» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
73 / 83
»»

roccat ::

Danes pride 10ka al kak je stem?

lopov ::

fireX88 je izjavil:

sploh ne vem kje je problem v mms-ih?? kdo to sploh še uporablja?

sicer pa danes paketi vsebujejo že toliko prenosa podatkov da, če imaš skos vklopljene mobilne podatke, jih ne boš pokuril (izklopi le ponoči).

očitno ima folk rad, da skos nekaj vklaplja in izklaplja... čudi me to, da pri avto ne izklopijo klime ko je ne potrebujejo, ali pa mogoče dajo kar ven 3 in 4 to prestavo??

prodaj telefon, lepše ti bo.


MMS ne zahteva podatkovne naročnine, vsakdo s predplačniško kartico brez interneta lahko pošilja MMS, za delovanje je dovolj 2G, vse je že v telefonu, plug&play.

O osebnih preferencah kako uporabljati telefon pa raje ne bi. Saj veš, "vsako tele ma svoje vesele" :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

krneki0001 ::

roccat je izjavil:

Danes pride 10ka al kak je stem?


Na PC-je, ne na telefone. Na telefone pride Novembra ali pa še kasneje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

cebelar123 ::

krneki0001 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Včasih imam tudi problem z podatkovno povezavo ,ko jo vključim se dejansko ne vključi, tako da morem iti v letalski način in ga vključiti/izključiti nato pa spet vključim podatkovno povezavo da deluje. Ima še kdo ta problem?


Kater telefon? 735?

Na lumiah 520, 635, 720 in 920 tega ni bilo, pa na prestigio 8500 tudi ne.


Telefon je Lumia 635.

Kar se pa MMSov tiče telefon je služben in nimamo dosti zakupljenih podtakov in očitno tisti ki komentirajo kdo te še dan danes MMSje pošilja očitno samo sedijo nekje v pisarni al pa so študentje kateri spet niso nikoli imeli terenskega dela.

ombre ::

cebelar123 je izjavil:



Včasih imam tudi problem z podatkovno povezavo ,ko jo vključim se dejansko ne vključi, tako da morem iti v letalski način in ga vključiti/izključiti nato pa spet vključim podatkovno povezavo da deluje. Ima še kdo ta problem?


Natanko isto težavo imam jaz na Lumii 730. Včasih ne dela podatkovna povezava in moram vključit letalski način. Z mmsi pa sem imel kar nekaj težav pri pošiljanju na bobu in na iziju - trenutno delajo brez problema in brez vključene podatkovne povezave. Mogoče je pomagalo to, da sem pri nastavitvah pri WAP gatewayu dopisal http://212.229.x.x
OmbreMan - Galaxy of knowledge

boolsheat ::

Mitja358 je izjavil:

Ativ S pravkar prejema neko posodobitev, ki je ni možno namestiti. Ima še kdo enak primer?



Hmm, imas vključen PfD ali pa Insider app? Na kateri verziji in CSCju si?

MatH ::

Sem pravkar poskusil shraniti eno sliko, ki sem jo dobil na Viber pa izgleda da nima opcije "save". Lahko jo delim na FB, Twiter in jo posredujem z Viberjem, ne morem pa je shraniti? WTF!? Sem kaj spregledal??
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

boolsheat ::

Naredi screen shot pa je.

MatH ::

Točno to sem naredil sam to ni to...
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

lopov ::

boolsheat je izjavil:

Naredi screen shot pa je.


Predlog za brezplačen screenshot program, po možnosti brez reklam?

Vnaprej hvala :)

sajmon ::

lopov je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Naredi screen shot pa je.


Predlog za brezplačen screenshot program, po možnosti brez reklam?

Vnaprej hvala :)


Volume up tipka + power tipka

lopov ::

sajmon je izjavil:

lopov je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Naredi screen shot pa je.


Predlog za brezplačen screenshot program, po možnosti brez reklam?

Vnaprej hvala :)


Volume up tipka + power tipka

OMFG, super & hvala!

In spet vprašanje ... Pred časom sem naredil par fotk, navajen sem da grem v galerijo in mi poleg slike prikaže vsaj osnovne podatke o sliki, recimo ime fajla, datum, morda celo kraj če ima zapisan GPS info.

