» »

Miška in zapestje

Miška in zapestje

caribbean ::

Živjo,

mene zanima, če veste za kakšno miško pri kateri me nebi bolelo zapestje po uporabi. Gledal sem MX Revolution od Logitech... Kaj menite o tej? Mate kakšen drug predlog? Ali je bolje, da kupim kakšno podlago s tistim gelom za zapestje? Kaj priporočate?

Hvala

freesty ::

Tudi sam se odlocam za podobno zadevo. Pomoje bom vzel tole:
http://www.logitech.com/en-roeu/mice-po...

caribbean ::

Ja, sej to sm mislu. Sm narobe zapisal. V glavnm gledal sem tale model Logitech MX Preformance, ki si ga ti omenil.

Kaj pa tale od Apple, Magic mouse... Si gledal kaj tole? Kaj meniš? Je malo drugačna od ostalih...

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

Trackball.

freesty ::

Ta od appla se mi zdi sam sminkarija. Ker pri MXu se ti zapestje lepo usede na misko. Pri tej od appla bi moral se v zraku drzat roko pa sam s prsti upravljat misko, ker je prenizka.

draciel ::

v mislih imam to novo miško od sharkoona. kakšna se vam zdi? Men se zdi za tako ceno prehuda.

http://www.amazon.de/Sharkoon-DarkGlide...

amigo_no1 ::

Miza in stol sta ravno tako pomembna (ergonomija) - če zasedaš slab položaj ti nobena miška ne bo pomagala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

binez ::

Uporabljam Logitechovega Revolutiona in moram rečt, da meni osebno je zelo udobna (tudi po nekaj ur fotošopiranja), je pa res da je miška dokaj težka. Nekateri to štejejo v plus nekateri v minus, odvisno. Meni je idealna in če mi ta crkne, grem takoj po drugo, ker sem se preveč razvadil z vsemi bližnjicami in samo funkcionalnostjo tega Revolutiona :)

whitefish ::

Imam takšno podlago pa me nikoli ne boli roka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška MX Performance Logitech

Oddelek: Kaj kupiti
468102 (5585) sajmon
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538126 (30198) ShowDown
»

Apple predstavil Magic Mouse, osvežil Macbook-a in Remote-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
516957 (5567) Phoebus
»

Rabim pomoč pri nakupu dobre tipkovnice in miške za igranje špilou?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
121857 (1696) Jankolovski
»

Ergonomska miška

Oddelek: Kaj kupiti
52589 (2589) coma2black

Več podobnih tem