tako da končni strošek je bil 250€. Super zadovoljen zaradi tega. Trajalo je en mesec vse skupaj. Ko je prišlo v UK, je do mojega doma rabilo 5 dni. DPD poslal sms na telefonsko številko ki je bila priložena naročilu.
... .. .

Magic1 ::

Kitajska garancija pri nas traja pol leta od dneva nakupa(to omogoča nakup preko Paypala). V tem času daš dispute na Paypalu in se bo prodajalec močno potrudil, da bo hitro in brezplačno uredil popravilo. Kasneje bo pa potrebno plačat za marsikaj.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Tomson ::

Pač odvisno kje kupuješ. Paypal dispute je povsem ločen postopek od uveljavljanja garancije v trgovini. Kolikor gledam npr. na Gearbest, so pogoji čisto ok ... 1-leto garancije, 30 in 45-days money back garancija od dneva prejetja, 7 days DeadOnArrival garancija itd ... Na Alibabi tudi kolikor slišim dobro poskrbijo za garancijo, ker se trgovci kar trudijo da lahko ostanejo na platformi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Killermode ::

Tomson je izjavil:

Pač odvisno kje kupuješ. Paypal dispute je povsem ločen postopek od uveljavljanja garancije v trgovini. Kolikor gledam npr. na Gearbest, so pogoji čisto ok ... 1-leto garancije, 30 in 45-days money back garancija od dneva prejetja, 7 days DeadOnArrival garancija itd ... Na Alibabi tudi kolikor slišim dobro poskrbijo za garancijo, ker se trgovci kar trudijo da lahko ostanejo na platformi ...

Z gearbest moja izkušnja. reklamiral sem Xiaomi miband 2 ki ji je po cca pol leta crknil ekran. rekli so da je mimo že več kot 6 mesecev in nisem opravičen do zastonj popravila. Predlagali so mi, da plačam cca 7$ "poštnine" in mi pošljejo novo.(kar sem tudi storil, glede na to da dobiš vse original novo zapakirano sem imel še en dodaten pas zraven).
Ter na njihovi spletni trgovini so mi dali za cca 3$ točk. Katere sem porabil pri naslednjem nakupu.
Stvar je bila rešena v manj kot treh dneh.
Na izbiro so mi tudi dali, da na lastne stroške pošljem zadevo nazaj in oni uredijo zadevo.
Tretja možnost pa delno vračilo denarja na paypal. CCA 40% vrednosti nakupa.

Tomson ::

Če pa to ni odbita cena za 15.6" ultrabook - T-Bao TBook R8 za 136EUR s kodo: TBAOR8

Glede na ceno sigurno ne gre za neko hudo kvaliteto, ampak glede na specifikacije skoraj ne more biti toliko slabo kot je poceni (za nezahtevna opravila), me je kar zamikalo! :)

15.6" FHD zaslon
Intel Cherry Trail X5-Z8350 procesor
Intel HD Graphics 400 grafika
4GB DDR3L RAM
64GB eMMC ROM
10.000mA baterija
USB 3.0, USB2.0, Mini HDMI, TF Card 128GB
Teža: 1.87 kg
Windows 10 English
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

JackOdpirac ::

OMFG.

Pride brez carine to v SLO?

hojnikb ::

ne se preveč veselit, tole sigurno ne gre mimo carine + tale proc je dost počasen.
#brezpodpisa

Tomson ::

Odvisno od vrste poštnine, pri PriorityLineEU gre po veliki večini vedno skozi, pri meni 6/6 pa še en slo-techovec je poročal da tudi 5/5 zadnjih pošiljk, jasno, ni pa sigurno, lahko imaš smolo pa ne gre. V najslabšem primeru je pri 134EUR še cca. 40 EUR dodatnih stroškov (ddv in carinksi postopek, carinske dajatve do 150€ ni) - več info na to temo - tukaj. Druga opcija je UnregisteredMail without tracking, tudi večinoma gre skozi. Kakorkoli pa gre še vedno za zelo odbito ceno glede na tale prenosnik. Procesor pa jasno da ni neki hud, ampak kolikor sem gledal na yt, za osnovna opravila čisto zadovoljivo. Pa preiskal sem cel net pa povsod govorijo o IPS zaslonu, kar je sicer malo neverjetno ampak pri kitajcih nikoli ne veš, če je še tole res je pa sploh bomba tale ultrabook. Mislim da ga bom čisto iz firbca naročil za teh 134EUR! ;((
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()
««
48 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364584 (38510) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144028 (63710) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798592 (56471) vonmimek

Več podobnih tem