» »

Galaxy Ace

Galaxy Ace

«
1
2

Apofis ::

Živjo. Nameravam kupiti omenjen telefon. Edino kar me še matra je notranji spomin 158 mb...a je to dovolj za potrebe operacijskega sistema...za ostalo itak nameravam vzet še MicroSD kartico

freesty ::

To je kar malo. Ker na ta spomin gredo aplikacije. In teh 150Mb hitro zabijes.

Apofis ::

A se da aplikacije tut inštalirat na spominsko?

Carlito6 ::

Pri sami namestitvi ti sam določiš ali naj jih shrani na pomnilnik telefona ali na sd kartico.

Apofis ::

Tako kot pr vseh telefonih...itak

Blindeye ::

Moja draga ga ima. Ti povem, da si raje premisli... Sploh, če misliš na kako igrico, še angry birds štekajo občasno!

LP

freesty ::

Ja samo vse ne grejo na spomnisko pa se tiste, ki grejo pa ne grejo v celoti.

damjanll ::

Slaba resolucija ekrana 320×480. Nabavi vsaj 480×800 se splaca, razlika je kot noc in dan!

Apofis ::

Mater kam smo prišli...da še čipšit igrce štekajo na 800mhz procu...krneki

SLO_Matej ::

Mogoče raje dodaš še tistih 30 eur pa vzameš Lumio 710, ki bo brez dvoma delovala veliko hitreje, bolj tekoče in na splošno boljše.

Ali počakaš mogoče na naslednika Galaxy Ace 2, ki ga Si.debil že napoveduje.
 Si.mobil napoveduje Samsung Galaxy Ace 2

Si.mobil napoveduje Samsung Galaxy Ace 2

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Ekran bo pa očitno pri enaki resoluciji ostal.
Lool.

Apofis ::

Blindeye je izjavil:

Moja draga ga ima. Ti povem, da si raje premisli... Sploh, če misliš na kako igrico, še angry birds štekajo občasno!

LP

Kok ji pa kej baterija drži?

damjanll ::

Mentalist je izjavil:

Ekran bo pa očitno pri enaki resoluciji ostal.

Kakor jaz vidim ima Ace 2 boljso resolucijo - 480x800
Pa cpu in grafika sta tudi ok.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...

Meizu ::

In še kar bojo posiljevali z 2.3 androidom? Jest bi jim tak telefon v rit zatlačil.

hojnikb ::

tele nove verzije galaxy ace-a (i verzija) ma drugačen GPU od tastarga ace-a.GPU je sicer zmogljiv (afaik gre za videocore IV) vendar ma totalno pohabljene driverje, zato se pa obnese tak zanič v igrah.

Moj nasvet:
Nabavi kak bolj zmogljiv telefon, pomožnosti z 800x480 ekranom. Boš bolj zadovoljen in še več onboard placa bo ;)

Če ti je pa edina skrb plac na internem spominu, se pa da to rešit z app2sd skriptami..
#brezpodpisa

djordjevic ::

Mene pa je ace ve prav prijetno presenetil. Proti acu v.1 je ogromna razlika. Pač je low-to-mid-range telefon. Čudežev ne moreš pričakovat.
No grave is deep enough to keep us in chains.

damjanll ::

Meizu je izjavil:

In še kar bojo posiljevali z 2.3 androidom? Jest bi jim tak telefon v rit zatlačil.

Se strinjam ;)
HTC One V ima android 4 in izgleda spodoben telefon pa malenkost drazji od galaxy ace...

technolog ::

Ace 2 ima 800x480 ekran.

freesty ::

ace2 je malenkost slabsi kot sgs2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

Mentalist ::

Baterija meni zdrži približno 1 dan ob polni uporabi.
Lool.

sale19 ::

Imam Ace 2 in ga glede na ceno apsolutno priporočam.

Zeratul ^^ ::

2x 800Mhz? Really? Kupi raje rabljen SGS2..Ali pa kak HTC ;)
#yolo

Meizu ::

Koliko to sploh stane?

Če je 2x800mhz procesor dosti bolj varčen od SGSII procesorja, potem je lahko za prenekatere veliko boljša opcija. Dlje drži, dvojedrn je, kar je vsekakor boljše kot enojedrna rešitev. Že 800mhz proc je več kot sposoben lavfat android, 2x800mhz je ravno dovolj za vse skupaj IMO.

