» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
33 / 83
»»

AngelOfDeath ::

Lonsarg je izjavil:

Fairplay je izjavil:

Kaj pa lahko res narediš če ti slučajno čisto zašteka? Pri ostalih telefonih, vzameš ven baterijo, kaj pa tu? Rabiš flekserco, tako kot je napisal Malajlo? :D


Telefoni, ki nimajo odstranljivih baterij(pa tudi dosti takih, ki to imajo) imajo isto funkcijo kot računalnik, kjer okoli 4sec držanje power gumba pomeni fizični izklop iz napajanja.



Ne širi krive vere. Če se ti kaj zgodi pri prenosniku z integrirano baterijo in pokvarjenim OS ter UEFI biosem, je edina možnost da prenosnik odpreš, fizično odstraniš disk, da prideš do biosa.
Ni tu več tipk, ki bi kakorkoli pomagale.
edit: Slovnica

Lonsarg ::

AngelOfDeath je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Fairplay je izjavil:

Kaj pa lahko res narediš če ti slučajno čisto zašteka? Pri ostalih telefonih, vzameš ven baterijo, kaj pa tu? Rabiš flekserco, tako kot je napisal Malajlo? :D


Telefoni, ki nimajo odstranljivih baterij(pa tudi dosti takih, ki to imajo) imajo isto funkcijo kot računalnik, kjer okoli 4sec držanje power gumba pomeni fizični izklop iz napajanja.



Ne širi krive vere. Če se ti kaj zgodi pri prenosniku z integrirano baterijo in pokvarjenim OS ter UEFI biosem, je edina možnost da prenosnik odpreš, fizično odstraniš disk, da prideš do biosa.
Ni tu več tipk, ki bi kakorkoli pomagale.


Nono, nikjer ni noben omenjal pokvarjenih/zabuganih BIOSosv. To držanje tipke za izklop je res implementirano preko BIOSa(vsaj ponavadi), bodisi tistega v računalniku, bidisi tistega, ki opravlja enako nalogo v telefonu.

Ampak če je kaj narobe z biosom imaš večje probleme kot pa kako restartati zadevo, če gre za tako okvaro rabiš že tako ali tako servis... Oziroma v izjemno redkih primerih mogoče kak flash biosa to res popravi, čeprav pokvarjen Bios pomeni da niti do flasha ne prideš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

AngelOfDeath ::

Lonsarg je izjavil:

AngelOfDeath je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Fairplay je izjavil:

Kaj pa lahko res narediš če ti slučajno čisto zašteka? Pri ostalih telefonih, vzameš ven baterijo, kaj pa tu? Rabiš flekserco, tako kot je napisal Malajlo? :D


Telefoni, ki nimajo odstranljivih baterij(pa tudi dosti takih, ki to imajo) imajo isto funkcijo kot računalnik, kjer okoli 4sec držanje power gumba pomeni fizični izklop iz napajanja.



Ne širi krive vere. Če se ti kaj zgodi pri prenosniku z integrirano baterijo in pokvarjenim OS ter UEFI biosem, je edina možnost da prenosnik odpreš, fizično odstraniš disk, da prideš do biosa.
Ni tu več tipk, ki bi kakorkoli pomagale.


Nono, nikjer ni noben omenjal pokvarjenih/zabuganih BIOSosv. To držanje tipke za izklop je res implementirano preko BIOSa(vsaj ponavadi), bodisi tistega v računalniku, bidisi tistega, ki opravlja enako nalogo v telefonu.

Ampak če je kaj narobe z biosom imaš večje probleme kot pa kako restartati zadevo, če gre za tako okvaro rabiš že tako ali tako servis... Oziroma v izjemno redkih primerih mogoče kak flash biosa to res popravi, čeprav pokvarjen Bios pomeni da niti do flasha ne prideš.



Že simpl neuspela posodobitev win na 8.1 je zadosti da nič več ne dela.
edit: Slovnica

Lonsarg ::

Simpl neuspela posodobitev ti ne bo pokvarila biosa...To potem ni več simpl posodobitev, ampak dogodek, ki ga mediji raztrgajo.

