» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
47 / 99
»»

nejko8 ::

Sno0py je izjavil:

Res ja :) Jaz sem narocal..
Sem pa ze kaksen mesec nazaj narocal vodno hlajenje za 60€, paket je prisel in vse dela BP.


Zivjo, a das link od tega vodnega hlajenja?

Joze_K ::

evo vodno hlajenje Corsair za 67€
https://www.amazon.de/Corsair-CW-906000...

Tomson ::

Hofer bo imel drugi teden precej dobro ponudbo za 65" Medion TV za 849 EUR. Glede na prejšnje modele povsem soliden TV, sploh za res nizko ceno ... Predvidevam da bodo hitro šli, če koga zanima, be early! ;)

Alfawise X5 Mini PC za 67€ (GBAX5 še nekaj € ceneje), glede na ceno in teste zelo soliden budget mini PC - TEST

Xiaomi Note 4 32/3GB Global za 129€ s kodo: note4eub - TEST

Xiaomi SmartHome 6v1 za 50€ s kodo: 11nov088 - TEST

Xiaomi Mi Max 2 4/64GB 6.44" za 192€ s kodo: MAXCJ - tole je pa kr hud telefončič - TEST
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Sno0py ::

nejko8 je izjavil:

Sno0py je izjavil:

Res ja :) Jaz sem narocal..
Sem pa ze kaksen mesec nazaj narocal vodno hlajenje za 60EUR, paket je prisel in vse dela BP.


Zivjo, a das link od tega vodnega hlajenja?



https://www.tomtop.com/p-c4050.html?War...

Imas se moj manjsi video kako zgleda: :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

AvtoR ::

Tomson je izjavil:

Hofer bo imel drugi teden precej dobro ponudbo za 65" Medion TV za 849 EUR. Glede na prejšnje modele povsem soliden TV, sploh za res nizko ceno ... Predvidevam da bodo hitro šli, če koga zanima, be early! ;)

Alfawise X5 Mini PC za 67€ (GBAX5 še nekaj € ceneje), glede na ceno in teste zelo soliden budget mini PC - TEST

Xiaomi Note 4 32/3GB Global za 129€ s kodo: note4eub - TEST

Xiaomi SmartHome 6v1 za 50€ s kodo: 11nov088 - TEST

Xiaomi Mi Max 2 4/64GB 6.44" za 192€ s kodo: MAXCJ - tole je pa kr hud telefončič - TEST



Ali kdo ve koliko so še stroški carine in davka za note 4 pri ceni cca 130eurov?

Tomson ::

Če greš preko PriorityLine EU (poštnina), po vsej verjetnosti nič, a nikoli se ne ve, v najslabšem primeru pa 22% ddv in 6EUR carinskega postopka = 164EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

amacar ::

Bo malo več kot 6€ za postopek. 13€, če oddaš preko spleta, drugače 15€ sodeč po tem dokumentu: https://www.posta.si/zasebno-site/Docum...

Nesta ::

AvtoR je izjavil:

Tomson je izjavil:

Hofer bo imel drugi teden precej dobro ponudbo za 65" Medion TV za 849 EUR. Glede na prejšnje modele povsem soliden TV, sploh za res nizko ceno ... Predvidevam da bodo hitro šli, če koga zanima, be early! ;)

Alfawise X5 Mini PC za 67€ (GBAX5 še nekaj € ceneje), glede na ceno in teste zelo soliden budget mini PC - TEST

Xiaomi Note 4 32/3GB Global za 129€ s kodo: note4eub - TEST

Xiaomi SmartHome 6v1 za 50€ s kodo: 11nov088 - TEST

Xiaomi Mi Max 2 4/64GB 6.44" za 192€ s kodo: MAXCJ - tole je pa kr hud telefončič - TEST



Ali kdo ve koliko so še stroški carine in davka za note 4 pri ceni cca 130eurov?


Dobre zadevce.

Pri Hofer TVju bi rabil samo še Android OS pa bi zmagal :)
Mogoče kupim en Alfawise X5 Mini PC - EU PLUG BLACK. Ali obstaja še kaj boljšega za ta denar?

hvala

Joze_K ::

Buggy ::

Xiaomi SmartHome 6v1 za 50EUR s kodo: 11nov088 - TEST

..kako za 50EUR? Meni kaze 67EUR (s flash sale 19%), ko pa dodam tvojo kodo (11nov088), gre pa celo na polno ceno in sicer 82EUR. Drugace pa je 67EUR + carina + postopek pa si ze skoraj pri 100-tki...ali pa kaj delam narobe?