Zeratul ^^ ::

SGS2 ima Dual Core 1,2Ghz. Lahko predvaja FullHD,Ace 2 nemore. Ima boljšo kamero (sprednjo in zadnjo ter boljšo baterijo. Vsekakor boljša izbira
#yolo

Meizu ::

Zeratul ^^ je izjavil:

SGS2 ima Dual Core 1,2Ghz. Lahko predvaja FullHD,Ace 2 nemore. Ima boljšo kamero (sprednjo in zadnjo ter boljšo baterijo. Vsekakor boljša izbira


Razen če nekaj streamaš na televizijo - zakaj bi lavfal na telefonu fullhd?

Zeratul ^^ ::

Zakaj nebi?
#yolo

freesty ::

Ker ima ekran 800x480 resolucijo?

Zeratul ^^ ::

So what? Pa priključiš na tv pa gledaš.
#yolo

Meizu ::

Fora je v tem, da realno malo ljudi to počne. Ker obstajajo druge naprave ki to počnejo veliko bolje. Laptop npr.

Al maš v namenu shranjevat blu raye na telefon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Zeratul ^^ ::

Okej omg pozabi jaz gledam FullHD na Galaxy S3 in je užitek. Ima še vedno kup prednosti SGS2
#yolo

Meizu ::

Ja ne omg, pač zapičil si se v fullhd ki je očitno pri telefonih najbolj nujna reč, da se ga splača imet. Za vse ostalo pa nismo dorekli, ali je razlika med 2x800mhz cpujem in 2x1.2ghz res tolikšna, da tudi vse ostale stvari pokleknejo pri takšnem procu. Kar očitno ni res, glede na to, da na mojem nexusu S (mislim, da ima 1Ghz cpu) vse deluje normalno.

Zeratul ^^ ::

Moj Samsung Galaxy S i9000 je imel 1Ghz Single Core in zdaj ko imam Quada 1,4 opazim da je bil počasen... Vsaj Dual 1,2 ;) 2x 800 = 1,5 Single Core (in ne,nisem slab v matematiki).
#yolo

Meizu ::

Ni vse odvisno samo od moči procesorja pač pa tudi od ostalih komponent.

2x800mhz bi kvečjemu pomenilo 1.6ghz enojedrni cpu, pa še to je napačna predpostavka, ker je treba upoštevat še arhitekturne lastnosti čipa ter tudi možnost paralelnega izvajanja procesov pri večjedrnem procesorju (dva jedra z zaporedno izvršitvijo ukazov).

Kje so pa kakšni testi, ki podpirajo dvojo trditev? Točneje to, da je 2x800mhz cpu v ace2 performančno enak 1.6ghz enojedrnem?

Zeratul ^^ ::

Pri aplikacijah ki koristijo 1 core boš naje*al s tem telefonom.
#yolo

Meizu ::

Torej se strinjaš, da glede na švoh multijedrno podporo aplikacij niti s3 ni v veliki prednosti, saj je v primerjavi z s2 le kanček hitrejši, če aplikacija podpira le do dva jedra?

Pa podaj mi link, kje točno bom najebal z 800mhz cpujem v telefonu.

Magic1 ::

Ni ravno pametno, da kupiš telefon, ki je že eno leto in pol star in ima še vedno enako ceno, kot na začetku.
Magic

Zeratul ^^ ::

Pri angry birds
#yolo

Meizu ::

Recimo:

http://wmpoweruser.com/intel-android-du...

http://www.theinquirer.net/inquirer/new...

Magic1 je izjavil:

Ni ravno pametno, da kupiš telefon, ki je že eno leto in pol star in ima še vedno enako ceno, kot na začetku.


Ampak to tu ni predmet debate, predmet debate je domnevna počasnost dvojedrnega 800mhz cpuja v telefonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Zeratul ^^ ::

Kaj mi to kažeš? Vsi vemo da je SGS2 boljši kot Ace2...In bi jaz na njegovem mestu raje rabljen SGS2 kupil.
#yolo

Meizu ::

Glede na ceno rabljenega SGS2 boš verjetno dobil ace2 kar nekaj ceneje.

In zakaj ti to kažem? Ker očitno nima dosti veze kaj imaš v telefonu, ker je android slabo optimiziran za multicore naprave.

Magic1 ::

Seveda da ima vezo, koliko časa ima telefon isto ceno. Po letu in pol si nategnjen na polno. Za ceno novega/modernega aparata dobiš stara jajca.
Seveda je pa pozabil omeniti, kako ga bo nabavil. če dobiš nekje dobro ohranjenega za par 10EUR, kar po njem, drugače pa ne priporočam.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Meizu ::

Magic1 je izjavil:

Seveda da ima vezo, koliko časa ima telefon isto ceno. Po letu in pol si nategnjen na polno. Za ceno novega/modernega aparata dobiš stara jajca.
Seveda je pa pozabil omeniti, kako ga bo nabavil. če dobiš nekje dobro ohranjenega za par 10EUR, kar po njem, drugače pa ne priporočam.


