» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
31 / 83
»»

CrustyDOD ::

Tilen je izjavil:

preveril na telefonu za posodobitve, ki so se začele samodejno nameščati(!!!). Edino kar me moti, je to, da ni šlo prekinit, ampak je takoj začelo z namestitvijo.

Vrjetno imaš pod phone updates označen, da avtomatsko inštalira brez vprašanj. Mene je lepo vprašal potem, ko je bil prenos datotek končan ali želim updejte namestiti ali ne oz. kasneje..

GeForce ::

SLO_Matej je izjavil:

Hayabusa, Lumia 900 ni WP8.

GeForce, poglej v Nokia Collection. Tam so Nokiine aplikacije in mora biti tudi kakšna za nastavitev teh zadev.

Poskusi z Network Setup: http://www.windowsphone.com/sl-si/store...

Sem poskusil, ampak aplikacije Network Setup med Nokia Collection ni, pravtako je ne najdem na marketu?

Malajlo ::

No, zgornji link klikni. Meni ga tudi na 920 odpre.

sinalko ::

Kako je zdaj z aplikacijo WhatsApp. Po vpisu telefonske številke bi moral dobiti preko SMSa verifikacijsko kodo. Pa nič ne dobim. Prosim, kakšno pomoč. Hvala.

luxxx7 ::

Pozdravljeni, zanima me kako je kaj glede Windows phone 8 telefonov in brezžičnega omrežba eduroam, nikakor se ne morem prijaviti na to omrežje, saj vedno zahteva razne certifikate, ki pa jih windows phone ne podpira... Gre se za omrežje na UM Feri.

Če ima kdo kakšen predlog, kako to urediti, da bom imel dostop naj prosim pove ;)

_Dormage_ ::

Tega na M$ ne znajo zrihtat. :))

krneki0001 ::

Cert dol potegni, pa bo šlo. Meni eduroam lepo deluje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

luxxx7 ::

Kateri certifikat?

Tamali ::

Tudi sam se na htc-ja nemestil GDR3. Zagotovo pride prav novo zapiranje aplikacij, predvsem Internet explorerja, pa tudi nov memory management je prav priročen. Zadovoljen :)

boolsheat ::

Se strinjam, ravno IE je bilo prej najbolj nadležno zapirati, pri drugih aplikacijah križec ne prinaša pretirane prednosti je pa vsekakor dobra zadeva.

Čeprav še naprej ostaja za vsak "živ" zavihek svoj "proces" in je potrebno vsakega posebej zapreti.

broken/link ::

luxxx7 je izjavil:

Kateri certifikat?

malo samoiniciative pa res ne škodi ...
http://www.arnes.si/pomoc-uporabnikom/e...

Tamali ::

Zanima me, ali lahko tisti, ki ste si sami že instalirali GDR3, tudi nalagate aplikacije, ki jih v uradni Store trgovini? V mislih imam to aplikacijo, ki je dostopna tukaj. Meni namreč ne gre.

mat xxl ::

Tamali je izjavil:

Tudi sam se na htc-ja nemestil GDR3. Zagotovo pride prav novo zapiranje aplikacij, predvsem Internet explorerja, pa tudi nov memory management je prav priročen. Zadovoljen :)

Kako pa to namestiš, je to redna nadgradnja ali beta ?

roccat ::

Meji na ativu se Ni naslo posodobitev ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

Tamali ::

Gre za redno nadgradnjo, ki bo uradno na voljo čez nekaj časa. Nekaj postov nazaj so navodila, kako zadevo posodobiti. Sicer gre garancija, ampak vseeno.

Še vedno nimam ideje, kako namestiti homebrew aplikacije.

Fairplay ::

Obstaja kakšna možnost kako odkleniti Lumio 920 oz. katerikoli WP8 telefon z developer acountom, če imam na računalniku samo windows 7?

Malajlo ::

Fairplay je izjavil:

Obstaja kakšna možnost kako odkleniti Lumio 920 oz. katerikoli WP8 telefon z developer acountom, če imam na računalniku samo windows 7?

Se ne da z Windows Phone Developer Registration?
http://msdn.microsoft.com/en-us/library...

