» »

Diablo 3 zatikanje?

Diablo 3 zatikanje?

Pero_SLO ::

Lep pozdrav vsem skupaj. Kar se mene tiče nimam tako slab računalnik in se mi kljub nadgradnji dveh komponent v mojem PCju edina igra(Diablo 3), ki jo igram, zatika(šteka). Predvsem takrat ko je "gužva" na ekranu. Prosil bi vas za svetovanje kater program naj uporabim, da bo stestiral moj PC kje dejansko je ozko grlo za to igro oziroma da nalepim rezultate sem, da vam bi prišlo prav pri nadaljni analizi. Če se kdo spozna na hibe Diabla 3 bi bilo še toliko bolje, da mi pove kaj približno bi moral nadgraditi še. Drugih iger na žalost ne igram in nimam, tako da ne morem stestirati kako je drugod.

Moj PC sestavljajo sledeče komponente:
-CPU: Intel i7-860@2,93GHz
-MB: Gigabyte P55-UD3
-RAM: A-DATA 2x2GB@1333MHz(ram je drugače 1600MHz, sam matična zgleda ne prebavi, ker mi preide v loop hole in komaj do biosa pridem kaj šele do OSa)
-HD: SSD Samsung 830 128GB v AHCI mode(SATA2) + 5 HDDjev(OS in igra seveda na SSDju) - pred kratkim kupljeno za potrebe igre
-GPU: ASUS GTX 550 Ti - pred kratkim kupljeno za potrebe igre

LP, Peter

Janac ::

igras na kateri resoluciji?

hojnikb ::

Grafična ni sicer neki extra, sam bi mogla diablo vseeno prebavit ...
Maš latest driverje za grafo in popatchano igro ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Pero_SLO ::

1920x1080 vse na max vključno z AA. Z nižanjem nastavitev takorekoč ne pridobim skoraj nič. Je malo boljše samo zatikanje ostaja.

Janac ::

Menjaj grafo za vsaj kksno 560 Ti

bluefish ::

Itak, pa procesor za X verzijo, zraven pa še vsaj 16GB RAM-a.

Janac ::

CPU je OK!

Sssaga ::

Pa kdor pravi, da nej menja CPU nima POJMA! ;((
Kva me to razpipi; vsak misl, da je treba met 2600K navit na 5 Ghz itd.. 99% folka ma 60Hz LCD-je (pustmo stare 75Hz+), za steady 60 FPS je pa dovolj že middle cpu segment

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

69charger ::

Dej bassfreak shut up ker nimaš pojma, katerokoli temo odprem samo tvoje trollanje še vidim.

Tvoja konfiguracija bi morala čisto spodobno gnat ta špil. Posodobi gonilnike itd.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Janac ::

i7 860 je popolnoma dovolj za igre se par let... Ja se vidi da moderatorji nimajo pojma. Grafa je pac jajc.

550 Ti za gaming? phahahha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

69charger ::

Vidiš ko nimaš pojma. bluefishov sarkazem je opazen iz vesolja. In nanaša se na tvoj glup post da GTX550Ti ni dovolj.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

bluefish ::

Sarkazem v moji objavi si seveda spregledal.

Janac ::

nima veze ali je sarkazem ali ne. On narobe trdi.

69charger ::

Bassfreak, vemo da je težko v puberteti, vsi smo bili enkrat tam. Sploh veš kaj pomeni sarkazem?
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Janac ::

Seveda vem.

dovolj offtopica fantje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Pero_SLO ::

Imam vse posodobljeno na latest driverje, ker sem prejšnji vikend na novo postavil sistem. Format in clean intall Win7 SP1 x64. RAMa mi z odprtim Google Chromom, Total Commanderjem, Diablo3 in Solidworksom požre max 2,8GB. Grafa poganja Battlefield 3 z vsemi nastavitvami na max brez problema(YouTube). Težava je drugje, zato pa vas sprašujem za pomoč.

LP, Peter

69charger ::

YouTube posnetek Da bodo tisti, ki mislijo da je GTX550Ti premalo, utihnili. Malce sem pregledoval forume in imajo ljudje probleme z igro tudi z močnejšimi sistemi. Poskusi vklopiti/izklopiti Vsync in se malce poigraj z sencami v nastavitvah igre.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Pero_SLO ::

69charger je izjavil:

YouTube posnetek Da bodo tisti, ki mislijo da je GTX550Ti premalo, utihnili. Malce sem pregledoval forume in imajo ljudje probleme z igro tudi z močnejšimi sistemi. Poskusi vklopiti/izklopiti Vsync in se malce poigraj z sencami v nastavitvah igre.


Ko bi meni igra tako delovala :) . Bom se poigral še malo z nastavitvami.

LP, Peter

Pero_SLO ::

Na žalost nisem edini primerek s tem primerom zatikanja. Bo treba počakat dokler ne popravijo. Hvala vam vseeno.

LP, Peter

Janac ::

zamenjaj grafo in probaj!

bluefish ::

Daj si dopovedati, da ni problem v grafični kartici. Na netu je polno uporabnikov, ki imajo celo CF/SLI konfiguracije, pa kljub temu šteka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava grafične - da ali ne?

Oddelek: Strojna oprema
111263 (838) Riff
»

Nakup grafične kartice do 150€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
568013 (7002) nejc5
»

Katero grafiko naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
11703 (577) Dr_M
»

grafična kartica 60-100€

Oddelek: Kaj kupiti
201672 (1373) Janac
»

Katero Grafično ? -> Max 140€

Oddelek: Strojna oprema
101123 (809) Nwanko

Več podobnih tem