» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
32 / 83
»»

roccat ::

Tilen je izjavil:

Ja meni najde vse te. Klikni na "local" radio. Najde mi Radio City, Radio 1, Štajerski val, Radio Pohorje, Radio Top, Net FM, Radio Ptuj, itd. Moraš pa verjetno imeti vklopljeno lokacijo.

edit: Sem imel izklopljeno lokacijo. Po vklopu mi najde še bistveno, bistveno več postaj. Cca 50. Še najbližje avstrijske postaje. ;D


dela sedaj hvala

Malajlo ::

A citati tukaj, na S-T, so berljivi v portraitu? Jaz jih vidim pol manjše kot ostali tekst.

mat xxl ::

Katere aplikacije kaj uporabljate ?

Tamali ::

AccuWeather za vremensko napoved (zelo točna, možnost screensaverja, redno posodabljanje), Adobe Reader za branje PDF dokumentov, Audio Recorder kot voice recorder (možnost uploada na skydrive), Fhotoroom za posebne efekte pri fotografiranju in obdelavi fotografij, Flashlight kot svetilko s tremi možnostmi osvetlitve, GPX Viewer za GPS sledenje (možnost delovanja v ozadju, relativno točen), Ljubljana Bus (da se znajdem po Lublani), MagicTiles 2 (paid version) za oblikovanje tilesov, Moon 3D (paid version) za prikazovanje sončnega in luninega vzida ter zaida, Navi Ninasus (paid version) za navigacijo (podpira tudi offline maps za navigacijo po tujini), Shazam za taganje komadov, Simple Calendar za sprotne opomnike (sinhronizacija z windows računom, sprotno posodabljanje in uploadanje dogodkov), TuneIn Radio za radio stream.

No, razmišljam še, da bi nabavil nokijino navigacijo Here Drive +. Sicer stane 34,99 EUR (imam HTC-ja), vendar se mi po opisu sodeč zdi dobra, posebej bi rabil, da bi lahko sam izbiral med različnimi predlagami trasami in da bi se lahko izognil avtocestam. Navi Ninasus namreč teh funkcij nima.Ima kdo izkušnje s to navigacijo? In ali bi moral, če bi kupil aplikacijo, še enkrat nalagat karte? Navi Ninasus namreč uporablja karte, ki so že naložene na telefon preko windowsov in tako ne rabi dodatnega prostora.

Tilen ::

Here drive to omogoča.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SLO_Matej ::

Tamali je izjavil:

... Simple Calendar za sprotne opomnike (sinhronizacija z windows računom, sprotno posodabljanje in uploadanje dogodkov) ...

Saj to omogoča tudi privzeta aplikacija, ki ima vgrajena opravila.

Tamali ::

Res je, ampak ima Simple Calendar zelo ličen live tile, ki se sproti posodablja.

Here Drive + se mi torej splača namestiti?

GeForce ::

No?? Ali bo kakšen predlog glede MMSov na Lumii 900? Ko je treba delati reklamo za Windows Phone, ste vsi precej dobri (predvsem SLO_Matej), ko pa je kakšna težava z WP pa vsi potihnete?

MisterR ::

In kaj ima WP z nastavitvami operaterja? Spravi se do mobitela pa jim reči zakaj prodajajo mobitel, če zanj nimajo pravih nastavitev.

Res ne vem v čem ti je problem stopit do mobitelovega centra pa da ti oni zrihtajo? Ti imaš specifični problem na katerega ni naletel še nihče od nas WP uporabnikov in zdaj nam boš pametoval da delamo reklamo.

P.S.
To je WP8 tema.

A MA KDO HERE DRIVE ZASTOJN palikacijo al crakano??


Ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

roccat ::

kako ne če saki dan vidim na slo trackerjih aplikacijo za andorid in Ios za WP pa nič ni :(

GeForce ::

MisterR je izjavil:

In kaj ima WP z nastavitvami operaterja? Spravi se do mobitela pa jim reči zakaj prodajajo mobitel, če zanj nimajo pravih nastavitev.

