» »

Kje delati prek studenta?

Kje delati prek studenta?

Janac ::

Po soli bi rad nekje delal, to se pravi od 3 pa do 6-7 lahko delam in pa med vikendi. Se to da tako zmeniti seveda preko studenskega servisa. Najraje bi sestavljal kompe ali kaj pakiral...

bluefish ::

Greš na stran nekega študentskega servisa in pregledaš ponudbe. Ti pa že vnaprej povem, da za tri urice dnevno dela ne boš našel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Janac ::

sem ze gledal pa nisem nasel takega dela.

Ja no, kje naj pa delam ce sem do 3 v soli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

mcgeek ::

Naredi si seznam podjetij v katerih bi rad delal in začni klicati, če dela ne najdeš na študentskem servisu.

bluefish ::

Janac je izjavil:

sem ze gledal pa nisem nasel takega dela.

Ja no, kje naj pa delam ce sem do 3 v soli.
Ti se raje uči in razmišljaj o delu čez počitnice.

Janac ::

kje so sele pocitnice...

Venum ::

Jah počitnice so ble še včeri, ampak ti si se šele zdej spomnu da bi šou delat...Tough luck..

Venomus ::

Jaz sem imel v srednji šoli 3 takšne, ki so se prehitro želeli osamosvojiti in našparati za avto in so med tednom, po šoli delali v lokalnem podjetju, ki sestavlja okna/vrata.

Nihče od teh treh ni naredil mature v rednem roku... :) Mislim da je tudi zdaj, po 7 letih niso.

mtosev ::

pred 18tim letom tak ne smeš delati kolk jaz vem:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DimmniBurek ::

Predlagam raje šolo narest, pa potem nek šiht. Edino, če si med vikendi najdeš neki, da mal bolj na izi živiš, pa da staršem ni treba vsega plačevati. Je pa zdej najt službo pomoje kr težka...
Jaz sem začel delat prakso na faxu, ko sem imel samo še 4 ali 5 izpitov in diplomo. Po 3 letih je isto. :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

bluefish ::

mtosev je izjavil:

pred 18tim letom tak ne smeš delati kolk jaz vem:D
Lahko.

draciel ::

bluefish je izjavil:

Janac je izjavil:

sem ze gledal pa nisem nasel takega dela.

Ja no, kje naj pa delam ce sem do 3 v soli.
Ti se raje uči in razmišljaj o delu čez počitnice.


+1

skoraj nemogoče je da boš zdeloval šolo in delo. Razen če si v šoli vse zapomniš in se zelo hitro učiš.

Shegevara ::

raje v šoli obiskuj kakšne popoldanske krožke, ali pa se sam izuči v čem, kar ti bo koristilo, ko boš poleti imel dovolj časa za kakšen bolj konkreten opravek, kot pa 3 ure pakiranja pakung po šoli.

DimmniBurek ::

Tako je, najboljše je, če se ob šoli doma sam nekaj učiš, al je to programiranje ali delanje kalupov, whatever really, da le uživaš v tem in da boš to lahko nekoč izkoristil, ko te bojo vprašali na razgovoru za službo.
Kaj ti pomaga diploma, če nimaš pojma? To kar se sam naučiš (seveda kaj koristnega), je več vredno. Verjemi.
There Is No Stronger Drug Than Reality

koyotee ::

pred 18tim letom tak ne smes delati kolk jaz vem
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

black ice ::

koyotee je izjavil:

pred 18tim letom tak ne smes delati kolk jaz vem

Prosim zresni se.

win95<3 ::

skoraj nemogoče je da boš zdeloval šolo in delo. Razen če si v šoli vse zapomniš in se zelo hitro učiš.


Ah dj no dj, jaz sem gimnazijo zabusaval na polno, mislim da sem blizu rekorda po urah ucenja in da sem se izdelal, res da sem imel ob koferencah teden ucenja da sem graje popravljal, vmes ce sem dan ali dva prej malo pogledal snov, najveckrat pa sem sel pisat na blef(sem postavil tudi rekord, 0,5/40 tocke pri matematiki :D ) in to je bilo to ... Matura ? Je precej tezje do nje priti kot pa jo narediti ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: win95<3 ()

draciel ::

win95<3 je izjavil:

skoraj nemogoče je da boš zdeloval šolo in delo. Razen če si v šoli vse zapomniš in se zelo hitro učiš.