Kako to vidim v tem programu? Ali vgrajeni program tega ne zna in moram iz štacune prenesti kaj drugega?

thx,
b.

Malajlo ::

lopov je izjavil:

sajmon je izjavil:

lopov je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Naredi screen shot pa je.


Predlog za brezplačen screenshot program, po možnosti brez reklam?

Vnaprej hvala :)


Volume up tipka + power tipka

OMFG, super & hvala!

In spet vprašanje ... Pred časom sem naredil par fotk, navajen sem da grem v galerijo in mi poleg slike prikaže vsaj osnovne podatke o sliki, recimo ime fajla, datum, morda celo kraj če ima zapisan GPS info.

Kako to vidim v tem programu? Ali vgrajeni program tega ne zna in moram iz štacune prenesti kaj drugega?

thx,
b.

Open in Lumia Camera, Show Picture info.

lopov ::

Probal sem takole -- pognal aplikacijo, šel v "galerijo", pa ima le 3 možnosti: urejanje, izmenjava, izbriši. V bistvu sem šel čez vse aplikacije za kamero in ne najdem, tam, kjer bi pa res pričakoval (galerija/fotografije) pa tega ni :8)

||_^_|| ::

Obstaja tudi app Picture info.

fireX88 ::

lopov je izjavil:

fireX88 je izjavil:

sploh ne vem kje je problem v mms-ih?? kdo to sploh še uporablja?

sicer pa danes paketi vsebujejo že toliko prenosa podatkov da, če imaš skos vklopljene mobilne podatke, jih ne boš pokuril (izklopi le ponoči).

očitno ima folk rad, da skos nekaj vklaplja in izklaplja... čudi me to, da pri avto ne izklopijo klime ko je ne potrebujejo, ali pa mogoče dajo kar ven 3 in 4 to prestavo??

prodaj telefon, lepše ti bo.


MMS ne zahteva podatkovne naročnine, vsakdo s predplačniško kartico brez interneta lahko pošilja MMS, za delovanje je dovolj 2G, vse je že v telefonu, plug&play.

O osebnih preferencah kako uporabljati telefon pa raje ne bi. Saj veš, "vsako tele ma svoje vesele" :)



nise tega rekel, da zahteva podatkovne naročnino, ampak zahteva, da imaš vklopljen podatkovni prenos za pošiljanje/prejemanje mms-ov ampak se ne šteje v podatkovni prenos. ja, dovolj je že 2g. mislim, da je večji problem drugje. če imaš vklopljen podatkovni prenos vklopljen, letijo tudi drugi podatki (maile, posodobitve,.. itd.). imam občutek, da te to boli, ker se tukaj porabljal podatkovni prenos in/ali prejmeš maile takrat ko ti tega ne želiš.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Mitja358 ::

boolsheat je izjavil:

Mitja358 je izjavil:

Ativ S pravkar prejema neko posodobitev, ki je ni možno namestiti. Ima še kdo enak primer?



Hmm, imas vključen PfD ali pa Insider app? Na kateri verziji in CSCju si?


PfD je vključen.



Mitja358 ::

CSC je pa ATO ... ne gre popravljat prejšnjega sporočila.

lopov ::

fireX88 je izjavil:

lopov je izjavil:

fireX88 je izjavil:

sploh ne vem kje je problem v mms-ih?? kdo to sploh še uporablja?

sicer pa danes paketi vsebujejo že toliko prenosa podatkov da, če imaš skos vklopljene mobilne podatke, jih ne boš pokuril (izklopi le ponoči).

očitno ima folk rad, da skos nekaj vklaplja in izklaplja... čudi me to, da pri avto ne izklopijo klime ko je ne potrebujejo, ali pa mogoče dajo kar ven 3 in 4 to prestavo??

prodaj telefon, lepše ti bo.


MMS ne zahteva podatkovne naročnine, vsakdo s predplačniško kartico brez interneta lahko pošilja MMS, za delovanje je dovolj 2G, vse je že v telefonu, plug&play.