Res ne vem v čem ti je problem stopit do mobitelovega centra pa da ti oni zrihtajo? Ti imaš specifični problem na katerega ni naletel še nihče od nas WP uporabnikov in zdaj nam boš pametoval da delamo reklamo.

P.S.
To je WP8 tema.

A MA KDO HERE DRIVE ZASTOJN palikacijo al crakano??


Ne obstaja.

Se pravi nima nihče Lumie 900 in hkkrati operaterja Mobitel? Nastavitve za MMSse so specifičen problem? Nimam nobenega Mobitelovega centra prav blizu, ampak zgleda mi drugega kot to ne preostane. Glede reklame, si pa preberi par SLO_Matejevih postov, o superiornosti WP, ki enostavno deluje Out of the box...kar se v mojem primeru lepo vidi da ni čisto res.

Zgodovina sprememb…

Malajlo ::

GeForce, na telefonski podpori ti lahko pomagajo. Sicer pa za WP7 obstaja Nokiina app, s katero dodaš MMS APN. Teden nazaj sem s servisa resetirano 800 na novo nastavljal.

O madonca... Googli lumia 900 network setup. Prvi zadetek...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

SLO_Matej ::

Sem ti dal nasvet, da nastavi s to aplikacijo.

https://slo-tech.com/forum/t525522/p418...

Kaj bi še rad??!

SLO_Matej ::

Nokia Lumia 925 tudi pri Si.mobilu.

GeForce ::

SLO_Matej je izjavil:

Sem ti dal nasvet, da nastavi s to aplikacijo.

https://slo-tech.com/forum/t525522/p418...

Kaj bi še rad??!

No pa poglej kaj sem jaz odgovoril par postov niže HERE.

Malajlo je izjavil:

GeForce, na telefonski podpori ti lahko pomagajo. Sicer pa za WP7 obstaja Nokiina app, s katero dodaš MMS APN. Teden nazaj sem s servisa resetirano 800 na novo nastavljal.

O madonca... Googli lumia 900 network setup. Prvi zadetek...

Sem že precej Googlal, in ne najdem nič pametnega...pri googlanju "lumia 900 network setup" je prvi zadetek prav zgoraj omenjena aplikacija, ki je moj telefon na marketu NE najde, naprej pa sedaj gledam pravtako ni nič pametnega....

EDIT:Bom pa poklical na Mobitelov center za pomoč...hvala za idejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

ZaLoMaT ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaLoMaT ()

SLO_Matej ::

GeForce je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

Sem ti dal nasvet, da nastavi s to aplikacijo.

https://slo-tech.com/forum/t525522/p418...

Kaj bi še rad??!

No pa poglej kaj sem jaz odgovoril par postov niže HERE.

Torej ne govori, da ti nisem dal nobenega nasveta!

GeForce ::

Glede na to da tu na forumu TI najbolj hvališ WP, bi človek pričakoval od tebe kaj več, kot pa smo en nasvet, kateri je očitno neuporaben, če na slovenskem marketplaceu te aplikacije ni...

Bor H ::

Pa pejt na angleški market, jako težko. Če ti tudi tam ne najde imaš probleme s telefonom, poglej v nastavitvah omrežja, da ne dostopaš do neta prek kakega bizarnega proxya. Kaj drugega pa ne moraš narediti ker ravno zato, ker sistem nima vključenih nastavitev je Nokia naredila svoj software, mislim da tudi HTC in Samsung.
Lahko ti pa tudi povemo kako odklent telefon, kje dobit Nokia Network Setup aplikacijo za deployat na telefon mimo marketa in pol zrihtaš. Lahk ti pa tut še enkrat povemo da imaš na telefonu WP7, to je pa tema o WP8.