Kako ti sploh uspe v debato o držanju power gumba za reset zaštekane naprave pripeljati brickane naprave/pokvarjene biose. Napravi se z razlogom reče brickana, če niti tak reset ne pomaga.

krneki0001 ::

Probaj odinštalirat, pa potem probaj.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

roccat ::

Kako bi posodbil brskalnik ne podpira HTML 5

SLO_Matej ::

IE 10 na WP8 podpira HTML5.

Tamali ::

Še ena dobra aplikacija Pro Shot, ki iz fotoaparata potegne maximum. Posebej je za pohvalit manual focus.

sinalko ::

LP. A obstaja aplikacija v smislu, da ti preko GPSa meri razdaljo? Recimo, da vklopim lokacijo, resitiram v aplikaciji števec na nulo in mi pol meri razdaljo v metrih, ko hodim jaz iz ene točke do druge. Hvala.

Bor H ::

To bi moral vsak sports tracker znat.

Tamali ::

GPX Viewer je dober v tem. Omogoča delovanje v ozadju in kreira .gpx datoteke, ki jih lahko uploadaš na skydrive. Od tam pa sledi seveda uporaba preko drugih (on-line) programov, kot je uTrack ali program GPX Editor.

Tamali ::

V google + skušam uploadat sliko, pa ne gre ne preko brskalnika ne preko obeh aplikacij, ki sta dostopni v Store-u. Ko grem na Choose a picture mi gumb Browse ne odpre nobenih možnosti za upload. A komu to dela?

Malajlo ::

Daj za začetek stran med trusted sites. Potem pa lahko še s compatibility view poskusiš(F12).

Aja, phone... Sorry, ne bo pomoči ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

Tamali ::

Ja, bo kar Windows Phone. :) Dejansko mi je uspelo, a je pot malo daljša - najprej moraš preko programa Woopiti uploadat sliko na Google +, potem pa jo lahko najdeš v svojem računu in dodaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tamali ()

Tamali ::

Redno uporabljam battery saver, posebej kadar telefona ne potrebujem. Motilo me je, da sem vedno moral najprej v nastavitve. No, Settings To-Go rešuje težavo, saj omogoča, da se battery saver pripne kar v start screen. Uporabno 8-)

krneki0001 ::

Battery saver začnem uporabljat nekje tretji dan, ko je baterija nekje pod 40%, pa telefon vedno zdrži nekje 4 dni delovanja.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Tamali ::

Pošteno. Kateri telefon?

krneki0001 ::

lumia 520. Vse nastavitve so pa na manual. Torej maile preverjam takrat ko meni paše, ne da mi telefon vsake toliko brska po netu. Enako je z 2G in 3G. Dokler ne rabim imam vklopljen samo 2G in brez prenosa podatkov. Ko rabim podatkovni prenos vklopim 3G in podatkovni prenos.

Pa telefon res zelo dobro dela na tak način.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

ZaLoMaT ::

Hehe, jaz imam ATIV S, tako mobilnik 2x na dan freezne, 3x se resetira, skratka nekaj je narobe s to različico WP8 OS, sem pa opazil da vsekakor nisem edini s temi problemi, nas je kar več...
Telefon polnim vsak dan (na koncu dneva še 20% baterije), 3G ves čas ON, prav tako WiFi, svetlost zaslona avtomatska, da sem bil z Samsung Omnio 7 zagotovo bolj zadovoljen.

FlyingBee ::

zakaj so že po 199 EUR prodajal ATIV S?

krneki0001 ::

Lumia 520 se po 69 evrov prodaja, pa je ni bilo treba še nobenkrat resetirat (sicer jo imam samo 2 meseca, ampak...).

