» »

Po nizozemski blokadi Pirate Baya promet prek torrentov celo narasel

1
2
»

BlueRunner ::

Fritz je izjavil:

Moje reference niso relevantne, niti so izjemne, niti sem to trdil.

Tvoje mnenje je posledicno popolnoma nerelevantno.

Fritz je izjavil:

A če se gospod glasbenik slash producent slash borzni analitik in broker z derivati prodaja kot geek ali nekdo, ki je zelo doma v internetsih, navaja za to smešne reference. Tako kot so moje reference smešne zate, kapiši.

Tvojih referenc ni. Ti si v tej debati prakticno non-entity, ker s samo za svojimi mnenji nimas niti trohice teze s katero bi lahko podkrepil kot vsaj priblizno relevantne. Si pa sposoben v veliko vrsticah spljuvati nekoga, ki ima kaj za pokazati na obeh relevantnih podrocjih.

para! ::

A če si prebereš svoj izvirni post, boš tam našel vrednotenje ljudi in enačenje z nesnago...

Vrednotenje poklica, ja. Nič osebnega ali usmerjenega proti osebnemu dostojanstvu prodajalca.

Nekateri potem menimo, da bi to cene moralo poceniti, saj izostane vrsta stroškov, drugi pa menite, da je to dodana vrednost, ki vpliva na to, da cene ostanejo enake ali se celo dvignejo.

Kako to misliš "moralo poceniti"? Z dekretom, ki zapoveduje prodajo dobrin glede na produkcijske stroške? Knjige so od distributerjev in njihova odločitev je kakšen model uporabljajo: če upoštevajo, da imajo z ebooki manj stroškov lahko komot pocenijo zadevo in računajo, da prodajo še več izvodov. Ni pa nujno in kar ti hočem prikazat je to, da digitalne vsebine ne le nižajo stroške distributerjem, ampak prinašajo neko dodano vrednost tudi kupcem. In če imamo tržno oblikovane cene, potem je to (dodana vrednost), ki jih mdr določa.

lp
Death before dishonor!

Fritz ::

BlueRunner je izjavil:

Fritz je izjavil:

Moje reference niso relevantne, niti so izjemne, niti sem to trdil.

Tvoje mnenje je posledicno popolnoma nerelevantno.

Fritz je izjavil:

A če se gospod glasbenik slash producent slash borzni analitik in broker z derivati prodaja kot geek ali nekdo, ki je zelo doma v internetsih, navaja za to smešne reference. Tako kot so moje reference smešne zate, kapiši.

Tvojih referenc ni. Ti si v tej debati prakticno non-entity, ker s samo za svojimi mnenji nimas niti trohice teze s katero bi lahko podkrepil kot vsaj priblizno relevantne. Si pa sposoben v veliko vrsticah spljuvati nekoga, ki ima kaj za pokazati na obeh relevantnih podrocjih.

Jaz imam pravico povedati svoje mnenje ravno tako kot ti in če mi siliš pod nos nek članek, pri katerem že iz referenc preberem, da se možakar sili nekaj dokazovati čeprav nima ničesar razen, da je mogoče bil dober glasbenik in uspešen producent in potem naprej nabija, mi zadeva takoj smrdi. Zakaj? Zato, ker če gre za glasbenika in še bolj producenta, je njegovo mnenje insidersko vendar tudi pristransko. Zakaj se potemtakem prodaja za 'geeka', če je to irelevantno v tem o čem debatira razen, če želi reči, hej, jaz sem eden izmed množice a ker imam boljše informacije od vas, vas bom razsvetlil.

Pa ni eden izmed množice, je eksponent industrije.

Lej, še enkrat, daj si Lowery-evo sliko na steno pa jo poljubljaj, če želiš. Mimogrede popravi svojo trditev, da ne gre za glasbenika (vsaj bivšega). Moje in tvoje pisanje je lahko popolnoma irelevantno, kdor želi videti drugo stran ogledala naj si prebere še članek iz Gizmoda in si ustvari celotnejšo sliko. Zame bo to dovolj.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

BlueRunner ::

Fritz je izjavil:

Zato, ker če gre za glasbenika in še bolj producenta, je njegovo mnenje insidersko vendar tudi pristransko.

Torej ti bi podatke, ki jih imajo samo insiderji, ne bi jih pa od insiderjev.

Fritz je izjavil:

Zakaj se potemtakem prodaja za 'geeka', če je to irelevantno v tem o čem debatira razen, če želi reči, hej, jaz sem eden izmed množice a ker imam boljše informacije od vas, vas bom razsvetlil.

Nope. Gre se za to, da ga ravno zarati tega, kar je ze naredil in kar se vedno dela, ne mores preprosto odpisati kot nekoga, ki nima pojma.

Fritz ::

BlueRunner je izjavil:


Nope. Gre se za to, da ga ravno zarati tega, kar je ze naredil in kar se vedno dela, ne mores preprosto odpisati kot nekoga, ki nima pojma.

OK, a bi mu bilo potemtakem težko napisati, folks, jaz sem aktiven glasbenik in producent in kadar jaz govorim o številkah, potem te stojijo in jih lahko kadarkoli dokažem? Zakaj je bil potreben ves tisti balast, če ne ravno zakrivanju insajderstva s predznakom? Kadar nekdo tako piše, imam pač lepo navado vprašati strica Googla kdo je to in poskusiti razumeti njegove motive.

Je pa možakar s svojim pisanjem, kot odzivom na pisanje nekoga drugega, sprožil fino debato, kar je pohvalno.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

BlueRunner ::

Menim, da je v zapisu cisto lepo in jasno napisal kdo je, kaj je in kaj je ze pocel, kaj pocne trenutno in celo kaj pocne njegova zena.

Nic od navedenega te ni zadovoljilo. Kar je zanimivo, saj bi pricakoval, da si potem ti sam mnogo bolj kompetenten in ga lahko kadarkoli potolces z protiargumenti. Lastnimi ali pa sposojenimi.

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

Si jih bom kar sposojal, glede na to, da jih je precej 'tam zunaj' in bolje poznajo tako tematiko kot g. Lowery-a.

Emily White Killed Vic Chesnutt by Alex Sayf Cummings
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

haiku ::

Fritz je izjavil:

Si jih bom kar sposojal, glede na to, da jih je precej 'tam zunaj' in bolje poznajo tako tematiko kot g. Lowery-a.

Emily White Killed Vic Chesnutt by Alex Sayf Cummings

Zanimivo branje...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

cegu ::

Sem bil ravno na Nizozemskem 14 dni nazaj in mi ni odprlo TPB, dobil pa sem obvestilo o cenzuri.

Tako da sem malce pogooglal in prišel do alternativnih domen za vstop, celo APP je na Chrome Web Store za to. Tako da vsega skupaj dela 5 minut.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poteka velik koordiniran napad DDOS na Pirate Bay

Oddelek: Novice / Varnost
229118 (5986) Gandalfar
»

Piratom težki dnevi na Švedskem

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
364964 (3308) Mipe
»

The Pirate Bay mora izbrisati nelegalne torrente (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
608947 (7028) Ziga Dolhar
»

The Pirate Bay spet na udaru

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
455502 (3940) riba1122
»

The Pirate Bay mora blokirati Nizozemce

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
124088 (3349) Relanium

Več podobnih tem