O osebnih preferencah kako uporabljati telefon pa raje ne bi. Saj veš, "vsako tele ma svoje vesele" :)



nise tega rekel, da zahteva podatkovne naročnino, ampak zahteva, da imaš vklopljen podatkovni prenos za pošiljanje/prejemanje mms-ov ampak se ne šteje v podatkovni prenos. ja, dovolj je že 2g. mislim, da je večji problem drugje. če imaš vklopljen podatkovni prenos vklopljen, letijo tudi drugi podatki (maile, posodobitve,.. itd.). imam občutek, da te to boli, ker se tukaj porabljal podatkovni prenos in/ali prejmeš maile takrat ko ti tega ne želiš.


Mnja, navajen sem da je telefon pač sam tako "pameten" da zna speljati pravilno :/

Sem pa opazil to opcijo v nastavitvah:



Če prav razumem tole dela točno to, kar želim -- podatkovna povezava vključena (da delajo MMS), sam prenos podatkov (cellular data) pa lahko točno tu vključim ali izključim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Bor H ::

Da, lahko. Kot rečeno, tudi vsi Androidi nimajo tega po defaultu. Pač če rečeš, da je podatkovna povezava off je off :) Če te moti si daj v notification center gumb za vklop/izklop podatkovne povezave.

lopov ::

||_^_|| je izjavil:

Obstaja tudi app Picture info.

Hvala, sem naložil.

/rant on
Prvič sem se srečal z Win fonom in čeprav sem po eni strani navdušen, se po drugi naravnost zgrožen. Imam občutek, da je M$ pobral najslabši kader iz Nokie, ista miselnost in drobljenje. V mislih imam dejstvo, da za vsak drek rabim svojo aplikacijo, tole s prikazom EXIF je zadnji primer. Al pa kamera, namesto da bi imela večino funkcij vdelanih mi ponudi prenos aplikacij, s katerimi razširim funkcionalnost. Đizus, take zadeve naravnost zradirajo vse ostale pluse tako naprave kot sistema. Notification center -- definiram lahko le 4 gumbe, glance screen me prav tako omeji s številom ikon prikaza. Meni z nastavitvami je katastrofa.

Za cloud uporabljamo Tresorit in čeprav sem ga namestil iz trgovine, ne morem shraniti datotek, ga ne ponudi med opcijami za deljenje datotek. Tu sem dobil namig za "Gestures beta", še enkrat hvala, sem namestil, a je zadeva buggy in po branju odzivov ima enak problem (=ne dela ali pa kmalu crkne) večina testerjev. Dvomim tudi, da M$ bere predloge, tista stran in glasovanje je "krneki".

Ne vem no, a pri M$ takih zadev res ne opazijo al kaj. Pa če njim ni jasno -- men je (zdaj) "crystal clear", zakaj se jim delež ne povečuje :))

Evo, /rant off

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

krneki0001 ::

Če jaz na 920 odprem sliko z aplikacijo Lumia Camera imam možnost picture info in mi izpiše vse o sliki.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

||_^_|| ::

lopov je izjavil:

||_^_|| je izjavil:

Obstaja tudi app Picture info.

Hvala, sem naložil.

/rant on
Prvič sem se srečal z Win fonom in čeprav sem po eni strani navdušen, se po drugi naravnost zgrožen. Imam občutek, da je M$ pobral najslabši kader iz Nokie, ista miselnost in drobljenje. V mislih imam dejstvo, da za vsak drek rabim svojo aplikacijo, tole s prikazom EXIF je zadnji primer. Al pa kamera, namesto da bi imela večino funkcij vdelanih mi ponudi prenos aplikacij, s katerimi razširim funkcionalnost. Đizus, take zadeve naravnost zradirajo vse ostale pluse tako naprave kot sistema. Notification center -- definiram lahko le 4 gumbe, glance screen me prav tako omeji s številom ikon prikaza. Meni z nastavitvami je katastrofa.

Za cloud uporabljamo Tresorit in čeprav sem ga namestil iz trgovine, ne morem shraniti datotek, ga ne ponudi med opcijami za deljenje datotek. Tu sem dobil namig za "Gestures beta", še enkrat hvala, sem namestil, a je zadeva buggy in po branju odzivov ima enak problem (=ne dela ali pa kmalu crkne) večina testerjev. Dvomim tudi, da M$ bere predloge, tista stran in glasovanje je "krneki".