Ah dj no dj, jaz sem gimnazijo zabusaval na polno, mislim da sem blizu rekorda po urah ucenja in da sem se izdelal, res da sem imel ob koferencah teden ucenja da sem graje popravljal, vmes ce sem dan ali dva prej malo pogledal snov, najveckrat pa sem sel pisat na blef(sem postavil tudi rekord, 0,5/40 tocke pri matematiki :D ) in to je bilo to ... Matura ? Je precej tezje do nje priti kot pa jo narediti ...


Človek govori zase, ker vidim da misliš kot da vsi zmorejo tako kot ti. Niso vsi taki ki jim hitro potegnejo stvari. Jaz sigurno gimnazije ne bi zdelal če bi samo v šolo hodil in potem še delat.

menjalnik ::

Lep pozdrav,

Najprej naj povem, da kdor govori, da je delo bedarija se močno moti! Naj bo to počitniško ali med šolo. Verjemite mi, da se ni nikoli v srednji šoli toliko za učiti, da nebi moral zraven še delati.


Sam delam pri firmi že 2 leti, delam med počitnicami in po šoli, lepo sem si delal prihranke za vozniški izpit in avto in kasneje uresničil cilj. Danes sem se recimo pripeljal v šolo in kup razvajenih "frajerjev" , ki živijo samo od štipendije so otresali lepe besede za mano(da sem bog, kaki frajer sem...) bil sem tiho in šel dalje na kafe. Enostavno povedano so nevoščljivi, ker jim starši vse k riti prinesejo.

Janac, pojdi na študentski servis ziher je kej, lahko pa se tudi sprehodiš do kake firme in vprašaš, jest sem tudi računalničar pa ne delam tega dela, ga bom že potem ko bo šola narejena, sedaj mi je važno, da zaslužim nekaj, drgač pa sem ponosen, da razmišljaš v tej smeri! mej se

mihec87 ::

Saj lepo in prav da hoče še poleg kaj zaslužit..Toliko se naj gleda da na ta račun ne trpi šola...

win95<3 ::

Jaz bi glede Janaca dvomil prej v to koliko casa bo vstrajal, ker studentsko delo ce nimas neke veze je vse prej kot neko prckanje ... Jaz sem za 4eure na uro v proizvodnji delal kot konj in ce si bolj fizicno pripravljen te se bolj gonijo,za dodatno delo v sem sam razkladal ene gajbe nalozene na 3meterske palete, medtem ko sem par dni prej videl isto stvar poceti 2 redno zaposlena ... Studente majo da jih do konca ponucajo kjerkoli utegnejo .. Medtem ko so sinkoti, ki so delali preko vez lepo na 10 minut pripeljali 2 vozicka pladnjev sem jaz moral naloziti 2 vozicka pladnjev (cca 40) + 2 vozicka sprazniti pladnje, ce sem bil prepocasen se je tekoci trak ustavljal. In to je tem sinkotom bil cel siht in se placani so bili bolje, ker so imeli neke svoje fore (placan si bil od delovnega mesta ki se je nonstop spreminjalo), da so bili zapisani na mestih, ki jih sploh videli niso ...

listje123 ::

Saj lahko sestavljaš računalnike doma.
Nabaviš vse nove dele, ga sestaviš in poskušaš prodati za neko solidno ceno, seveda s profitom :D.

