» »

iz directx 9 nazaj na 8

iz directx 9 nazaj na 8

OrkAA ::

Odkar mam directx 9 mi igre delajo počasneje, pa me zanima če se da it nazaj na directx 8, al nastanejo kakšni problemi?

msmiha ::

Ja inštaliraj DirectX 8 nazaj gor pa boš vidu. Za winse XP dela oni ko gre na 2k gor.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: msmiha ()

Senitel ::

Zaradi DX9 ti igre ne delajo počasneje :\.

freejack ::

Mislim, da DX9 ne boš mogel odstranit, ker menda ne gre. Zato prej neki bluzijo, da si nardiš system restore point.

boštjan ::

obstaja DX9 uninstaler,googlaj

M4TECH ::

Najboljše je formatirati !!!8-)

the_unborn ::

kakor je senitel reku, ne more bit dx9 kriv za to

boštjan ::

orkajecar,lahko tudi DX8.1 nazaj vržeš,če maš kako novejšo igro,ki je DX8.1 že gor.Npr.SOF2;)

Trupl0 ::

programcek ti bom poslal po e-mailu zato ga napis al pa posli ZS...velk je 33kb tako da ni panike:D DA MI NE BI ŠU FORMATIRAT
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

boštjan ::

33kb=DX8.1?se hecaš.to nekaj ne bo štimalo

Trupl0 ::

pa ne dx8.1 ampak programcek kateri ti pomaga instalirat nazaj 8.1 verzijo s pomočjo Windows XP cedeja. preizkušeno
If you are going through Hell, keep going !

boštjan ::

ja te pa tak reči:))

Trupl0 ::

hehe sej si sam napisal da obstaja DX9 uninstaler:D
If you are going through Hell, keep going !

OrkAA ::

Nuclear : dej prosm pošl ta program - orkajecar@hotmail.com

Zato ker men directx 9 res slabš dela kot 8.1. 3Dmark mi z directx 9 da 200 točk manj8-O 8-O
Krneki!!:D

boštjan ::

vem samo,ko sem tvoj post prbral,sem najprej pomislo,kak za hudiča boš DX8.1 poslal,ki je 36KB vlki.

boštjan ::

no jaz sem z inštalacijo DX9 zgubo 100 3dmarkov.

the_unborn ::

no vam so sle pike dol, men pa gor:)

Trupl0 ::

ti bom poslal...

za 3dpike me pa boli prepucij k itaq vem da mam hitr sistem tako da fuck 3Dmark:D
If you are going through Hell, keep going !

freejack ::

za 3dpike me pa boli prepucij k itaq vem da mam hitr sistem tako da fuck 3Dmark
:D :D :D
Ah, nekateri si pa takega razkošja ne moremo privoščiti. :D :D :D

Tr0n ::

V Win98SE imam isti 3Dmark kot z DX8.1 in vsi spili lepo laufajo. Ne vem, zakaj spilate v XPjih. Cccc... :\

boštjan ::

ker win9X sucks>:D

Tr0n ::

Za spile so kult :).

CaqKa ::

joj ste bedni s temi pikami v 3d marku

the_unborn ::

zakaj smo bedni, sej niso samo za hvaljenje (khm, no ja) ampak za uotavljanje hitrosti prej/potem in podobno, tako kot sandra
:)

CaqKa ::

bla bla bla...

MadMicka ::

jaz sm pa naložu nvidio 4109, pa directx 9.0 in glej ga vraga, kokrkol spreminjam Hz na kartici, zmeri mi monitor kaže max 85 hz....(mam win98)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

freejack ::

Ah pismo, evo da grem zdej DX9 inštalirat, pa da vidmo kk bo s pikami pr men, čeprav vam že zdej uradno povem, da /me sovraži DX9.0 ;(( :D

freejack ::

Jap, zdej je pa zares uradno, /me sovraži DX9.0
Pravkar mi je požrl 50pik v 3dmarku.
(baraba mala) ;((

No ja, sreča da mamo system restore point. :D

Trupl0 ::

ufff stari 50 pik si izgubu..stari tkoj formatiri Winse k je neki narobe:D :D
If you are going through Hell, keep going !

Tr0n ::

lol

CaqKa ::

nuclear ti si naš !

freejack ::

Ej, pismo, a veš da bi, sam,..ko mam ravno sveže naložene... :D :D :D

Mah, ni v tem poanta. Poanta je v tem, da so 9.0 hroščati na polno, večinoma ne prinesejo vidnega izboljšanja oz. izboljšanja sploh, igre ga tk ne podpirajo, tko da se lepo selim nazaj na 8.1

DX9.1 bo pa verjetn druga zgodba, zato bom počakal do poletja.

Probal bom še edino Omega gonilnike z DX9.0, pa da vidim, če je tam kaj razlike.:D

p.s. Hja, veš da je vsaka pika pomembna,..Morrowind mi požre vse resource kar jih mam.:D :D :D

Senitel ::

Naštej enega hrošča v DX 9.0?
Itak, da DX 9.0 ne prinese nobenega izboljšanja, če pa vsi špili še vedno uporabljajo DX 8.x komponente (ki ostanejo nespremenjene). Edina sprememba v DX 8.x komponentah je v DirectSound, ki je nekoliko hitrejši.
Če 3D Mark (oziroma kar koli drugega) začne res pilotirat je to zaradi grafičnih driverjev, ki lahko udarijo drugo pot, če je inštaliran DX9.
50 pik v 3D Marku je v mejah napake in nekako pomeni, da je grafična zrenderirala 10 slikic več ali manj ti pa v testu vidiš krepko čez 1000 slikic...

SisQ ::

Lep pozdrav!

Kar se tiče odinštaliranja dx9 nazaj na 8.1 ne bi smelo biti problema. No, saj za XP-je je tako, ker pred inšt. 9.0 sistem sam naredi system restore, tako da.....
Kar se tiče pa boljše/slabše z dx 9.0, pa moram povedat da sem ravnokar naložil 9.0 in sem opazil, da IGI boljše dela kot mi je z 8.1. Vem, da je stara igra, vendar sem prej imel z 8.1 majhne probleme (zatikanje, ko se je vojaček gibal na prostem - ne pretirano, vendar...) Sedaj tega zatikanja več ni. Slika je dosti lepša. Tudi pri GP4 je lepša slika. Že prej je bila ah in oh in brez zatikanja, zdaj je še boljša.
Tako, da zaenkrat je boljše kot z 8.1.

Aja, pa še tole. Enkrat sem že imel vprašanje glede tiste kocke v DXDIAG pri display za direct 3d test. Z 8.1 se je vrtela zelo počasi, med tem ko se sedaj z 9.0 vrti res hitro.
Zakaj, ne bi vedel, ker mi nobeden ni znal razložit poante vrtenja kocke in od česa je to odvisno.










Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leadtek A350TDH (FX 5900) direct x9 podpora ?

Oddelek: Strojna oprema
311623 (1354) kuglvinkl
»

directx uninstall

Oddelek: Pomoč in nasveti
241456 (1227) Tilen
»

Geforce fx 5200 ali katero boljšo do 30000 tisoč

Oddelek: Kaj kupiti
191920 (1473) boštjan
»

Kateri direct X 8.1 ali 9.0 je boljši za mojo grafiko GF ti4200 ?

Oddelek: Strojna oprema
91165 (1004) Mirč
»

DX 8.1 vs. 9

Oddelek: Programska oprema
6938 (789) freejack

Več podobnih tem