Ne vem no, a pri M$ takih zadev res ne opazijo al kaj. Pa če njim ni jasno -- men je (zdaj) "crystal clear", zakaj se jim delež ne povečuje :))

Evo, /rant off


I feel u:) Kolikor vem je večina teh zadev v WP10 zrihtanih, upam da bodo stvar spolirali do visokeka sijaja, pomojem to jesen lovijo zadnji vlak.

fireX88 ::

lopov je izjavil:

fireX88 je izjavil:

lopov je izjavil:

fireX88 je izjavil:

sploh ne vem kje je problem v mms-ih?? kdo to sploh še uporablja?

sicer pa danes paketi vsebujejo že toliko prenosa podatkov da, če imaš skos vklopljene mobilne podatke, jih ne boš pokuril (izklopi le ponoči).

očitno ima folk rad, da skos nekaj vklaplja in izklaplja... čudi me to, da pri avto ne izklopijo klime ko je ne potrebujejo, ali pa mogoče dajo kar ven 3 in 4 to prestavo??

prodaj telefon, lepše ti bo.


MMS ne zahteva podatkovne naročnine, vsakdo s predplačniško kartico brez interneta lahko pošilja MMS, za delovanje je dovolj 2G, vse je že v telefonu, plug&play.

O osebnih preferencah kako uporabljati telefon pa raje ne bi. Saj veš, "vsako tele ma svoje vesele" :)



nise tega rekel, da zahteva podatkovne naročnino, ampak zahteva, da imaš vklopljen podatkovni prenos za pošiljanje/prejemanje mms-ov ampak se ne šteje v podatkovni prenos. ja, dovolj je že 2g. mislim, da je večji problem drugje. če imaš vklopljen podatkovni prenos vklopljen, letijo tudi drugi podatki (maile, posodobitve,.. itd.). imam občutek, da te to boli, ker se tukaj porabljal podatkovni prenos in/ali prejmeš maile takrat ko ti tega ne želiš.


Mnja, navajen sem da je telefon pač sam tako "pameten" da zna speljati pravilno :/

Sem pa opazil to opcijo v nastavitvah:



Če prav razumem tole dela točno to, kar želim -- podatkovna povezava vključena (da delajo MMS), sam prenos podatkov (cellular data) pa lahko točno tu vključim ali izključim?



to pa ne vem, nisem nikoli uporabil tega.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

lopov ::

krneki0001 je izjavil:

Če jaz na 920 odprem sliko z aplikacijo Lumia Camera imam možnost picture info in mi izpiše vse o sliki.


Pri meni je nameščena verzija 5.0.2.54

Tkole pa zgleda shranjena slika in vse informacije, ki jih dobim:

krneki0001 ::

klik na 3 pikice ti mora odpreti še revert in picture info.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

lopov ::

krneki0001 je izjavil:

klik na 3 pikice ti mora odpreti še revert in picture info.

Klik na 3 pikice skrije ta meni :)

krneki0001 ::

23.7.2015 je prišla zadnja verzija Lumia Camera. In ta verzija je 4.10.0.4.

Torej ti ne gledaš s to aplikacijo slik.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

polpo ::

krneki0001 je izjavil:

23.7.2015 je prišla zadnja verzija Lumia Camera. In ta verzija je 4.10.0.4.

Torej ti ne gledaš s to aplikacijo slik.


Mogoče je tu problem? :)) -> http://www.windowscentral.com/lumia-cam...

lopov ::

Torej uporabljam "crown jewel", pa nima opcije za info o slikah. Kaj naj rečem ... ;((

Anney ::

Ne vem zakaj je to tako pomembno pa vendar ce rabis to imas v one drive to funkcijo, ce le imas povezano da ti slike nalaga tja. Obsirne podatke vidis preko racunalnika, osnovne pa tudi preko telefona.

 Slika

Slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Sapere Aude! ::

Pozdravljeni,

WP8 uporabljam skoraj 2 leti, imam pa probleme, ki jih ne znam rešiti. Prosim za pomoč (se opravičujem, vsega za nazaj tudi nisem prebral) ter hvala vnaprej:

1) Na SD kartici imam shranjenih več kot 10 GB HERE zemljevidov, ki sem jih na prejšnjem telefonu (L520) naložil.
Ko sem šel na novega (L535 dual sim), sem videl, da Storage checka ne morem inštalirati. Posledično map ne morem uporabljati. Slabše je še to, da sem medtem starega resetiral in tudi nanj se ne da več naložiti tega programa.
Kolikor sem brskal, rešitve ni, ali pač?

