» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
74 / 83
»»

boolsheat ::

Se strinjam, knof za slikanje je zelo luštna zadeva, ampak ja, od zdaj naprej bo gumb samo na highend lumiah.

Matej_K ::

Pozna kdo aplikacijo ki nadomesti Googleove Hangouts-e?
... .. .

modelno1 ::

Hočeš aplikacijo, da bi uporabljal Hangouts, ali aplikacijo s podobno funkcionalnostjo? Za prvo ne vem, za slednje pa mogoče Skype.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Matej_K ::

Prvo ne obstaja
Drugo. Sem po googlu poiskal in našel Agent+ICQ.
Stestiram popoldne.
... .. .

boolsheat ::

App za video klice rabiš? Skype je OK, imaš možnost recimo obični klic preklopiti na Skype video klic. Imaš pa še WeChat, ooVoo pa LINE.

Motion ::

Viber uporablja ogromno folko.

boolsheat ::

Pa ima Viber video klice?

issak ::

Telegram, ampak samo za chat. Lahko pošlješ audio sporočilo, nima klicev (niti videoklicev). Za chat je pa zelo zanesljiv, bolj kot skype (kar se tiče naprimer notificationov ki se pri skypu velikokrat sploh ne prikažejo)
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Motion ::

boolsheat je izjavil:

Pa ima Viber video klice?

Video klicev na wp nažalost še ni, so sam navadni.

boolsheat ::

Saj nisem mislil video klicev preko "mobilnega operaterja" (a to kdo uporablja sploh še?), ampak video klice preko aplikacij ala Skype in druge prej omenjene. Skype video klic čisto lepo deluje, še možnost imaš navadni klic prestaviti na Skype (video) klic. Pa lepo koristiš Wifi npr.

Motion ::

Ja sej, viber na wp ne podpira video klicev, sam navadne, (preko voip na drug viber račun (zastonj) al pa direkt na številko(za plačat)). Isto kot skype.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

lopov ::

No, super ... Ravno si omislim Lumio 830 pa pride novica, da je izdelek EOL ;((
Po forumih pravijo da ma še 48 mesecev podpore.

boolsheat ::

Samo iz proizvodnje gre, update boš dobival še dolgo... Da gre iz proizvodnje je pa razumljivo, kajti v kratkem pride naslednik.

lopov ::

Hja, *res* mam slabe izkušnje z mobiteli v smislu ko so enkrat EOL, jim podpora pade. Ne rečem da je ni, le dozira se tko po kapljicah.

cekr ::

lopov je izjavil:

Hja, *res* mam slabe izkušnje z mobiteli v smislu ko so enkrat EOL, jim podpora pade. Ne rečem da je ni, le dozira se tko po kapljicah.


Nehaj jokat!
To ni Android, kjer ima vsaka firma nadzor nad sistemom.

Pri Ms boš dobival update dokler hw ne bo pokleknil pod obilno kodo. Do takrat je pa še daleč.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

lopov ::

cekr je izjavil:

lopov je izjavil:

Hja, *res* mam slabe izkušnje z mobiteli v smislu ko so enkrat EOL, jim podpora pade. Ne rečem da je ni, le dozira se tko po kapljicah.


Nehaj jokat!
To ni Android, kjer ima vsaka firma nadzor nad sistemom.

Pri Ms boš dobival update dokler hw ne bo pokleknil pod obilno kodo. Do takrat je pa še daleč.


:))

berlusconi ::

Hoj!

Kako je kaj s posodobitvijo na w10 pri windowsphone telefonih. Natančneje za htc 8x - sicer je že 8.1 prišel z veliko zamudo, pa vendar ... upanje ostaja da tudi 10 pride :)

Ce kdo ve kaj vec povedat o tem.

Motion ::

Jst nebi meu kakih velikih upov ko pride do htc-ja

PrihajaNodi ::

Htc 8x ga dobi.

luxxx7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Htc 8x ga dobi.