MacGyver141 ::

krneki0001 je izjavil:

Cert dol potegni, pa bo šlo. Meni eduroam lepo deluje.


Pa ti dela hitro? Na mojem ATIV S dela edourom zelo pocasi (speedtest drugače kaze tam 15/15 mbit).

n0pin ::

luxxx7 je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me kako je kaj glede Windows phone 8 telefonov in brezžičnega omrežba eduroam, nikakor se ne morem prijaviti na to omrežje, saj vedno zahteva razne certifikate, ki pa jih windows phone ne podpira... Gre se za omrežje na UM Feri.

Če ima kdo kakšen predlog, kako to urediti, da bom imel dostop naj prosim pove ;)


Jaz imam certifikat, vendar mi kljub temu ne deluje Eduroam.

Fairplay ::

Malajlo je izjavil:

Fairplay je izjavil:

Obstaja kakšna možnost kako odkleniti Lumio 920 oz. katerikoli WP8 telefon z developer acountom, če imam na računalniku samo windows 7?

Se ne da z Windows Phone Developer Registration?
http://msdn.microsoft.com/en-us/library...

Problem je, da ne morem instalirati Windows Phone SDK 8.0, ker potrebuje Windows 8

Malajlo ::

Pa daj prejšnjo verzijo. Saj je ziher dosegljiva.

krneki0001 ::

MacGyver141 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Cert dol potegni, pa bo šlo. Meni eduroam lepo deluje.


Pa ti dela hitro? Na mojem ATIV S dela edourom zelo pocasi (speedtest drugače kaze tam 15/15 mbit).


a 15/15 za wifi ti ni dovolj?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MacGyver141 ::

krneki0001 je izjavil:

MacGyver141 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Cert dol potegni, pa bo šlo. Meni eduroam lepo deluje.


Pa ti dela hitro? Na mojem ATIV S dela edourom zelo pocasi (speedtest drugače kaze tam 15/15 mbit).


a 15/15 za wifi ti ni dovolj?


Je dost, sam mi skoraj hitreje na EDGE signalu zlovda stran, kot na eduroamu. Pač sprašujem, kako ti dela.

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Lumia 625 tudi pri Tušmobilu: http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni...

Fairplay ::

Malajlo je izjavil:

Pa daj prejšnjo verzijo. Saj je ziher dosegljiva.

Preko SDK 7.1 pa ne gre, ker potrebuje Zune povezan z mobitelom. WP8 pa se ne poveže z zune

Formula 1 ::

Tamali je izjavil:

Sicer gre garancija, ampak vseeno.

Ni rečeno ;)
After you install a preview update, you MAY void any warranty from your mobile operator and OEM.

boolsheat ::

Fairplay je izjavil:

Malajlo je izjavil:

Pa daj prejšnjo verzijo. Saj je ziher dosegljiva.

Preko SDK 7.1 pa ne gre, ker potrebuje Zune povezan z mobitelom. WP8 pa se ne poveže z zune


https://www.google.si/search?q=installi...

Sicer pa, če bi rad testiral GDR3 dev preview ti telefona ni potrebno predhodno dev odkleniti(!), samo inštaliraš tisti app iz marketplace, se loginaš (moraš imeti dev acc, plačljiv ali free) ostalo je potem samodejno.

sinalko ::

LP. A se je že komu zgodilo, da mu je ATIV S tak zaštekal, da je še samo pomagalo odstranjevanje baterije. V bistvu je tako, da touch screen sploh ne zazna. Ne da se izklopit preko gumba za izklapljanje. Človek ne ve ali je to kriv OS ali telefon. :) Pa ne morem si zamislit, kako bi se rešila težava v telefonu, kateri nima možnosti odstranjevanje baterije. :)

boolsheat ::

Ne spomnim se, da bi se mi kaj takega zgodilo.

roccat ::

sinalko je izjavil:

LP. A se je že komu zgodilo, da mu je ATIV S tak zaštekal, da je še samo pomagalo odstranjevanje baterije. V bistvu je tako, da touch screen sploh ne zazna. Ne da se izklopit preko gumba za izklapljanje. Človek ne ve ali je to kriv OS ali telefon. :) Pa ne morem si zamislit, kako bi se rešila težava v telefonu, kateri nima možnosti odstranjevanje baterije. :)


menis e je zgodlo s tem d ami je neko strelo kazalo gor na zalsonu pa nisem nisem vedel kaj naj nardim pa sem dal batrijo ven pa je šlo naprej.

na WP 8.1 že mate je res da ma za sortiranje aplikacij oz ta file manager že vrgajen ?