Blinder ::

to z sestavljanjem računalnnikov doma ne gre. js sm že proval pa ni blo nobenga interesa. profit pa sem imel naštian na like 20-30€. komponente kupljene posamezno po najcenejših spletnih trgovinah. fiktiven oglas na bolhi. kupcev nič. lokacija ljubljana :)
lahko še kdo prova naredit fiktiven oglas.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

b00mer ::

Js med faxm cepam skos samo vikende. Poklici na firme ki te zanimajo in na razgovoru se zmen kako in kaj..se da dobit. Proizvodnja..odvisno kam te dajo in s cim se ukvarjajo(Tako kot win95 prav..ce zgledas mal jacji takoj najebes ).

mihec87 ::

Z računalniki gre da zvohaš kako firmo al pa računalnike za odpis-čimbolj poceni- jih spihaš,namestiš sistem ter programe in prodaš za neki mali denar(ciljna publika so ne ravno podkovani uporabniki) samo to jih prodaš ene par na leto zaslužek pa ne ravno..Z novimi ne gre ker je cena vlka+garancija oz čist vseen če ga gre kupit v trgovino..

The Player ::

Ne obupat in, če ti čas dopušča si poišči kak šiht (brez da bi šola trpela)

je pa res, da si se znašel ob nepravem času, ker so časi čedalje slabši. Kriza, razne reforme, malo delo, ki je poleg zavrnitve prišel na plan, a le v drugi obliki itd.

gledam že od avgusta naprej za kak šiht, nič pametnga, če pa se kej najde je pa zaseden al pa ti na konc rečejo: "ja si pršu na napačn dan".

problem je tudi, kako boš lahko poisku šiht po tem ko prideš domov iz šole, ker ponavadi so vse ponudbe dopoldne ko si v šoli, potem pa ostanejo le še dela, ki drugim niso všeč ali pa ostanki, ki jih niso pravočasno odstranili.

to, da bi šel iskat šiht kar osebno do delodajalca, ne vem kako bi se to obneslo, ker kot je rečeno dopoldne ne more iti na razgovor zaradi šole, vprašanje je tudi, če sploh potrebujejo nove ljudi oz. študente tako, da bi ga zavrnili še preden bi prišel do šefa. Poleg tega ne vem kdo bi vzel kar enga študenta za delat, ker bi se moral z njim samo ukvarjat, kot npr. za delovno prakso k na koncu dobijo študente, ki so dobesedno zastonj delovna sila, ker se pa z njimi ne da ukvarjat al pa jim dat kak pošten del, jim pa naročajo kavice nosit. ;((

je pa tole študentsko delo čedalje večja svinjarija. Dajejo delo, ki zahteva preveč, vsi hočjo met mlade ljudi z najmanj 3 letami izkušenj, pa da bi delal vestno pošteno pa za drobiž.

zadnja reforma je kar prtisnla na delodajalce, se vid, da so urne postavke precej nižje.

komar88 ::

Bolj ti priporočam, da si najdeš počitniško delo. Torej med glavnimi počitnicami kak mesec ali dva. Jaz sem letos drugič delal v eni firmi blizu nas, kovinarska industrija, kar umazano delo. Lani sem dobil plačano 3,5€ na uro, letos okoli 4€. Če pa se vseeno odločiš za delo tudi v šolskem času pa pazi, da ne bo trpela šola. Imam kolega, ki je lansko leto čisto 'zafrezal', ker se ni imel časa učiti (komaj je naredil), leto prej pa je bil prav dober.
MAN UTD <3

Janac ::

kje naj delam no?

Rabim nujno za komp zasluzit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

DimmniBurek ::

Najboljše, da ti mi najdemo job. Kaj pa če bi ti kar mi zbrali za nov komp, ti ne bo treba niti delat.
There Is No Stronger Drug Than Reality

komar88 ::

Janac je izjavil:

kje naj delam no?

Rabim nujno za komp zasluzit.


Ja mislim, da je najlažje dobiti službo, če imaš kaj vez. Jaz delam v isti firmi kot oče, lani sem sicer delal v drugi delavnici, letos v 'njegovi'. Najlažje ti bo torej, če imaš v kaki firmi, trgovini kako vezo. V pisarni boš zelo težko dobil delo, bolj jemlejo, študente, dijake za kako težjo delo.
MAN UTD <3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visoka šola (program Informatika in tehnologije komuniciranja) proti višji šoli (prog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
507234 (6423) Vazelin
»

Moje želeno delo - programer

Oddelek: Šola
479429 (5606) zzbil
»

Študentsko življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5618623 (14173) K3kec

Več podobnih tem