@snoopy: kot prvo lep YT video, cestitke. Kot drugo, bi te pa sedaj po nekajtedenski uporabi povprasal za izkusnje glede suma ventilatorjev in performanca tega vodnega hlajenja.
Na aliexpressu je ista akcija, pa me mal matra...s carino in postopkom bi prisel nekaj cez 70EUR kar je dokaj ok cena ce je performance dober...kvaliteta stikov na cevi pa upam da je na nivoju in ni kaksnih solzic :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Tomson ::

@amacar

Iz prve roke, kar se carine tiče. Do 150EUR ni carinskih dajatev. Nad tem zneskom pa odvisno od artikla. Pametni telefoni npr. Imajo 0% stopnjo, fotoaparati recimo, 2%. Davka do 22EUR ni, nad tem zneskom je 22% DDV. Stroški carinjenja oz. preverjanja pa so odvisni od pošte. DHL je najdražji, 15EUR, ostali kot sem napisal cca. 6EUR. V praksi carina ne preverja pošiljk, to počnejo pooblaščenci, ki pač pogledajo paket odvisno od velikosti, teže, zavarovanja, vrste poštnine. Bolj kot je zadeva zavarovana, vecja je verjetnost da pregledajo.

Pri telefonu za 130EUR je torej kot sem omenil v najslabšem primeru nekje 34EUR dodatnih stroškov... (DDV in strošek preverjanja).

@Nesta

Za takšno nizko ceno ne. Tale velja za bestbuy budget mini pc. Za več pa imaš seveda zmogljivejše škatlice...

@buggy

Možno da je koda že potekla oz.je bilo preseženo število komadov. Pred objavo sem preveril je bila cena 50EUR... Žal...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

amacar ::

Daj preglej si cenik, pri 130€ ti bo posta zaracunala 13 (15)€ za postopek obdavcitve (obracun dajatev iv). Vem, ker sem placal 11€ za tablico v vrednosti cca 90€, ne pa 6€.

Tomson ::

Verjamem, je pa odvisno je od poštnega ponudnika ker imajo vsi svoje cenike...

Imam pa kar nekaj različnih zadev z različnimi vrednostnimi na poti pa bom sporočil kaj in kako me bo doletelo! ;-)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Nesta ::

Tomson je izjavil:

@amacar

Iz prve roke, kar se carine tiče. Do 150EUR ni carinskih dajatev. Nad tem zneskom pa odvisno od artikla. Pametni telefoni npr. Imajo 0% stopnjo, fotoaparati recimo, 2%. Davka do 22EUR ni, nad tem zneskom je 22% DDV. Stroški carinjenja oz. preverjanja pa so odvisni od pošte. DHL je najdražji, 15EUR, ostali kot sem napisal cca. 6EUR. V praksi carina ne preverja pošiljk, to počnejo pooblaščenci, ki pač pogledajo paket odvisno od velikosti, teže, zavarovanja, vrste poštnine. Bolj kot je zadeva zavarovana, vecja je verjetnost da pregledajo.

Pri telefonu za 130EUR je torej kot sem omenil v najslabšem primeru nekje 34EUR dodatnih stroškov... (DDV in strošek preverjanja).

@Nesta

Za takšno nizko ceno ne. Tale velja za bestbuy budget mini pc. Za več pa imaš seveda zmogljivejše škatlice...

@buggy

Možno da je koda že potekla oz.je bilo preseženo število komadov. Pred objavo sem preveril je bila cena 50EUR... Žal...



Katero pa predlagaš kot best buy (Price&performance) oz katera je med zmogljivešimi mini pcji top?

Hvala

Predator X ::

Tomson ::

@Nesta

Precej odvisno od tvojega budgeta, potreb, zmogljivosti ... MiniPCji segajo od 100€ pa čez 1.500€ ... Za nekoga je bestbuy v 300€ MiniPCju, za drugega pri 1000€.

Kangaroo MD2B Mobile za 150€ je glede na več testov odličen, ampak dobavljiv le iz ZDA.

Ali pa za malo višji budget npr. kvalitetnejši in zmogljivešji Gigabyte BRIX 3000 za 400€ ...

Med najboljše pa npr. sodi Zotac Zbox Magnus EN1080K za 1.700€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Nesta ::

S tem znajo bit kake tezave ali je top za medium uporabo? Hvala
Xiaomi Note 4 32/3GB Global za 129€ s kodo: note4eub - TEST

Nesta ::

Tomson je izjavil:

@Nesta

Precej odvisno od tvojega budgeta, potreb, zmogljivosti ... MiniPCji segajo od 100€ pa čez 1.500€ ... Za nekoga je bestbuy v 300€ MiniPCju, za drugega pri 1000€.

