» »

Asus Padfone

Asus Padfone

«
1
2

Zheegec ::

Vidim, da še ni teme.
Asus PadFone

Se menda že prodaja, je kdo že sprobal, prvi vtisi?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zeratul ^^ ::

Woow zgleda awesome :D
#yolo

fireX88 ::

škoda k je samo android!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kuglvinkl ::

Končno! :)

mtosev ::

cene nočem vedeti. verjetno je tole vsaj 550e al več. bi pa mel tole
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

para! ::

Večje neumnosti pa še ne.

Why, asus, why?
Because we can!
Death before dishonor!

Zeratul ^^ ::

Meni je to odlicna stvar.Telefon,tablica in prenosnik v enem ;) le na android prenosnik bi se tezje navadil..
#yolo

para! ::

Najbolj odlično je pa to, da potem nisi vezan na enega proizvajalca za vse tri naprave in da lahko brez problema tablico uporabljam tudi z drugimi telefoni.

lp
Death before dishonor!

Zeratul ^^ ::

Para to je neumnost,iPad mini pa ni? ker je malo povecan iPod
#yolo

nightbird ::

shiit, to pa zgleda dobro :D kakšne pa so cene tega? v slo se da to že kje videti?

lp

para! ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Para to je neumnost,iPad mini pa ni? ker je malo povecan iPod

A je tvoja mami vedeževalka, tamau? iPada mini še vidu nism in me boli kurac zanj in lahko povem isto mnenje tud o miniju, če misl jabuk slučajno telefon notr zapakirat.

Všeč mi je, da je drugim ta izdelek všeč, da majo več izbire. Samo meni je kompletno neuporaben.

lp
Death before dishonor!

Zeratul ^^ ::

Tamau? Raje se malo pozanimaj ;)
Seveda je uporaben...Sicer bi lahko nekako naredili da ima Linux/Windows ko je prenosnik...Pa da ima RJ45 ;)
#yolo

para! ::

Sej ma Linux.
Death before dishonor!

Zeratul ^^ ::

Ok bom bolj natancen - Ubuntu
#yolo

Zheegec ::

Zakaj bi bila pa to neumnost? Telefon imaš itak vedno s seboj. Če želiš imeti s seboj telefon in tablico si moral imeti tudi dosedaj s seboj imeti telefon in tablico... Če si hotel imeti pa funkcije keyboard docka (tipkovnica, touchpad, USB) si moral imeti pa še prenosnik s seboj.
Tukaj pa imaš vse skupaj, pa še samo ena naprava je - nobene potrebe po sinhronizaciji in tako dalje, ker je itak vse eno in isto.

poročam, ko sprobam.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Zeratul ^^ ::

Si narocil? Ce bi bila vsaj nizla cena..
#yolo

Zheegec ::

Saj je poceni - pod 750€ nekje. To je malo več, kot primerljivi samo telefon.

Nisem naročil, ker že imam Transformerja TF700 :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bluefish ::

Ideja je odlična, cena sicer trenutno manj.

En test: http://www.theverge.com/2012/6/6/306431...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

spirit ::

Zadeva bo pomoje super, res bi bilo sicer fino imet kaj takega z W8, upam da Asus naredi kaj takega.

Zeratul ^^ ::

HP Slate ima Windows...Sicer ne 8,je pa metro :)
Meni je to predrago :)
Sem ze odstel 100e + 24x35e za Galaxy S3..Je pa vsekakor dobra ideja.Go Asus!
#yolo

spirit ::

Zadeva je kr fina, sam jo bom kupil ne glede na to da nima Win8, telefonček je fin, lepo sede v roko, deluje lepo in tekoče, kar seveda potem velja tudi za tablico, kuli BT slušalka je pa resnično kar bondovska zadeva, če bo sreča ga ju3 kupim, malo je še odvisno od okoliščin :D

Zheegec ::

Telefon deluje presenetljivo tekoče kljub Android 4.0.3 zaenkrat. Na android 4.1.1 bo pa sploh zelo tekoče delujoča zadeva. Rekel bi, da so sami top-end telefoni tako hitri, kot PadFone.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

OK.d ::

kam pa tist bt-stylus vtakneš?
LPOK.d

Zheegec ::

V žep seveda.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zheegec ::

spirit je izjavil:

Zadeva je kr fina, sam jo bom kupil ne glede na to da nima Win8, telefonček je fin, lepo sede v roko, deluje lepo in tekoče, kar seveda potem velja tudi za tablico, kuli BT slušalka je pa resnično kar bondovska zadeva, če bo sreča ga ju3 kupim, malo je še odvisno od okoliščin :D

No in kako se obnese? :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

spirit ::

Obnese se supr, malo me moti, ker je Android, pa se danes in ju3 ne smem preveč igrat kr se morm učit, čs pa s to igačko kar leti :) Nakup priporočam, telefon lepo sede v roko in lepo tekoče deluje, tablica je dobra čaprav ravno TF-700 ni ampak je OK.

nightbird ::

spirit je izjavil:

Obnese se supr, malo me moti, ker je Android, pa se danes in ju3 ne smem preveč igrat kr se morm učit, čs pa s to igačko kar leti :) Nakup priporočam, telefon lepo sede v roko in lepo tekoče deluje, tablica je dobra čaprav ravno TF-700 ni ampak je OK.


nice :D in koliko te je približno stalo, če ni skrivnost?

spirit ::

Redna cena je 740, jst sm placal 730 s podalsano garancijo, se mi zdi ok cena :)

fireX88 ::

kje si pa kupu?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

spirit ::

Bigbang ma na zalogi :) ampak cena je 739.99, pac je zdle kataloski artikel in ni popustov razn ce se jih vzame vec.