Sigurno? 8-)

errhec ::

Imam eno (3) vprašanje.
1. Kje za vraga se dobi program ki bi me opozoril o zgrešenem klicu SMSu ali MMS-u ali celo o prispelem o eMailu.
Pač delam ( fasado, popravljam avto, mešam beton,inšturiram študentko....) in od daleč pogledam na telefon in on: vibrira, se prižiga zaslon, ali se prižigajo spodnje navigacijske tipke, pač da vem da se je nekaj zgodilo.
2. Kje se izklopi animacije menujev?
3. Kje se nastavi premikanje po straneh ( 1 swipe = 1 stran navzdol, (levo in desno vem da ne podpira))

Vsaj da dobim opozorila bi znalo zadostovati.
dd

boolsheat ::

1.
http://www.windowsphone.com/en-GB/How-t...
Ali:
http://www.windowsphone.com/sl-SI/How-t...

2. Ne moreš, animacije so integrirane, so pa tako implementirane, da zaradi njih ne izgubljaš nič časa...

3. Kaj tu misliš?

errhec ::

pod 1 Mi to prikazuje obvestila pri neprižganem ekranu?? Se pravi: nekdo me kliče, takrat me ni zraven, pridem čez 6 minut in telefon me opozarja na zgrešen klic?

pod 3 je mišljeno da ko enkrat povlečeš s prstom se ti premakne na drugo stran, kot pri androidu ( Nova louncher ).
Ne pa da moraš gledati kje se ustavi.
NPR imaš pet strani, načeloma veš za vse bližnjice. Rabiš eno na "3ji" strani dva potega pa si tam brez da gledaš,
dd

boolsheat ::

Aja, to si mislil, to je pa odvisno od telefona katerega imaš, če ti podpira "glance screen" - ošvrk po naše.
http://allaboutwindowsphone.com/feature...

Pa ša dodatne funkcije:
microsoft.com/sl-si/store/apps/glance-background/9wzdncrfhw46


Pod dva pa še vedno ne vem kaj misliš... Kje to? Pri seznamu aplikacij ali kaj? Na start screenu naredi folderje pa mali ikone pa imaš vse takoj dostopno.

errhec ::

Pod 2 (3) bi še preživel, da pa nima preprostega opozarjanja na zgrešeni klic ( smeško ki tolče v zid )?!?
Kolikor raziskujem po forumih nimajo Lumie oz Win phoni niti led diode, ki bi te opozarjala na dogodek.
Sem mislil da je to samo pri mojem (Ativ S).
dd

boolsheat ::

Res ne vem kaj je tak problem, stisneš home gumb pa vidiš na lockscreenu vse kar si zgrešil..q

aerie ::

Stvar navade. Ko sem prešla z Androida na WP8 sem tudi pogrešala led notification. Zdaj ne več. Če mi kdo rabi kaj povedat naj me pač še enkrat pokliče.
@errhec: Če to misliš na skrolanje start screena - tega v 8.1 ni. Se pa nekaj dela na tem ali pa je celo že implentirano v W10 mobile.

berlusconi ::

luxxx7 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Htc 8x ga dobi.


Sigurno? 8-)


kje si to pobral?

Tralala999 ::

errhec je izjavil:

Pod 2 (3) bi še preživel, da pa nima preprostega opozarjanja na zgrešeni klic ( smeško ki tolče v zid )?!?
Kolikor raziskujem po forumih nimajo Lumie oz Win phoni niti led diode, ki bi te opozarjala na dogodek.
Sem mislil da je to samo pri mojem (Ativ S).


Ošvrk. Bolj praktično.

Mitja358 ::

Lumia 640 LTE, punca zbrisala slike na telefonu preko računalnika ... po mojem jih ni možno obnoviti, glede na to, da računalnik telefona ne zazna kot USB Storage Device ali pač?

BivšiUser2 ::

Odvisno, če jih je imela na SD kartici bi šlo, če pa na spominu mobitela pa:se jih ne da
If you delete photos from the phone's main memory without them having been uploaded to SkyDrive/Flickr/whatever, or being copied off by any other means, then they're permanently gone. You cannot recover them. Recovery software won't be able to restore them, there's no "undelete" feature, there's no trashcan, you can't reset your phone and have them magically restored.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Mitja358 ::

Na žalost na spominu mobitela ja ... :8)

lmorgh ::

preveri onedrive, če je imela prizžgano sinhronizacijo, bodo tam gor.

Mitja358 ::

Na žalost je tudi to bilo izklopljeno.

gruntfürmich ::

se komu zadnje tedne po updejtu nenormalno velikokrat telefon sam ponovno zažene?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

Nope. Meni se ni reštartal od updejta dalje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MacGyver141 ::

Po updejtu tudi meni zelo dobro dela (ATIV S, včasih dnevno po 2 reseta ali več).

lopov ::

Lumia 830 je imela/ima update za Denim, kateri poravlja ravno ta restart bug.