Priznam pa da sem bil z WP7.8 (lumia 800) veliko bolj zadovoljen. Odzivnost je bila mnogo boljša, baterija je zdržala še dlje, fotoaparat je bil par stopenj pred tem ki je v lumii 520, ampak bil je pa zaklenjen (ni se ga dalo odklenit, da bi lahko svoje lastne programe gor nalagal) in ni bilo win 8 gor. Zato sem jo tudi zamenjal.
Bo pa treba it na lumio 920 ali 925.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Boobiz ::

Je kdo delal primerjavo slik s kamero, nokia kamero in pro shotom?
I'm drunk, what's your excuse?

Hayabusa ::

Lumia 520 se po 69 evrov prodaja, pa je ni bilo treba še nobenkrat resetirat (sicer jo imam samo 2 meseca, ampak...).

Ehm, 69 ?
http://geizhals.at/eu/nokia-lumia-520-s...

sajmon ::

Hayabusa je izjavil:

Lumia 520 se po 69 evrov prodaja, pa je ni bilo treba še nobenkrat resetirat (sicer jo imam samo 2 meseca, ampak...).

Ehm, 69 ?
http://geizhals.at/eu/nokia-lumia-520-s...

simobil

SLO_Matej ::

Boobiz je izjavil:

Je kdo delal primerjavo slik s kamero, nokia kamero in pro shotom?

Mogoče ti ta test kaj pomaga: http://www.gsmarena.com/six_way_camera_...

FlyingBee ::

krneki0001 je izjavil:

Lumia 520 se po 69 evrov prodaja, pa je ni bilo treba še nobenkrat resetirat (sicer jo imam samo 2 meseca, ampak...).

Priznam pa da sem bil z WP7.8 (lumia 800) veliko bolj zadovoljen. Odzivnost je bila mnogo boljša, baterija je zdržala še dlje, fotoaparat je bil par stopenj pred tem ki je v lumii 520, ampak bil je pa zaklenjen (ni se ga dalo odklenit, da bi lahko svoje lastne programe gor nalagal) in ni bilo win 8 gor. Zato sem jo tudi zamenjal.
Bo pa treba it na lumio 920 ali 925.


no vidiš, niti ti nisi mogel verjeti, da je za 199 EUR brez vezave

Dober dan ::

Ve kdo, pridejo v kratkem kakšni novi nokiini telefoni z WP8, ali je zaenkrat lumia 925 to to za letos? Na netu sem zasledil samo 1320 in 1520, ampak je to krneki... preveliko za karkoli..

Tamali ::

Boobiz je izjavil:

Je kdo delal primerjavo slik s kamero, nokia kamero in pro shotom?


Nekaj dni nazaj sem kupil ProShot za htc. Zelo zadovoljen, iz htc-ja potegne maksimum.

mat xxl ::

Dober dan je izjavil:

Ve kdo, pridejo v kratkem kakšni novi nokiini telefoni z WP8, ali je zaenkrat lumia 925 to to za letos? Na netu sem zasledil samo 1320 in 1520, ampak je to krneki... preveliko za karkoli..


Ja 1020 imaš tudi na Mobitelu .........

krneki0001 ::

FlyingBee je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Lumia 520 se po 69 evrov prodaja, pa je ni bilo treba še nobenkrat resetirat (sicer jo imam samo 2 meseca, ampak...).

Priznam pa da sem bil z WP7.8 (lumia 800) veliko bolj zadovoljen. Odzivnost je bila mnogo boljša, baterija je zdržala še dlje, fotoaparat je bil par stopenj pred tem ki je v lumii 520, ampak bil je pa zaklenjen (ni se ga dalo odklenit, da bi lahko svoje lastne programe gor nalagal) in ni bilo win 8 gor. Zato sem jo tudi zamenjal.
Bo pa treba it na lumio 920 ali 925.


no vidiš, niti ti nisi mogel verjeti, da je za 199 EUR brez vezave


lumia je 169 evrov brez vezave (no sedaj že manj - 128), ampak jaz sem vzel vezavo, ker sem zraven dobil še 33% popusta na naročnino pri amisu za eno celo leto.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

trek@s ::

Ima še kdo problem z zvokom na Lumii 925.

