» »

Posodabljanje biosa neuspešna

Posodabljanje biosa neuspešna

simnov ::

Gre za ploščo Msi h67ma-e45 b3 in sem posodobil bios kot vedno ampak zdaj se je pc resetiral kot vedno do zdaj , da bi se posodobil bios in zdaj pa samo črn ekran poskusil sem resetiranje biosa baterija jumper in brez uspeha kaj predlagate

#000000 ::

Nabavi nov bios čip. no lahko kupiš tudi kako staro pokvarjeno plato kjer je bios še OK in ga samo zamenjaš.

misek ::

Poglej kakšen je postopek za BIOS recovery proceduro. Ponavadi je priprava CD-ja s pravo vsebino. Ali pa morda z USB ključkom.

Kron ::

Poguglaj malo, mogoče obstaja način za reprogramiranje bios roma kar direktno na plati z drugim compom.

Edit:
Vsaj pri meni je delovalo.
=**=C64=**=

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kron ()

RejZoR ::

misek je izjavil:

Poglej kakšen je postopek za BIOS recovery proceduro. Ponavadi je priprava CD-ja s pravo vsebino. Ali pa morda z USB ključkom.


Tole. Vsaj Gigabyte in ASUS imata na tovarniškem CD-ju backup BIOS, v knjigci pa navodila kako zalaufat zadevo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

simnov ::

Hm na vse načine poskušam in nič ctrl+Home http://forum-en.msi.com/index.php?topic...

simnov ::

D uspelo mi je samo usb ključek formatiraš v FAT32 in daš bios gor in zaženeš pc in čakaš čakaš in sama plošča napiše , da je nekaj narobe z biosom in grev v recovery mode in izbereš tega na ključku.

Sssaga ::

Lepo, da si poštimal. In da si poročal, da je uspešno! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD upgrade: BIOS najde disk, windows inštalacija ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6518696 (934) Mare2
»

UEFI - kako ponovno namestiti windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
3610495 (8009) krepki
»

Računalnik se noče ugasnit...

Oddelek: Operacijski sistemi
402301 (1848) AnotherMe
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
131835 (1631) tomcat14
»

Potreben flash biosa, pa ne gre restorat ker usb porti ne delajo...

Oddelek: Pomoč in nasveti
15918 (774) SkyNet

Več podobnih tem