SloSlayer ::

Že dalj časa me moti, da IE na določenih straneh ob pritisku na zaslon samodejno začne premikati stran na levo. Sprva sem mislil, da je kriv moj telefon, vendar sem opazil, da se dogaja tudi na prijateljevem. A ima še kdo tak problem?

Se video posnetek, ki nazorno pokaze problem na zacetku in proti koncu videa:

video

Zgodovina sprememb…

aerie ::

Stran se za malo pomakne v desno, vendar samo v določenih položajih zumiranih in za mobilne naprave neprijaznih spletnih straneh. Je pa zadeva vsaj zame povsem nemoteča. Sem opazila šele s tvojim posnetkom.

Malajlo ::

Saj včasih pa linki ne delajo :) Moraš ali premakniti stran ali pa zumirati. Tudi (predvsem?) S-T.

Imam pa drug problem, ki je bolj moteč. Google account. Odkar se sinhronizira tudi koledar, mi v aplikaciji izginejo vsi zapisi, pa še meni spodaj. Live-tile sicer prikazuje dogodke, prav tako glance. In vrhunec vsega - accounta ne morem več izbrisati, ker je v endless syncu. Restart telefona vrne koledar, account ostane v sync.
Flight mode ni zalegel, spremembe gesla sploh ne zazna na telefonu (da bi imel Attention required). Kopijo accounta lahko dodam, prav tako jo lahko izbrišem.
Kot berem, menda zaleže samo tovarniška ponastavitev :| (kar sicer ni neka bolečina, samo traja malo več časa premetavanje muzike in ostalega)

krneki0001 ::

Ali se da samo upgrade narest tistega upgrejda, ki ga pred windows 10 gor naloži, brez da bi potem nakagal windows 10 na telefon.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

sale19 ::

Da. Ko se mi je naložil in je začel snemat W10 sem ga enostavno prekinil oz. prekinil Wifi in ga dal na tovarniške nastavitve. Tako mi je ostal na zadnji nadgradnji pred W10, ki takrat še niso bili dovolj stabilni ( sedaj sem pa že zadovoljen z W10).

PINki ::

Kateri youtube app uporabiti da converta video v mp3 in ga shrani nekam, kjer ga default music player vidi v svoji knjiznici. Ker trenutno mi zlovdanih komadov ne najde v music playerju.

gruntfürmich ::

lopov je izjavil:

Lumia 830 je imela/ima update za Denim, kateri poravlja ravno ta restart bug.

ta update gre pod reden ali ga je treba kje poiskati?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

lopov ::

gruntfürmich je izjavil:

lopov je izjavil:

Lumia 830 je imela/ima update za Denim, kateri poravlja ravno ta restart bug.

ta update gre pod reden ali ga je treba kje poiskati?

Hm, aparat imam kakšen mesec in je že prišel z Denim, ob zagonu mi je nadgradnjo ponudil telefon.

Motion ::

830 je dobila tudi GDR2 updejt. (BT podpora za tipkovnice,.. Grupirane nastavitve,..)

Wad@ ::

Mogoče je že kje odgovorjeno, pa vseeno.
Na lumio 830 sem z Gmaila prenesel kontakte in se mi pojavlja naslednji problem. Če je nekdo shranjen s 00386 ali +386 mi ob klicu njegovega imena ne prikaže, v smsju pa mi ga. In obratno, če je nekdo shranjen kot 041..., mi njegovo ime ob klicu pokaže, ob SMSju pa ne.
Naložil sem si Country Code Fixer , ki mi je nekatere številke popravil, ne pa vseh.
Recimo na lumii 630 teh problemov nimam (nisem pa z gmaila prenašal kontaktov, če je to problem??).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wad@ ()

Motion ::

kar nekaj folka je melo s tem probleme. Prenesi kontakte v primarni outlook račun in jih tam uredi +386,,, Lahko da potem delovalo. Pazid da so use shranjene kot mobilne (ne hišne itd,...)

Wad@ ::

Sem syncal outlook in gmail, očitno sedaj deluje..sicer ne brez nadležnih podvajanj stikov ipd.
««
74 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34687721 (52710) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229215 (23584) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114753 (4465) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919593 (15922) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499461 (8160) SLO_Matej

Več podobnih tem