2) Drugi problem je sinhroniziranje* kontaktov ob vpisu MS računa v telefon. Na enem si to želim, na drugem pač ne. A je možno to obiti?

3) Števec klicev ni razdeljen - opravljeni, prejeti, poslani sms, poslani MMS, pa možnost da se števci lahko resetirajo periodično. Kaj tu predlagate?

4) voice recorder/snemalnik mi shranjuje nekam na telefon, a teh datotek ne najdem v mapah - edina možnost je izvoz prek one-drive, kar pa pomeni podvojeno delo.

* glede sinhronizacije se mi je MS popolnoma zameril, ob prehodu na nov WP8, sem ugotovil da od sinhronizacije ne obstaja niti s (pri tem backup pusčam ob strani)
- ni mi sinhroniziral nastavitev telefona (jezik, ozadje, zvočne nastavitve, itd.)
- aplikacije sem moral na novo nalagati (tudi pri restore-anju iz backup-a)
- stanje doseženo v aplikacijah (running, razne igre ipd.) me je vrnilo na začetek
- gesla za WiFi sem moral na novo vnašat
- nastavljati sem moral IE na novo
Pri vsem tem, sem imel na obeh telefonih vklopljeno vse 4 gumbe za sinhronizacijo, kot tudi pri backupu "apps+settings".


Da ne izpadem kak anti-WP - pred tem sem bil stalno na Nokiah, robotkov & jabk sam osebno nisem lastil, in dokler nisem naredil prehoda na nov WP, sem bil popolnoma zadovoljen z L520.
Žal se je ravno zaradi zgoraj omenjenega, zamera do MS pojavila (+to da so lani onemogočili skype na symbianih).

boolsheat ::

Glede sinhronizacije, a si pogledal kdaj si imel narejen zadnji backup? Meni je enkrat neki zaštekalo in sem moral pobrisati stare backupe in potem narediti novega. Ker drugače se restorajo vse nastavitve, tudi start meni se obnovi... Še več, Wifi gesla se sinhronizirajo tudi na PCje z Windows8 kjer si loginan s svojim MS računom, prav tako Internet Explorer tabi, gesla,...

boolsheat ::

Mitja358 je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Mitja358 je izjavil:

Ativ S pravkar prejema neko posodobitev, ki je ni možno namestiti. Ima še kdo enak primer?



Hmm, imas vključen PfD ali pa Insider app? Na kateri verziji in CSCju si?


PfD je vključen.





To sem spregledal.

Ja, jaz imam vse isti kot ti, nimam pa vključenega PfD in nisem dobil update-a. Tako, da gre za nekaj iz pfd?

Mitja358 ::

Tako izgleda, sedaj mi že dolgo časa stoji prenos na 0% ...

Sapere Aude! ::

@boolsheat - hvala za odgovor

Imam narejen samo en backup za vsak telefon. Mislim, pa da me nisi dobro razumel. Nastavitve telefona mi je po backupu povrnilo (na L520), ni mi pa vrnilo aplikacij, ki sem jih pred resetom imel (med njimi tudi Storage Checker) prav tako doseženih rezultatov.

Od sinhronizacije pa sem pričakoval, da mi bo z L520 prenesel oz. ustvaril iste nastavitve, aplikacije, dosežke v app, wifi gesla itd na L535 ali pa vsaj del tega. Torej z nastavljanjem L535 sem porabil veliko časa, kar sem na L520 z leti uporabe sproti nastavljal.

ps: PCa z Win8 ne uporabljam, zato tega ne morem potrditi, a med telefonoma pa gesel ni preneslo

lopov ::

Hoj, spet vprašanja.


  • Bralnik QR kod naj bi bil vgrajen, kako do njega?

  • Na youtube majo filmčki prikazano navigacijo v ležečem položaju, pri meni je ves čas pokončno. Kje se to nastavi?

am-on ::

Za QR: http://www.windowsphone.com/en-us/how-t...
Klikneš na lupo, odpre se ti bing, klikneš na ikono pogled in skeniraš kodo.

lopov ::

am-on je izjavil:

Za QR: http://www.windowsphone.com/en-us/how-t...
Klikneš na lupo, odpre se ti bing, klikneš na ikono pogled in skeniraš kodo.

