» »

Problem z Epox 8k5a2+ - na servisu dela, doma ne dela

Problem z Epox 8k5a2+ - na servisu dela, doma ne dela

Jebiveter ::

Stvar je za popizdit!
No, lepo po vrsti...
Decembra sem v Mlacom nesel Epox 8k5a2+, ker je prenehala delovati. Po enem tednu klicarjenja ugotovim, da so ugotovili tocno to, kar sm ugotovu tudi sam - da ne dela!:\ Povejo mi, da novih sedaj nimajo, da jih pa dobijo v roku 4-ih dni. To je bilo okoli 19.12. Nakar 29.12. klicem, da povrasam kaj je sedaj z plato. In mi kao "glavni serviser" pove, da plata pac dela in da nikoli ni ne-delala! In mi zatrdi, da mi on tag da ne dela 100% ni reku!;(( Zdi se mi zelo cudno, da se clovek ne spolne kaj je govoru zato sm mal popeesdu, a nic hujsega. Recem pac naj se isti dan dajo kurirju, ker nujno rabim. No, cez 14 dni koncno dobim paket, plosco priklopim - NE DELA!;(( :'( ;(( :\
Valda popizdim in ker sem imel namen tako ali tako danes (20.1.) iti v LJ, sem jim sel zatezit, da kaj me zajebavajo! Pridem danes tja z plato, rami in procom, da nej sproba pred mano. In clovk plato prkljuci in - DELUJE! OK, si mislim, res da nisem neki profi, sam glup pa nisem! Sej nisem sam enega racunala sam sestavu! To mora da dela!
Poberem stvari in ko pridem domov, prklopim plato zunaj ohisja, da ni slucajno kaka zajeba z kakimi distancniki al pa ohisjem in - SPET NE DELA!!! ;(( :( :O :'(
POPIZDIM!

Tako, sedaj sprasujem vas: Ali je mozno, da se zaradi slabega napajalca (235W) plata ne dvigne dlje kot to, da prizge ledice in debug-LED (pa se to vecinoma ne)?!
Ce je to tako potem sem mi zdi to zelo cudno, saj je normalno delovalo vse skupaj (D1000 + plata + 256 ram + 2x 15GB DTLA + R7500 + SB + 2x CD) na 1x ATX 235W in 1x AT 200W vec kakor mesec in pol, potem pa se noce niti prizgat!:O

Any comments?!

Popravil sem ti naslov - pravila 11.člen
ToniT
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?
  • premaknil: ToniT ()

boštjan ::

probaj si od kje sposodit kaki močnejši PSU,saj je danes 300W neka normativa

SkIDiver ::

Mislm da je šel tvoj napajalc v večna lovišča:D Ker je bil očitno prešvoh za to konfiguracijo kar si naštel.

bmandelj ::

a so probal sam plato?

lahko je sel tud proc, rami, grafika
nes jim vse skupaj pa ce ne dela pa naj probajo v vsakem primeri pa nabavi mocnejsi napajalnik 300w minimum

Jebiveter ::

Sej so probali z mojim ramom in procesorjem, le grafo in napajalc je bil njihov. Sem pa jest doma probal kr brez grafe in potem z eno pci (ki 100% ni v k***u) in se pac DebugLED ni niti prizgal.
Sm pa nabavu en 400W (z 200W 3.3 in 5V linijami) napajalc, ga dobim v soboto.

Bom porocal ce dela al ne, ker ce ne bo delovalo mi pocasi zmankuje idej, zakaj pri meni ne dela pri njih pa ja! (mogoce zaradi drugih klimatskih pogojev, al pa je zaklenjena na Laibach(tm) in jo je treba nekako odklenit:\ )

I'll keep you posted!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Blisk ::

Problem je najverjetneje v napajalniku.
Sploh kadar se posuši kak kondenzator, potem pa napajalnik dela tako čudno, da verjet ne morš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vezava 2 atx napajalnikov z izkorisceno deljeno mocjo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
302446 (2064) Brane2
»

Pokadilo plato ABIT BH6 - zakaj?

Oddelek: Strojna oprema
131706 (1230) Gre^gor
»

FSB in grafična.......!

Oddelek: Navijanje
271159 (878) ferdo
»

Na 133 mhz ne dela

Oddelek: Navijanje
8889 (723) Koci
»

svinjski problem z plato k7s5a

Oddelek: Pomoč in nasveti
371801 (1100) _Mortal_

Več podobnih tem