» »

home page

home page

AlchemY ::

Tudi jaz bi vas prosil za cim vec predlogov in komentarjev za spodnjo stran, popembna mi je predvsem oblika!
LINK

teac ::

OK, ze na zacetku sem videl, da maš slovensko zastavo. Ne vem zakaj, če pa nimaš še angleške verzije. Potem sem pa takoj videl, da se ti na levi strani vrti napis NEW. Saj to je v redu, samo a ga nebi naredil manjšega, ker ful čudno zgleda, ker prekiva tekst, ki je spodaj.
Potem me je še motlo, da ko npr. na strani KAKO DELUJE klikneš na nek tekst, pa te ta vrže nekam na sredino strani nimaš še nek link, ki bi te vrnlo na začetek strani(moreš hodit z miško). Pa nevem zakaj ne uporabljaš na vseh straneh istih fontov(na index strani je čist drug-pa saj to sploh tak ne moti).!!!:D

McSpike ::

pridružujem se mnenju teac-a in dodajam zakaj zaboga imaš kontaktne informacije v sliki??? Vsi niso na kablu, orkafix! Slovenska zastava kazi (mar ne moreš uprabit en lep link z CSSom narejen??)- daje občutek tistih starih homepagov kjer so uporabniki snemali dol te free grafike za svoje strani (enako velja za ta new gumb)...

še so stvari, a saj se boš naučil - vsi smo bili enkrat na začetku - brez skrbi :)

Yohan del Sud ::

The counter deluje neprofesionalno. Raje uporabi tega.

Tomi ::

Se samo meni dozdeva, ali si se sedaj potrudil, in vse tiste stvari, ki so jih prej povedali, odstranil... Ker jih več ne vidim..
Stran je sedaj prav kul, čeprav je res, da bi morala biti za firmo še bolj dodelana.. Vsaj grafično.. Drugače tudi mene malo moti NEW gif, ker je še vedno prevelik..
Pa tudi gumb Vstopi bi lahko bil drugačen..
Drugače pa v redu.. Počasi bo že šlo..
metrodusa.blogspot.com

teac ::

OK, boljše kot prvič. Samo še vedno moti gumb NEW. A res more bit animacija??? Zakaj ne nardiš enega lepega napisa NEW, pa ga daš na neko ful originalno odzadje. Pa tudi index stran zgleda lepše brez tiste zastave!!! Napredek je viden-pohvala. Še tako naprej. :D

AlchemY ::

ja, sem malo popravljal,....bom se...hvala za predloge

whatson ::

Jaz bi ti predlagal, da spremeniš tisto pisavo na začetku (inco_mainS.htm), kajti times new roman je zelo "nenapredna" pisava, kar pa ne spada k tej strani.. drugače je pa stran kar solidna..seveda pa informacij ni nikoli preveč...

AlchemY ::

zadevo sem malo popravil, spremenil pisave in nekaj gumbov, se kaksen predlog?

AlchemY ::

zadevo sem malo popravil, spremenil pisavo in gumbe, ipd, se kaksen predlog?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544723 (3540) Bela01
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243010 (2337) Icematxyz
»

Kaj menite o strani

Oddelek: Izdelava spletišč
241732 (1348) Tr0n
»

Oceni stran - Robert's Place

Oddelek: Izdelava spletišč
161241 (902) zenith1
»

Kolikšno ceno bi postavili za web stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171080 (842) [MYTiX]

Več podobnih tem