» »

SAmsung Galaxy S3 in Simobil

SAmsung Galaxy S3 in Simobil

smash ::

Na simobilovi strani piše...

Cena telefona Samsung Galaxy S III 16GB brez vezave: 690 €

Trenutno imam paket PREPROSTO ZAME (1000 minut, 1000 sms, 1000 mms, 1000 Mb) in sem že pol leta brez vezave.

Simobil sem vprašal, po koliko mi dajo telefon, če ostanem na obstoječem paketu in se vežem za 2 leti. Rekli so, da naj pogledam ceno paketa S ZATE. Ker zakupa podatkov pri tem paketu ne rabim, ker jih imam že v svojem, me pride torej cena 540€ z vezavo za naslednji 2 leti.

Pa poglejmo še ceno na nemškem anazonu: link

torej 549€ + nekaj poštnine, seveda brez kakršnekoli vezave

Zdej ne vem, a so resni pri simobilu al sem se jaz kje zmotil?

smash ::

evo še hecna ponudba v bigbangu link

Dr_M ::

Ja jebiga, tko je. Za nase operaterje se je samsung pozlatil.

francek1 ::

Čez čas pa jih bodo po 299 € prodajali...kriv pa je folk, ki navali,kot svinje na buče.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Magic1 ::

Ravno danes sem imel S3 v rokah, wtf kakšna gajba... S2 je prav majhen v primerjavi z njim. Se mi zdi, da bom kar ostal na 4 inchih tudi v prihodnosti.
Magic

smash ::

Magic1 je izjavil:

Ravno danes sem imel S3 v rokah, wtf kakšna gajba... S2 je prav majhen v primerjavi z njim. Se mi zdi, da bom kar ostal na 4 inchih tudi v prihodnosti.


tudi jaz sem ga že probal in se mi zdi gajba..slišim pa od tistih, ki so ga kupili, da se po parih dneh navadiš, in da je že spet premajhen :) to me spominja na tv-je

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

RejZoR ::

Mene bolj skrbi kam bomo prišli. V smislu, da boš v primeru da želiš high end telefon imel na voljo samo te mega orjaške opeke. SGS2 se mi zdi glih ena taka zlata sredina velikosti, ni premajhen, ni prevelik, ravno prav. SGS3 pa mi je totalno prevelik in nepraktičen za nosit v kateremkoli žepu.

Tud ni mi jasno kaj hoče tle Samsung doseči. Sem mislil, da je Galaxy Note serija, ki je vbistvu ista kot Galaxy S serija, samo da ima večji ekran. Če je SGS3 tako velik, kakšen bo potem Galaxy Note 2 ko ga enkrat dajo ven? Tako velik kot Galaxy Tab? Kakšen pa bo pol Tab? 32 inčen? Mal čudno so si to zastavili.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr_M ::

Note 2 naj bi imel 5.5" display, ampak naj bi bil sam telefon celo malo ozji. Govorice pac.
Ampak ko se na Notea navadis, ga kar tezko das iz rok. :)

bdoxx ::

Dr_M je izjavil:

Note 2 naj bi imel 5.5" display, ampak naj bi bil sam telefon celo malo ozji. Govorice pac.
Ampak ko se na Notea navadis, ga kar tezko das iz rok. :)

tako je, sam počasi hočem menjat nota ampak ni nobene alternative notu za WP oz nasploh... žalostno :/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162847 (53650) Dr-4Skull
»

Samsung predstavil največji pametni telefon

Oddelek: Novice / Android
4913336 (10601) Bor H
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233522 (2877) klinker

Več podobnih tem