Malajlo ::

Ok, pa s telefonom to poklikaj, da se ti odpre metro setup. Ziher mora delat, ker sem jaz na US marketu, žena pa Slo. In sem ji to natančno tako zrihtal. Pa še Mobitelovcem sem zastonj(!) dal navodila.

roccat ::

A se komu kaze messenger vna telephonu.kaj se ga niso ukinli:)

mat xxl ::

SLO_Matej je izjavil:

Nokia Lumia 925 tudi pri Si.mobilu.


Dolgo so rabili o L1020 verjetno še vedo ne, da obstaja :)

MisterR ::

Cena pa brutalna kot da gre za nov telefon :|

nokaut240 ::

Zakaj vedno dobim pri updajtu error 80072ee2 ? Pa sem že probal na različnih wifi omrežjih.

mikko ::

Tamali je izjavil:

Že od vsega začetka, odkar sem kupil HTC Windows phone 8s, se trudim, da bi nekako onemogočil vibriranje vseh treh gumbov. Da bi to dosegel, sem telefon tudi odklenil za homebrew aplikacije, a nič ni pomagalo. Kdor išče ta najde, pravijo - htc ima hrošča v programski opremi. Če zaženemo Diagnostic Menu, natančneje Vibration test, je po končanem test vibriranje gumbov onemogočeno vsaj do naslednjega restarta telefona.

Še dostop do Diagnostic menija: ##634#

Končno 8-)


Hvala ti! :)

Tamali ::

Edina pomanjkljivost programa je ta, da vse do naslednjega reboota telefona izklopi tudi zvonenje z vibro.

mikko ::

Tamali je izjavil:

Edina pomanjkljivost programa je ta, da vse do naslednjega reboota telefona izklopi tudi zvonenje z vibro.


Sem opazil ja...

Mitja358 ::

HTC 8X dobiva GDR3 posodobitev.

krneki0001 ::

Imel sem Nokio lumio 800, pa razen ob upgradeih ni bilo potrebno nikoli ampak res nikoli reštartat telefona. Pa še upgrade je bil 2x v vsem času tak, da je bilo potrebno telefon reštartat. Na lumii 520 je bila trenutno samo ena nadgradnja, ko se je telefon reštartal.

Drugače pa dela in mi ni jasno zakaj imate toliko rebootov na vaših telefonih.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

luxxx7 ::

Tudi jaz se osebno strinjam, da je bil WP7 in nato še WP7,5 ter WP7,8 veliko bolj stabilen sistem kot WP8, saj mi res nikoli telefon(Samsung omnia w) ni dejansko zamrznil, kar pa ne morem rect za sedanjo lumio 920.

ZaLoMaT ::

Imam ATIV S, mobilnik se je resetiral tudi do 10x na dan, skratka katastrofa! Naredil hard reset, nasnel aplikacije, rebooti so bili v enakem stevilu se vedno prisotni. Odstranil Skype in voila, ni vec nakljucnih resetiranj.

Vsekakor pa WP8 NI tako superioren OS kot je bil WP7 ...

mat xxl ::

Meni WP8 na Nokiji 1020 deluje brez najmanjših težav, oziroma ima težave izključno z povezavo preko BT z osebnim avtom BMW, kjer je na 6 let stari Nokiji delalo vse BP, se pa tukaj zelo zatika, uspe samo nekako 20% klicev preko avta v 80% se pa zadeva zaplete in ne deluje navadno ni prenosa zvoka, čakam sicer popravek na WP8, ker ima več ljudi iste težave in menim , da avto ni kriv, če pa kdo pozna rešite, na dan z besedo.

