» »

Listi z nalepkami za tiskanje

Listi z nalepkami za tiskanje

neres ::

Rad bi tiskal nalepke cca. 5x5cm (lahko tudi kaj manjše ali večje..).

Imam pa en tiskalnik ki je nekoliko delikaten, že če je malo zvit papir se kdaj spacka. Samsung ML-2510 (laserski, čb).

Torej me zanima če je treba pazit kaj se kupi, če so mogoče kaki listi boljši, tanjši, karkoli.
Kako je če npr. natisneš dve nalepki z lista in potem ta isti list uporabiš še naslednjič?

-žiga- ::

Uporabljal sem Herma in Zweckform, oboje so dobre. Ostalih ne poznam.
Glede tega, ali bo tiskalnik imel probleme ali ne, ti težko odgovorim, se pa ne spomnim, da bi se mi na katerem od tiskalnikov (razni laserski) kdaj zataknil list nalepk. Glede uporabe enega lista večkrat; ni problema, samo ko boš odlepil nekaj nalepk bo list na tistem delu postal bolj mehek (upogljiv). Sem večkrat tako naredil pa ni bilo težav, za tvoj tiskalnik pa bo najbolje da poskusiš.

francek1 ::

Meni gre z inkjet Canonom to opravilo BP.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

floyd1 ::

Jp, poskusit je treba. Pa ko kupuješ povedat, da rabiš to za laserca. Ker ti printerji kar konkretno zapečejo list, je večkratna uporaba precej odvisna od tega, kakšno je lepilo. Tista moja folija je bila po dveh prehodih povsem neuporabna, nalepko si še komaj dol odlepil...

neres ::

Na koncu sem kupil etikete Euro Label (Optima) in delujejo čisto v redu. Sem pa namenoma vzel tako dimenzijo, kjer ostane na A4 listu še majhen pas ob straneh, ko odlepiš etikete.

Btw, Hartis jih ima bolj poceni kot nekatere druge trgovine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Printer nalepk

Oddelek: Kaj kupiti
325464 (2745) hitriamis
»

Barvni laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
93169 (3057) Griffith
»

Laserski tiskalnik za tiskanje A4 nalepk

Oddelek: Kaj kupiti
165377 (4846) destiny
»

Nakup barvnega laserskega tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
161965 (1660) Tea Time
»

Laserski tiskalnik nakup jutri

Oddelek: Kaj kupiti
282965 (2375) iskra

Več podobnih tem