Znaima me če se d akje dobit da bi mel ohrnajevalnik zalsona uroo ,d anebi vendo rabil prižigat zalsona za uro to so fajn porihtali na S4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

keitai ::

sinalko je izjavil:

LP. A se je že komu zgodilo, da mu je ATIV S tak zaštekal, da je še samo pomagalo odstranjevanje baterije. V bistvu je tako, da touch screen sploh ne zazna. Ne da se izklopit preko gumba za izklapljanje. Človek ne ve ali je to kriv OS ali telefon. :) Pa ne morem si zamislit, kako bi se rešila težava v telefonu, kateri nima možnosti odstranjevanje baterije. :)


Se je tudi to že zgodilo parkrat, poleg drugih pripetij.

roccat ::

Aa kdo radio na WP ????

fireX88 ::

roccat je izjavil:

Aa kdo radio na WP ????


Kaj bi ti točno rad?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

roccat ::

Rad bi Mel radio na ativu ??

fireX88 ::

jaz imam v xbox music ali glasba+video (lumia 820). GDR2 posodobitev more bit
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

roccat ::

Ej kak naredis posodobitev in kje vidim CE je gdr 2 Ali 3

fireX88 ::

malo sem pobrskal po googlu in piše da na ativu ni radia, ker ni čipa. se pravi pride v poštev samo internetni radio (TuneIn).
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

roccat ::

http://www.windowsegis.com/how-to-enabl...
tudi to sem probal pa ne dela


hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

fireX88 ::

TuneIn ti ne dela? preko wifija?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

roccat ::

href="

link sem dal pa ne dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

LuGi ::

Ne se trudit itak ne dela..slisal bos le statiko.

fireX88 ::

še enkrat, TuneIn iz marketa ne dela?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tamali ::

Torej, uspelo mi je namestiti aplikacijo, ki sem jo omenjal zgoraj in ni dostopna v uradni Store trgovini. Malajlo, hvala za pomoč glede registracije WP8 preko Windowsov 7 :D

roccat ::

Dela tune in dobro

samo bi rad imel vec nasih radijskih postaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

Tilen ::

Ja katere pa? Pod local radio mi najde skoraj vse. Ostale pa preko ročnega iskanja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

roccat ::

bol štajerski konec radio city,net fm pohorje ,top

Tilen ::

Ja meni najde vse te. Klikni na "local" radio. Najde mi Radio City, Radio 1, Štajerski val, Radio Pohorje, Radio Top, Net FM, Radio Ptuj, itd. Moraš pa verjetno imeti vklopljeno lokacijo.

edit: Sem imel izklopljeno lokacijo. Po vklopu mi najde še bistveno, bistveno več postaj. Cca 50. Še najbližje avstrijske postaje. ;D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tamali ::

Že od vsega začetka, odkar sem kupil HTC Windows phone 8s, se trudim, da bi nekako onemogočil vibriranje vseh treh gumbov. Da bi to dosegel, sem telefon tudi odklenil za homebrew aplikacije, a nič ni pomagalo. Kdor išče ta najde, pravijo - htc ima hrošča v programski opremi. Če zaženemo Diagnostic Menu, natančneje Vibration test, je po končanem test vibriranje gumbov onemogočeno vsaj do naslednjega restarta telefona.

Še dostop do Diagnostic menija: ##634#

Končno 8-)

keitai ::

Ativ je dobil to opcijo z gdr2. Drugače pa končno nova bera appov za wp8, upajmo da niso nokia exclusive (cikam predvsem na flipboard) + da se čimprej zganejo lenobe pri vlc-ju.

GeForce ::

Še kakšen predlog glede MMS nastavitev na Lumii 900? Hvala
««
31 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690978 (55967) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231399 (25768) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920595 (16924) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499926 (8625) SLO_Matej

Več podobnih tem