Ampak mi imamo tule debato o prihajajočem samsungu galaxy ace2. Ne originalni ace verziji. Da, smo v offtopicu, zmotil me je edino zeratulov način razmišljanja in sem moral urgirat.

Magic1 ::

Ahh, dvojka je ok, če bo za primbližno isto ceno pri nas.
Ponudba operaterjev je pa tolk revna trenutno(če izključiš 200EUR+), po moje najbolje da se počaka do sepembra/oktobra.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Blindeye ::

Apofis je izjavil:

Blindeye je izjavil:

Moja draga ga ima. Ti povem, da si raje premisli... Sploh, če misliš na kako igrico, še angry birds štekajo občasno!

LP

Kok ji pa kej baterija drži?


Zdravo,
da ne bo dvoma: govorim o prvi verziji Ace-a. Crap od crapa. V bistvu ga uporablja za klice, opomnike, slika tu pa tam kaj, res občasno na net (čeprav ima podatkovni paket, ga sploh ne uporablja)... Pa mislim, da na ene 2-3 dni vidim, da ga priklaplja na štrom. Pazi: wifi je izklopljen, modri zob tudi... V bistvu sem ji vse te zadeve po defaultu izklopil. Ker jih pač ne uporablja. Pa tudi ona ga preklinja...

V bistvu... Če ga kupuješ, ji morda rečem, če ti ga proda, pa si ona kupi kakšnega rabljenega boljšega. Če pa v tem kontekstu pomislim, pa niti ni tako švoh telefon... >:D

LP

Meizu ::

Magic1 je izjavil:

Ahh, dvojka je ok, če bo za primbližno isto ceno pri nas.
Ponudba operaterjev je pa tolk revna trenutno(če izključiš 200EUR+), po moje najbolje da se počaka do sepembra/oktobra.


Tukaj nimamo dandanes kaj dosti. Bo treba počakat na izide prvih low price dvojedrnikov. Pa optimizacija androida ne bi škodila seveda, če gre verjeti intelovim obtožbam oz. domnevam.

d4vid ::

Kaj pa kakšna druga znamka? Recimo brat ima Alcatel OT-990 z 2.2 androidom stock, 600MHz proc, 512MB rama in deluje precej dobro. Ravno FullHD ne gre, drugo pa kar lepo. Po moje precej dober, sam imam spico pa je zaradi malo rama precej počasnejša :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

samsungftw ::

SAMO NE KUPITI SAMSUNG GALAXY ACE sami problemi so z telefonom

RejZoR ::

Meizu je izjavil:

Glede na ceno rabljenega SGS2 boš verjetno dobil ace2 kar nekaj ceneje.

In zakaj ti to kažem? Ker očitno nima dosti veze kaj imaš v telefonu, ker je android slabo optimiziran za multicore naprave.


Ace 2 je skoraj 300 EUR, praktično nove SGS2 pa dobiš za nekje isti denar. Mislim da je izbira jasna...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Meizu ::

RejZoR je izjavil:

Meizu je izjavil:

Glede na ceno rabljenega SGS2 boš verjetno dobil ace2 kar nekaj ceneje.

In zakaj ti to kažem? Ker očitno nima dosti veze kaj imaš v telefonu, ker je android slabo optimiziran za multicore naprave.


Ace 2 je skoraj 300 EUR, praktično nove SGS2 pa dobiš za nekje isti denar. Mislim da je izbira jasna...


Nisem še gledal cen ace2, ker jih v sloveniji še ne ponujajo, predvidevam pa, da bo pod naročniškim razmerjem telefon cenejši kot 300eur. Vsaj upam, ker drugače bo res nateg.

3/4 ljudi, celo več, pa kupuje telefone po izplačanem aneksu prek naročnine, ter veže telefon na naročnino naprej.

Janac ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Okej omg pozabi jaz gledam FullHD na Galaxy S3 in je užitek. Ima še vedno kup prednosti SGS2

hhahahaaha, a sploh vidis podnapise?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716671 (13024) 1krat
»

Poceni telefon

Oddelek: Kaj kupiti
283682 (3004) cordoba
»

Simobil Praznični paket: kateri mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
193656 (2960) matobeli
»

Telefon

Oddelek: Kaj kupiti
101282 (1035) Johnny76
»

Kateri mobitel za cca. 200EUR na Orto Smart ali Mingl 17

Oddelek: Kaj kupiti
232817 (2365) Wofk

Več podobnih tem