» »

Težava pri zagonu igre

Težava pri zagonu igre

denisek123 ::

Imam igro Reload,kjer z različnim orožjem streljaš na tarče,ob zagonu mi napiše da je napaka,pol pa napiše rld_game dll.Kaj bi to bilo,ker če grem v mapo kjer je igra inštalirana je ta datoteka tam,kaj je narobe.
  • zaklenil: bluefish ()

KruceFix ::

Predvidevam, da za igro nisi ravno ˝plačal˝. Si jo Crack-al? Iz mape Crack prenesi vse datoteke na mesto, kjer imaš igro shranjeno in jih zamenjaj s že obstoječimi.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

denisek123 ::

Ne igra ni crackana,ker mape crack ni,bi mi pa mogoče prav prišla.

oemdzi ::

DLL-Files.com FIXER, imas ga tudi na slovenskem partisu, noter v search prepises ime dll-ja ki manjka in ti ga downloada in namesti v nekaj sekundah, lahko pa tudi na njihovi strani poisces brez downloadanja omenjenega programa, samo potem bos moral rocno kopirat dll fajl v mapo.

denisek123 ::

Hotel si reči naj ga KUPIM ane .

oemdzi ::

Ja tudi to lahko, ni problema (jaz rajsi komp prodam, kot pa da moram vsako stvar 10x preplacat, ker nekdo misli da je pac to tolk vredno) ... Ce si tako obcutljiv na piratsko robo, sem ti povedal alternativo, ki je popolnoma legalna ...

denisek123 ::

Js ta program imam ,vendar nič ne pomaga.

St235 ::

oemdzi je izjavil:

Ja tudi to lahko, ni problema (jaz rajsi komp prodam, kot pa da moram vsako stvar 10x preplacat, ker nekdo misli da je pac to tolk vredno) ... Ce si tako obcutljiv na piratsko robo, sem ti povedal alternativo, ki je popolnoma legalna ...


potem pa kar izvoli prodat, ker na tem forumu nasveti za piratiziranje niso zaželjeni.

oemdzi ::

Zakaj ? Za1x se nisem prisiljen kupovat 10x do 100x precenjene programske opreme, ko bom pa to bil pa ce ne bo dovolj zastonjskih alternativ bom gladko to tudi naredil ...

St235 ::

Tvoja odločitev, samo pač ne na tem forumu.

Architect ::

avto tudi kupiš ceneno kopijo, ki jo je naredil sosed, ker je audi tako drag?
ah, tisto pa je druga zgodba. right.

piratiziraj kolikor želiš, vendar ne napeljuj drugih k piratiziranju.

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

skoda debatirat z takimi omejenci, ki ne vidijo dalje od svojega nosu (me nekako spominja na debate z verniki)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Počasen laptop in poškodba na ohišju - uveljavljanje garancije

Oddelek: Pomoč in nasveti
171363 (1025) dzinks63
»

Ali je prodaja piratskih iger legalna?

Oddelek: Pomoč in nasveti
315901 (5039) solatko
»

Čuden problem!

Oddelek: Igre
71011 (872) aL1eXy
»

Paradise

Oddelek: Igre
6839 (781) Audi28
»

MPAA na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
1119504 (9313) cooolah

Več podobnih tem