» »

Radeon 95(7)00 Hlajenje

Radeon 95(7)00 Hlajenje

Fury ::

Razmislam da bi snel dol stock cooler in zamenju termalni trak s pasto (nej bi blo ful bols, kar tudi sam verjamem).

Zdej pa.. ce dam dol trak pa s pasto namazem se sploh ne bo dotikal razen ce dam stran distancnik a ne?

A se ga da dat izi stran al ne?

Ce ga dam stran... a se jedro ful u izi stre al pa kej ko dam nazaj gor hladilnik? mogoce bi se HW mod naredu usput da nau jebanja z driverji :)

morphling1 ::

To ni za razmišljat, to je treba naredit. Z distančnikom je tako na enih Radeonih je poravnan z jedrom na drugih pa ni. Rešitev je da se distančnik vzame dol ter zbrusi, brez distančnika ne bi probaval, ker ni treba testirat kvaliteto Ati jeder :)
Dol ga boš pa najlažje vzel če kartico malo zamrzneš.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

hmm kurc.. zamrznem :))) drek :) let's pray to god it's aligned! :)

Fury ::

s cim nej ga pa dol potegnem.. ne bi lih sraufncigrfra tlacu med wafer in distacnik? :)

Vesoljc ::

kšno tanko rezilo, pač ne nardiš vzvoda "pravokotno" ampak paralelno...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Fury ::

ok bom probal :) se neki... tista rdeca ploscica cist pri vticih za vga in to je ibr vroca.. kaj je to? mislm da je neki z votazo spodi a ne?

a obstaja kksn opisan mod tega radeona al pa clank ki ga raztrencira? :)

morphling1 ::

Kaj a volt mod rabiš ?
Tista ploščica deluje kot heatspreader na napetostnih regulatorjih
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

u mater se greje tisto :) bolj je vroca od useh drugih reber k sem jih gor napopu :)

tist glede clanka pa pozabte (bluzil neki, se men ni jasn kaj sem hotu :P)

Fury ::

ok.. rebr mi s sekundnim ne rata nalimat.. oz. se prlepjo pa se sploh ne dotaknejo paste.. sam sekundnga.. ni mi jasno.. pa prtisnem k debil pa 0...

razmislam da bi kupu zalmanov ZM80-A (u tavelik passive cooler) pa dal gor vent 92mm al pa kej tazga.. a bi blo to kul? :)

kje se da dobit najblcheap termalno lepilo?

sharp ::

Dej pejd v Mlacom(če si iz ljubljane) in kupi pasivni hladilnik za northbridge ZM-NB32J 1k sit not maš pa dost termalnega lepila za ram,posebej od Artica je pa 4 k sit

Fury ::

sharp.. a niso tam not termalne ploscice za lepilo? ker jest bi prov epoxy lepilo... tekoce...

morphling1 ::

Oboje dobiš
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

seka! letim kupit ju3 :)

mat3j ::

jaz sn kr z tistim železom k ga dol vtrgaš k si novo ide enoto zamisliš pa ni niti mal problema da nabi šlo dol,pa še skrušiš nena nič kr ma vlko površino - za razliko od šraufncigra!!! sn radeona slekel k nič:\

Fury ::

ma jest ap se venta ne morm dol dat... tistih zaticov nikakor ne morm stisnt... bom dal enmu z bolj mirno roko...

kako ste to nardil kej?

sharp ::

Na tisti strani k je vent iz zatiča potegni tisto malo bunkico pol pa na drugi strani še mal skup stisn pol pa lahko potegneš zatič ven.

Mr.B ::

Jaz sem tisto ploščico kar pobrusil s šmergelpapirjem , pa je bilo čist dosti. Pri ZM80a-HP pa je malenkost tudi pobrušen rob , tako da kar dobro paše na jedro. Seveda pa v nobenem primeru ne laufaj 9700pro brez ventilatorja z zalmanom , ker se preveč segreje. Jaz pa nebi nič limal gor ker je nesmiselno , sej ti more vse lepo tekoče teči na resoluciji 1280x1024 , za doom pa počakimo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fury ::

nujno morjo it rebra na ram.. sam sekundni trik ne dela... a obstaja kksno nepermanentno termalno lepilo?

a ce bi dal termalni trak bi lahko dol snel? sam tist ful slabs prevaja ne? pol ne vem ce ma sploh se smisel :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717696 (5535) M-XXXX
»

Abit nf7-s -Gretje south bridge

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221411 (1079) Grimlord
»

kako hladiti R9700

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231400 (1185) MrX
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505751 (4878) sharp
»

dvokomponentno + cipi + termalna

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61087 (965) Vesoljc

Več podobnih tem