Ma sem glup ... Že od prvega dne to tiščim in vedno uporabljam glasovne ukaze, ikone očesa še opazil nisem ;(( Hvala!

boolsheat ::

MatH ::

Lumia storage check ne obstaja več oziroma je menda na voljo za stare WP8 posodobitve. Tiste zemljevide boš moral ponovno pretočiti z neta. Lahko poskusiš odstranit Here drive, Here maps in Zemljevide, vklopiš "shrani aplikacije na SD" in namestiš vse tri aplikacije na novo. Mogoče bodo potem tudi zemljevidi na SD.

Kar se pa informacij o fotografijah tiče; pri pregledu v galeriji se opcija "odpri v aplikaciji Lumia Camera" pojavi le na fotografijah, ki so bile narejene z Lumia Camera.

Pa še kar se shranjevanja fotografij v Viberju tiče; avtomatsko se shranijo v svojo mapo v galeriji tako kot je to pri Whatsappu
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MatH ()

lopov ::

boolsheat je izjavil:

Imaš vključeno obračanje zaslona?
http://www.windowsphone.com/en-US/how-t...
http://www.windowsphone.com/sl-si/how-t...

Thx, res je bilo potrebno odkleniti pokončen pogled.

MatH je izjavil:

{snip}
Kar se pa informacij o fotografijah tiče; pri pregledu v galeriji se opcija "odpri v aplikaciji Lumia Camera" pojavi le na fotografijah, ki so bile narejene z Lumia Camera.

Na moji 830 to ne deluje, Lumia Camera je privzeta aplikacija, sem pa poskusil tudi z Microsoft Camera in ni razlike, vseeno ali dostopam naravnost iz kamere oz. grem v galerijo. Največ, kar dosežem je, da v galeriji kliknem "Uredi" (ostale možnosti še deli z drugimi, izbriši in priljubljene) in mi da na izbiro 5 opcij: Za ozadje zaklenjenega zaslona, Obreži in popravi, Lumia Creative Studio, Office Lens ter Picture Info.

Picture Info sem namestil po namigu zgoraj in če ga zaženem iz galerije, se sesuje. Dela le, če najprej zaženem aplikacijo in odprem sliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Motion ::

MatH je izjavil:

Sem pravkar poskusil shraniti eno sliko, ki sem jo dobil na Viber pa izgleda da nima opcije "save". Lahko jo delim na FB, Twiter in jo posredujem z Viberjem, ne morem pa je shraniti? WTF!? Sem kaj spregledal??

Slika se sama shrahi v picture app pod others če se ne motim

PrihajaNodi ::

Žalostno je da nove lumije ne bodo imele shuter gumba oz. gumba za slikanje.

Anney ::

Kje si to zasledil?

PrihajaNodi ::

GSM arena. Nevem kaj jim je tak fetiš dajat ta gumbek stran.

Anney ::

Za L950 omenjajo, da naj bi ga imela, mogoče low in mid end foni. Sicer pa še nič ni točno dorečenega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

L 950 sploh ne bo ampak bo L 940

http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia...

Zgodovina sprememb…

Excalibrus ::

Windows phone 8.1 privzeto ne pozna predvajanja shotucast streamov. Na voljo so neke implementirane rešitve, kot je appolo sdk, itd., vendar so precej drage. Pozna mogoče kdo kak workaround oz. free source implementacijo sledečega?

issak ::

PrihajaNodi je izjavil:

Žalostno je da nove lumije ne bodo imele shuter gumba oz. gumba za slikanje.

Kje si to zasledil?


Poglej zadnjih par Lumij za primer, 640 nima knofa, Lumia 735 tudi ne, ravno tako ga nimajo 535 in 435. Oz novejših Lumij ga imata pravzaprav samo 930 in 830.

Nekaj časa nazaj je že microsoft sprostil zahteve za Windows Phone, in knof za kamero ni bil več obvezen. Kar je škoda, ker je ta knof zelo uporaben.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2
««
73 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688609 (53598) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229669 (24038) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114825 (4537) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919911 (16240) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499579 (8278) SLO_Matej

Več podobnih tem