Namreč sogovornika slišim zelo "popačeno", pa tudi drugi mene "čudno" slišijo.
Je kje kakšna čudna nastavitev?

Hayabusa ::

V vseh omrežjih ?

trek@s ::

Jp, testiral sem samo 2G in 3G, omrežje Mobitel.

Boobiz ::

Še nisem dobil take pripombe.

Okej, danes sem se spravil testirat različne aplikacije za slikanje. Celo kupu sem pro shot, po tem ko mi je trial reku, da ne shranjuje slik.. ampak imam zdej težave ker ne vem kam ta zadeva shranjuje slike? Lahko jih gledam v aplikaciji, ne kaže pa jih pod Camera Roll v galeriji....??
I'm drunk, what's your excuse?

Gorky ::

trek@s je izjavil:

Ima še kdo problem z zvokom na Lumii 925.

Namreč sogovornika slišim zelo "popačeno", pa tudi drugi mene "čudno" slišijo.
Je kje kakšna čudna nastavitev?


Ja, imam podobne probleme. Ne sicer povsod in z vsemi sogovorniki, ampak se dogaja ja.

lp
Jutri pa je že nov dan.

Tamali ::

Meni ProShot shranjuje kar pod camera roll. Trial verzija mi je nekaj slik celo shranjevala, vendar ne vse.

Formula 1 ::

@nebivedu
Ti je že kdaj padla na tla ? Me zanima kako se obnese ker baterija pri moji stari Nokiji C6-01 počasi umira in bo mama rabila kaj novega.

krneki0001 ::

Ja je kr nekajkrat (hčerka je stara leto in pol in jo velikokrat vzame v roke, potem pa telefon leti po celem stanovanju), ampak ni nekih problemov. Kar se tega tiče se mi zdi da je boljša kot lumia 800 (je pa lažja, pa se mogoče zato bolje obnese). Pa še ena prednost, baterijo se da zamenjat, ker je zadaj spet navaden pokrov.

Je pa tako, da ima slab fotkič, vse ostalo se mi zdi pa dovolj dobro za uporabo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

roccat ::

A v kdo kako se vklopi slovenski slovar na tipkovnici in ne da mas angleskega ..??

boolsheat ::

Na tipkovnici pritisni gumb EN, da ti prestavi na SLV - slovenščina. Gumb je med gumbom za številke in gumbom za smajljije, levo od preslednice.

trek@s ::

se sploh da spreminjati resolucija fotk (lumia 925)? vse kar lahko spremenim je razmerje.

Dober dan ::

Kaj sedaj bolj priporočate? Lumio 920, ali 925? Očitno razen tablic trenutno nokia ne bo ponudila nič novega, tako da bom s3 menjal za nekaj od tega. Upam, da nokia bolje lovi signal od s3...

roccat ::

Ja samo vedno j angleski slovar

trek@s ::

Obstaja kakšna hitra varianta preklopa med "audio profili":

-vibra
-vibra+zvonjenje
-tiho (brez vibre)
-zvonenje (brez vibre)

?

Tamali ::

Absolutno nič, niti nobena aplikacija tega ne omogoča.

Tilen ::

vibra
vibra+zvonjenje


Pritisneš volume up in izbereš med omenjenima profiloma zgoraj desno. V kolikor želiš omenjena profila (Ring, Silent) brez vibre, le to izključiš v nastavitvah in spet dostopaš do teh nastavitev preko volume up/down.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

sinalko ::

Že ima kateri telefon uradno nadgradnjo na GDR3?

luky ::

HTC 8X
luky!

roccat ::

Kdaj bo zaj navoljo posodobitev ?

Tilk ::

No, nocem spemat teme..sam zdele WIN8.1 instaleru na komp in sinhronizacija z z WP8 je super.
Tilk
««
33 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690979 (55968) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231402 (25771) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920595 (16924) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499932 (8631) SLO_Matej

Več podobnih tem