Kangaroo MD2B Mobile za 150€ je glede na več testov odličen, ampak dobavljiv le iz ZDA.

Ali pa za malo višji budget npr. kvalitetnejši in zmogljivešji Gigabyte BRIX 3000 za 400€ ...

Med najboljše pa npr. sodi Zotac Zbox Magnus EN1080K za 1.700€



Hvala

Tomson ::

Kolikor gledam je koda potekla, je pa še vedno telefončič v FlashSale za 136€. V tem cenovnem rangu je tole defenitivno bestbuy. Gor je Global verzija, tako da dobiš in uporabljaš. Za medium uporabo več kot top! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Če kdo kupuje Action kamero, tale SJCAM SJ6 Legend 4k, ki velja za najboljšo poceni alternativo GoPro (TEST), je trenutno v akciji iz 128€ na 92€ s kodo: GBBYQ04

In pa bluetooth slušalke Riversong Air X2 mi izgledajo zanimive, na Amazonu precej dobro ocenjene, za 22€ s kodo: AirX2 (sicer trenutno že v flashsale, ampak vsak € šteje)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kingsix ::

https://www.amazon.de/Samsung-U28E590D-...

Samsung U28E590D 71,12 cm (28 Zoll) Monitor (HDMI, 1ms Reaktionszeit, 60 Hz Aktualisierungsrate, 3840 x 2160 Pixel) Schwarz/Silber za 275€... še 2h in 45min.

6151 ::

Ryzen proci (1600x+) so v neki cashback akciji na MF, mislim da je kar dobra cena
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Nesta ::

kingsix je izjavil:

https://www.amazon.de/Samsung-U28E590D-...

Samsung U28E590D 71,12 cm (28 Zoll) Monitor (HDMI, 1ms Reaktionszeit, 60 Hz Aktualisierungsrate, 3840 x 2160 Pixel) Schwarz/Silber za 275€... še 2h in 45min.



Boljsi od ell UltraSharp U2715H ?

Hvala

Dr_M ::

Ta samsung je TN panel, slabse ne gre.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nesta ::

Dr_M je izjavil:

Ta samsung je TN panel, slabse ne gre.


Torej boljse da Della kupim?

Hvala

Nesta ::

Della najceneje preko paypala ga dobim od COMPULAND GmbH & Co. KG - drivecity.de - Je zaupanja vredna trgovina? Ima kdo iskusnje?

Hvala

Nesta ::

Edino ne razumem lih najbols ce dam narocilnico ni mozno Slovenija izbrat, ce pa dam placilo preko paypala pa me preusmeri direkt na paypal kjer dam samo plačilo in imam notri vnesen svoj naslov... potem bodo dostavili na domači naslov ali ne, če plačam preko paypala? :)
Hvala

DarwiN ::

Ne bo sploh sprejelo plačila, ampak te bo pričakal error... Če pa slučajno pride skoz, bodo pa kasneje stornirali.

Pri Jacobu ga imaš za 405€ + 10€ dostava v Slovenijo in Paypal.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Nesta ::

DarwiN je izjavil:

Ne bo sploh sprejelo plačila, ampak te bo pričakal error... Če pa slučajno pride skoz, bodo pa kasneje stornirali.

Pri Jacobu ga imaš za 405€ + 10€ dostava v Slovenijo in Paypal.


Hvala sem kar v Slo narocil. Malenkost drazje bo pa z manj komplikacij pa hitreje in se 20€ bo Slovenc pokasiral namest Nemca :)

Upam vsaj da je to OK monitor

Melanholija ::

Ve kdo kje bi poceni dobil sony xperia x? Pri nas so kljub starosti cene še vedno astronomske :D

Tomson ::

Odvisno kakšno ceno iščeš in v kako "kvalitetni" trgovini bi se kupil, na Amazon.de npr. dobiš Sony Xperio X za 287 EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Melanholija ::

Do 250 eur....in pa mora biti odklenjen :)

lopov ::

Boš nabavil SFOS image? Tudi jaz gledam in se čudim cenam, še 250 mi je za rabljen telefon preveč :/

Melanholija ::

Hehe ga že imam..no sem ga dobil :) Ker mi je ostalo od tablice! Sem dobil kodo :)

Ja res je preveč jaz bi novega za to ceno, samo mora biti odklenjen, da ga lahko rootam :)

Zgodovina sprememb…

=Exceed= ::