Fairplay ::

Mogoče je to krivo: Če te kdo kliče, se ti BT ne vklopi avtomatsko. Po tem ko se oglasiš, moraš na telefonu (pod tipko prekini) vklopiti še da gre zvok preko avta. Če pa ti kličeš pa je avtomatsko vklopljeno.

bzp ::

Meni BT dela brez problema v Fordu (IIRC imajo Fordi od Nokie BT modul), brez kakšnega ročnega preklapljanja.

mat xxl ::

Ali kdo ve kje nastaviti, da ti pri SMS ih sam ne predlaga iz ANG slovarja in sam od sebe popravllja besede in velike začetnice. Pa imam vse nastavljeno na SLO in mi to dela res samo na sms ih ?

boolsheat ::

Med gumbom za preklop na številke in gumbom za smajlije imaš gumb za izbiro jezika tipkovnice. Trenutno imaš na ENG moraš pa imeti na SLV.

Malajlo ::

Omnia7 in zdaj lumia 920. Noben telefon mi ni delal težav. Da bi moral baterijo ven jemati, si brez fleksarce ne predstavljam.
Mi pa Blue&Me v avtu bolje dela z WP8. Itak bi me pobralo, če ne bi imel spodaj levo na vseh orodjih (kamor volan tudi spada) start knofa. In Fordov Sync je tudi Microsoftov. Če še...

mat xxl ::

boolsheat je izjavil:

Med gumbom za preklop na številke in gumbom za smajlije imaš gumb za izbiro jezika tipkovnice. Trenutno imaš na ENG moraš pa imeti na SLV.


Hvala deluje !

Fairplay ::

Kaj pa lahko res narediš če ti slučajno čisto zašteka? Pri ostalih telefonih, vzameš ven baterijo, kaj pa tu? Rabiš flekserco, tako kot je napisal Malajlo? :D

GGGGG ::

Mogoče kdo ve, če misli kdo od velikih izdati kak vodoodporen telefon z WP8? Je mogoče kakšna napoved ali rumor?

Lonsarg ::

Fairplay je izjavil:

Kaj pa lahko res narediš če ti slučajno čisto zašteka? Pri ostalih telefonih, vzameš ven baterijo, kaj pa tu? Rabiš flekserco, tako kot je napisal Malajlo? :D


Telefoni, ki nimajo odstranljivih baterij(pa tudi dosti takih, ki to imajo) imajo isto funkcijo kot računalnik, kjer okoli 4sec držanje power gumba pomeni fizični izklop iz napajanja.

roccat ::

ZaLoMaT je izjavil:

Sharing is Caring

Handful of Angry Birds games are FREE in the Store right now

samo niso zastojn edino trial verzija potem takem je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

telen ::

En dan so bili zastonj.

Fairplay ::

Lonsarg je izjavil:

Fairplay je izjavil:

Kaj pa lahko res narediš če ti slučajno čisto zašteka? Pri ostalih telefonih, vzameš ven baterijo, kaj pa tu? Rabiš flekserco, tako kot je napisal Malajlo? :D


Telefoni, ki nimajo odstranljivih baterij(pa tudi dosti takih, ki to imajo) imajo isto funkcijo kot računalnik, kjer okoli 4sec držanje power gumba pomeni fizični izklop iz napajanja.


To je pa pametno vedeti :) Thx

Tamali ::

Meni je do zdaj HTC le enkrat zaštekal tako močno, da je bila dejansko nujna prisilna zaustavitev. Kot je povedal Azgard, nekaj sekund moraš držati power gumb, pa se telefon izklopi ne glede na napako.

Tamali ::

Škoda, da tudi HTC 8S ne podpira te funkcije.

Malajlo ::

Samo SW2 je plačljiva. Ostale so free.

Boobiz ::

Že drugič v enem tednu se mi je nardilo, da mi je, po tem ko sm telefon do konca napolnil baterija padla na 82% in je bil potrebn restart telefona, da je pokazal pravilno 100%. Kakšen moteč bug. Any ideas?
I'm drunk, what's your excuse?

krneki0001 ::

software za prikaz kok je energije v bateriji imaš iz stora al je prišel z Windowsi?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Boobiz ::

Insider pro imam za prikaz.
I'm drunk, what's your excuse?
««
32 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690979 (55968) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231402 (25771) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920595 (16924) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499932 (8631) SLO_Matej

Več podobnih tem