» »

TIH napajalnik ?

TIH napajalnik ?

motorola ::

Kateri napajlnik za Athlona 1800+ mi svetujete, da bo tih. Vse ostalo sem že utišal, le še napajalnik mi tuli ko zmešan.

Rad bi en zelo tih napajalnik.

Hvala in lp
  • premaknil: ToniT ()

Han ::

Antec TruePower

boštjan ::

motorola,poglej na strica toma ,kateri od teh je najtišji in se odloči za nakup

bodom ::

ja...na unmu testu si poglej...

drgac mam pa jst Antec-a pa je skor neslisen. priporocam, pa se odlicen je8-)

LP

Blup ::

A mogoče kdo ve kakšni ventilatorji so v teh napajalnikih na Tomovem testu? Ker men se zdijo zlo glasni in me zanima kakšne pretok zraka imajo, če se že tok derejo?!?

Blup
:\

EjTi ::

A ni lažji da v temu napajalniku ventilator zamenjaš, kot pa da kupuješ anteca za 20jurjou?

ginekolog ::

Na napjalniku zmanjašaj napetosn na ventu na 5V, ter dodaj stikalo za preklop med 5V/12V.

Tih kot miška bo,...
Divers do it deeper.

Spajky ::

Bo 5V po moje mal premalo; mislim, da bi bilo 7V ok, posebej če ima PSU termalno regulacijo obratov (bo delal kot na 5v ko ne bo obremenjen...) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

the_unborn ::

ma ne serite, direkt na 5v se da in to brez regulacije (direkt na vezje kjer mas 5v) in to je to, lahko das pa se en vent noter in mas pol dva na 5v ce te skrbi pregrevanje

EjTi ::

Jest sem tud direkt na 5V dau. Sem probou dat 2x1.5V baterijo na ventilator pa se je normalno obračou - tko da se bo na 5V tud. Je čisto tiho - preh je blo pa kot da bi imu fen za lase pržgan.

Switch ::

Kaj pa napajalniki brez ventilatorjev? Ali se jih v Sloveniji da dobiti, ali je zadevo treba naročiti v tujini? P.S. Koliko so cene?

CandyMan ::

kako das na 5V ?? ne razumem :>

the_unborn ::

pogledas kam na vezje je prilotana rdeca in kam crna zica in voila, lahko pa das na konektor na koncu istega kabla


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati tole konfiguracijo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
363097 (2160) Steinkauz
»

Nedelujoc ATtiny26?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
142115 (1857) atasmrk
»

gumice + disk

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301900 (1179) heft
»

2x 120mm ventilator na ohišju (katerega)?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472418 (1712) goba
»

Prisluhnimo tisini

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71426 (1202) HroSCeK

Več podobnih tem