Predator X ::

res dober ja. :8)

frudi ::

Če že nekdo ne želi raje Ryzen 5 za isti denar, je pred vrati Coffee Lake i3 8100, 4 jedra, višja frekvenca in nižja cena.
Tole skušajo prodajalci izkoristit še zadnjo priložnost za nategnit kakšnega nevednega kupca z zastarelo robo. Ne se jim pustit nategnit.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

pierch ::

Pierch

Filip8 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf... če je delujoča pa vse ok je dobra cena, hotel sem kupit oz. se bolj pozanimat ampak, ko sem mu napisal kje je bila kupljena mi je tip odpisal and I quote: V trgovini. Si pismen majmun?
tako, da če se da komu zmenit, srečno :) ker mene je po tem, ko mi je to odpisal očitno blokiral :D

Dr_M ::

pierch je izjavil:

Dober deal?



Seveda, ce rabis, go for it.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tomson ::

Nekaj dobrih cen danes:

Motorola Moto G 5Plus 3/32GB za 209 EUR - TEST

Borefone BE8 Bluetooth earbud slušalke za 20 EUR (4.1/5 na Amazon)

Vkworld Mix Plus 5.5" 3/32GB pametni telefon za 92 EUR, TEST

SanDisk A1 Ultra Micro SDXC pomn. kartica za 37 EUR, koda: SD128CP
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Excavator ::

Kaj se bi našel trenutno kak good price za mehansko tipkovnico(e.g. mx cherry?)+mouse za cca 150e?
Keyboard po možnosti z LED lightingom, zaradi dela ponoči.
Usage: gaming(FPS/MOBA igre) in delo na projektih.

P3nzl ::

https://www.ideo.si/graficne_kartice/gr..., najboljša cena za gtx 1060 6gb ta hip v Sloveniji.

Tomson ::

OnePlus 5 6/64GB znižan na 330€ s kodo: GBNLSI07 ali GBNL033

Huawei Honor 9 znižan na 280€ s kodo: GBNLSI03
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

markosismis ::

Tomson je izjavil:

OnePlus 5 6/64GB znižan na 330€ s kodo: GBNLSI07 ali GBNL033

Huawei Honor 9 znižan na 280€ s kodo: GBNLSI03


Tompson hvala za tole! ravno nekaj takšnega iščem.
Zanima me samo kako je potem s poštnino oz. carino in kako potem uveljavljati garancijo pri nas, če slučajno pride do kakšne okvare?

Tomson ::

Če izbereš Priority Line EU skoraj sigurno ni nobenih stroškov, tudi unregistered mail brez trackinga gre ponavadi lepo skozi, DHL pa skoraj vedno stroški carinjenja (22% in 5€ obdelava). Kar se reklamacij tiče imam sam le eno izkušnjo za tablični računalnik kjer sem po nekaj tednih dobil dobropis v celotnem znesku. Okvara na zaslonu. Gredo pa tile veliki popusti zelo hitro, če ima kdo namen naj pohiti...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

markosismis ::

Tomson je izjavil:

Če izbereš Priority Line EU skoraj sigurno ni nobenih stroškov, tudi unregistered mail brez trackinga gre ponavadi lepo skozi, DHL pa skoraj vedno stroški carinjenja (22% in 5€ obdelava). Kar se reklamacij tiče imam sam le eno izkušnjo za tablični računalnik kjer sem po nekaj tednih dobil dobropis v celotnem znesku. Okvara na zaslonu. Gredo pa tile veliki popusti zelo hitro, če ima kdo namen naj pohiti...



Pa to potem poslikaš oz. jim pošlješ nazaj na njihove stroške in oni ti popravijo oz. vrnejo denar?

Tomson ::

Jaz sem samo poslikal oz. naredil video posnetek. Včasih je tudi potrebno poslat, na svoje stroške (cca. 10-15€) kar pa glede na bistveno ugodnejšo ceno ni takšna stvar. Je pa quality control kitajskih zadev precej, precej boljši kot je bil pred leti, razni Xiaomi, Huawei, Oneplus so pa itak kot Samsung ali LG,se redkeje kaj pokvari...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Han ::

Mimogrede, prijatelj je v Avstrijo naročil Asus RT-AC66U B1 router pri GearBest za ca. 100 eur z adapterjem, ker ima v osnovi kitajski/ameriški vtikač. Cariniki so ga olupuli za dodatnih 40 eur.

Dr_M ::

Pametno polde :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
47 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364754 (38680) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144167 (63849) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798876 (56755) vonmimek

Več podobnih tem