» »

Zunanji disk

Zunanji disk

Acies ::

Priporoča kdo kakšen zunanji disk(500 gb)? ...vsi se mi zdijo kar podobni.

Flambeone ::

Ja saj so, vsaj navznoter :) drugače sem jaz že pred časom zase kupu od Adate Superior serijo (ampak jst ga tut na teren sabo nosm, zate nevem)
Če pa hočš neki čist simpl pa gled kakega najcenejšega, jst sem tegale Hitachija našel...

batista bomb ::

Kateri zunanji disk usb 3.0 priporočate? Rabil bi ga pa za filme, da bi ga priklopil na TV?

zogica ::

Živjo,

zanima me, če so kakšne posebne razlike med Hitachi in WD zunanjimi diski? Sama se namreč odločam med
- Zunanji trdi disk WD Elements 2TB 8,89cm USB2 WDBAAU0020HBK
- Hitachi zunanji trdi disk Touro desk 2Tb 3.5 USB 3.0

Potrebujem ga predvsem za back up... priporočate še kaj drugega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: zogica ()

batista bomb ::

Kaj pravite na tega http://www.mimovrste.com/artikel/206010... se splača kupit. Priporočate katerega drugega? Mora pa imeti usb 3.0 priklop

SLO_Matej ::

zogica, vzemi tistega z USB 3.0 (torej Hitachi).

zogica ::

Moj trenutni računalnik nima USB 3 priključka, ampak pri opisu tega - Hitachi diska, piše, da je zrdužljivost tudi z USB 2, bi morala za to kupiti še kak dodaten vmesnik?

fosil ::

Ne, bo delal tudi na usb2, ampak samo s hitrostjo usb2 in ne usb3.
Tako je!

Dr_M ::

Imam tegale Hitachija Touro desk 2Tb zdele ene 2 tedna, pa nisem prevec zadovoljen z njim.
Na USB2.0 dela sicer brez problema, na USB3.0 pa dela probleme oz sploh ne dela.
Sprobal na PD720200, PD720201, Asmedia 1042 in Z77 native...
Na Z77 sploh ne dela, na NECih pa dela obcasno oz se dela kot da ni particije.

Jerry000 ::

Kaj je cena zunanjim diskom že kaj padla? Iščem dobro in pocen varjanto diska...500gb ali 1tb

RockyS ::

V sparu je akcija 500GB 70€.

Jerry000 ::

to ni nobena akcija...to jih na mimovrste dobiš za ta denar. Kera firma pa je?

RockyS ::

Ravno sem imel letak pred sabo pa sem napisal, drugje nisem gledal.

Anze90 ::

Da ne odpiram nove teme, zanima me, če se splača kupiti tale disk: http://www.mimovrste.com/artikel/206013... Ker ga ne potrebujem tako nujno, me zanima če se splača počakati še kakšen mesec ali dva, če bodo slučajno 2TB že za takšno ceno? Hvala.

spelca88 ::

Fantje (in dekleta), imam težavo in vas prosim za pomoč! O računalnikih vem veliko premalo, januarja pa bi želela fantu kupiti nov zunanji disk (stari se mu je ravno pred kratkim pokvaril) za rojstni dan. Recimo da je cena lahko do 80 Eur, sem pa trenutno v tujini tako da lahko naročim praktično karkoli (na Nizozemskem). Prosim vas torej za nasvet za dober zunanji disk s čimvečjo kapaciteto in močnim ogrodjem, saj je moj poba malce premalo nežen z elektroniko in hitro kaj polomi:)

Ideje na plano!

In najlepša hvala!

cortez ::

Špelca, a fanta pa še ne misliš zamenjat za bolj milejšo obliko.

No, ni ti treba gliv v tujino; že pri nas dobiš 1TB USB 3.0 z. disk za 80€ z brezplčno dostavo.
vir : http://www.ttc.si/156_Zunanji-diski-in-...


lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji disk 2.5

Oddelek: Kaj kupiti
132236 (1649) alpha1
»

Zunanji disk

Oddelek: Kaj kupiti
62417 (2011) Stark
»

Kateri disk 1TB ali 3TB, 2TB?

Oddelek: Kaj kupiti
416589 (5063) Twix
»

Zunanji diski

Oddelek: Kaj kupiti
333714 (3142) PARTyZAN
»

KAteri zunanji disk se splača kupit :)

Oddelek: Kaj kupiti
92695 (2597) Pyr0Beast

Več podobnih tem