RejZoR ::

Jebeš pad del, jezst bi imel tak telefon!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Spock83 ::

Telefon sam po sebi ni nič posebnega. Čar je v tem, da ga lahko spremeniš v tablico.

SLO_Matej ::

spirit je izjavil:

Zadeva bo pomoje super, res bi bilo sicer fino imet kaj takega z W8, upam da Asus naredi kaj takega.

Tudi jaz. :)

Drugače pa ga ima tudi Mercator Tehnika: http://trgovina.mercator.si/tehnika/rac...

In Comshop tudi: http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

Zgodovina sprememb…

Spock83 ::

Torej Avtera :)

kmetek ::

pri comshopu se vam nakup šteje, vzame vas več na eno klubsko pa je :d

king67 ::

V Mercatorju bo od 1.9.2012 kot'Pika' izdelek stal samo 628,99 EUR! Pogoj je seveda Pika kartica...

lp,
king67

spirit ::

Dobavitelji jih niamjo več, so pa cene enake CS, BB in Mercator :) stvar je fina meni ni žal za nakup.
To pa nism vedu, fina akcija za mercator :D no ja jst ga že mam in zdej je kar je :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spirit ()

king67 ::

Vprašanje za lastnike: ali je OS zagotovo v slovenščini? Ob bežnem pregledu, pri izbiri jezika, namreč nisem našel slovenščine, samo slovaščino. Malo sem bil začuden glede na to, da je gor ICS 4.0.3

lp,
king67

para! ::

Em, tablica dela tud, če telefon ni v njej?
Death before dishonor!

5er--> ::

Ne.

mtosev ::

tole je pa že mali fail:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

freesty ::

Velik fail. Torej ne mores hkrati uporabljat tablice in telefona.

Ziher, da se ne da posebej uporablat?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

5er--> ::

NE. V čem bi bila sicer sploh novost? Da prodajajo mobitel in ti dajo zraven še free tablico? Tablica je le ekran + baterija.

spirit ::

OK resno vprašanje, katerega dela one device to rule them all ne razumete? To je telefon in tablica v enem, z dockom postane skoraj prenosik, oziroma transformer. Zakaj bi hotel uporabljati telefon in tablico hkrati? Če se želiš pogovarjati po telefonu in hkrati uporablajti tablico to storiš z BT slušalko, eno dobiš celo zraven. Kaj bi bil point tega da vstaviš telefon v tablico če ima tablica že svoj procesor in spomin?
To je nekako kot bi kupil prikolico za avto potem pa rekel aja a brez avta je pa ne morm pelat na drug konec Slovenije, kjer fail ker prikolica nima še lastnega motorja.
Tablica je povečan zaslon za telefon, gre v pad mode, ki tudi deluje nekoliko drugače in Andriod je potem tak kot na TF300 npr. in ne tak kot na telefonu (nekatere funkcije so drugačne) in pa v tablici je dodatna baterija ki lahko 4x napolni telefon če se da telefon notri samo za polnenje in se tablice ne uporablja ta čas. Gre preprosto za to da ko kam greš vzameš s seboj eno napravo (tablico) in imaš s seboj hkrati tudi telefon, nimaš telefona v žepu in tablice v roki...

Gor je ICS 4.0.4 in Slovenščina je med sistemskimi jeziki.

para! ::

Ok, potem ko med uporabo iztakneš telefon iz tablice, se aplikacije v uporabi itd prikažejo na zaslonu telefona in obratno seveda, ko telefon zatakneš u tablo nazaj?

Se pravi izdelek je telefon + docking. Sprašujem, ker mi ni šlo v glavo, kaj točno Asusu pri brezžični sinhornizaciji med napravami ni všeč.
Death before dishonor!

5er--> ::

Tako kot si napisal. V testu, ki ga je zgoraj prilepil bluefish imaš demonstracijo.

para! ::

A tale telefon v PadFonu je med današnjimi top ala SGS3?
Death before dishonor!

spirit ::

Je med top, zdj če greš na Gsmareno vidiš da ima sicer nekoliko slabši zaslon kot GS3 (306 ppi proti 259 se mi zdi), baterija naj bi manj zdržala, procesor je sicer 2 jedrni ampak zelo zmogljiv in deluje izredno tekoče. Sigurno je med top telefoni.

SLO_Matej ::

5er--> je izjavil:

NE. V čem bi bila sicer sploh novost? Da prodajajo mobitel in ti dajo zraven še free tablico? Tablica je le ekran + baterija.

+ dodatni zvočniki naj bi bili v tablici. :)

king67 ::

spirit je izjavil:



Gor je ICS 4.0.4 in Slovenščina je med sistemskimi jeziki.


Ok, hvala, moram še enkrat pogledat, saj bi res bilo čudno...

lp,
king67
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus je predstavil PadFone 2

Oddelek: Novice / Android
257204 (4640) Nxxo
»

mobilnik ali tablični

Oddelek: Mobilne tehnologije
51127 (996) SLO_Matej
»

Windows 8 za ARM dvakrat dražji od Sedmice

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4413888 (11844) Lonsarg
»

Asus je na Computexu predstavil Padfone

Oddelek: Novice / Android
278488 (6918) PrimozR

Več podobnih tem