» »

Slovenija vs. Hrvaška

Slovenija vs. Hrvaška

classic ::

Za vas sem preračunal.

Hrvaška - dva termovalca (Janica in Ivica Kostelić)
Skupaj točk 1641

Slovenija - 18 tekmovalcev (ženske in moški skupaj)
Skupaj točk 846

hmm

Tarzan ::

Sej se bosta postarala, pa ne bosta več zmagvala>:D

iration ::

jep, treba je zamenjati ali tekmovalce ali trenerje. drugje bi že davno leteli, pri nas se pa čaka, da se trenerji sami od sebe naveličajo in odstopijo, kar pa se seveda nikoli ne zgodi. ostalim slovenskim trenerjem po svetu pa gre odlično. nekaj manjka ... ali pa je nekaj preveč ...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

V-i-p ::

Ti bom jst dal eno še boljšo primerjavo >:D:

Svetovno prvenstvo v smučarskih skokih 2002/03 (15/28)

SLOVENIJA
--------------
P. Peterka = 602 točk
P. Žonta = 342 točk
D. Fras = 142 točk
R. Kranjec = 142 točk
I. Medved = 18 točk
R. Benkovič = 15 točk
---------------------------
SKUPAJ: 1261 točk

LEPA NJIHOVA
------------------
Ivica & Co. = 0 točk

:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Aja, btw, če ni po rezultatih 1 : 0 za naše, je pa po lepoti :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

zile ::

:D

Tarzan ::

HE he,
GREAT one

iration ::

Ja, pa je res luštna tale Maze ;)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

exe ::

no sam kdo je pa naučo brata Kostelič (Ivica & Janica) smučat:
Celjani, kdo pa drug;(, pol so pa JužniSosedi™ tak ponosni na njuno smučanje

grr, gremo na Sljeme:D
Both Nietzche and God are dead.

V-i-p ::

Danes sem nekam proti lepi njihovi™ nastrojen :D:

če gremo še malo dalje, domača stran lepe njihove Janice je (za moje pojme) neprimerno slabša od Tinkine. Aja, poglejte tole, kaj je v GuestBook napisal eden izmed pristašev Ne_Tako_Lepe_Njihove:
mario (January 18th 2003)
daj ajde, kad si zadnji put usla medu prvih 30?? janica vas prasi ko luda, nema joj ravne u zenskom skijanju!! ona je fenomen!!!

Medtem ko lahko teta Janica na tako sporočilo čaka še kakšno desetletje >:D:
klaus email Homepage (January 15th 2003)
hi tina!

I am from Austria. I have seen you at the race in Soelden. You are a very nice and pretty girl.

PLEASE write a mail to me.
VERY thx
klaus

Aja, še tole... vse o "lepoti" lepe njihove pove že delček tega intervjuja, napisanega na njeni strani:

Dečko?
Ne.

Njegovo ime?
Je, pa nemam ga

-----------------------

Oh, tako lepa njihova pa tako sama... :D :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Thomas ::

So pa njihove misice tolk lepše.

Res pa naše misice smučajo precej bolj od njihovih, ki sicer pogosto prihajajo med prvih 10 na izboru miss sveta.

>:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iration ::

naše misice smučajo precej bolj od njihovih
khm, se bojim da je bolj misica kot misice :8) :D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

icek ::

Mislim, da je lani krozil okoli ta vic.

Ko slisis imena Janica in Ivica, mislis, da sta sestri, ko pa ju srecas, pa vidis, da sta bistvu brata. :)
Rider of Theli
www.air-tv.net

sketch ::

Heh. Janici bi lahko pol nosa manjkalo, pa bi našo deželo še vedno šišala v smučanju. Ne vem, če ste opazili, ampak v ženskem smučanju ni panoge "izhod v kopalkah"? To je slalom, ne pa hawaiian tropic.

Jebat ga, kosteliči so boljši - pa čeprav so grdi, čudni in neonacisti. In noben tovornjak bikovih govan o lepoti in estetiki ne bo tega spremenil.

(Aja, stran Tine Maze je IMO bedna. Kurzor v obliki tarče, na sredini katerega piše "TINA"? WTF?)

lp
s.
Adapt and overcome.

Matek ::

Jah, sam smo pa v dost športih boljši od njih, skoki, atletika, gimnastika, rokomet, hokej, ono strelanje (go rajmond :)), ipd.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

iration ::

Stran Tine Maze ni bila narejena zato, da jo majstri v Flashu in Dreamweaverju ocenjujejo, ampak da se luštno punco predstavi tudi na internetu (fotke so krasne;)). Stran bi moral primerjati s stranmi ostalih smučark. Sicer meni osebno U2 tudi ne pašejo not, ampak če je pa to njen najljubši bend ...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

para! ::

Hm, ljudje, malo ste čudni. Vsaj nekateri,...

Govorimo o smučanju. In sicer ne o smučarskih skokih, ampak o slalomu. Naj vas razsvtelim, pri smučanju se ne gleda na lepoto, ampak na to, kako dobro pač smučaš, d00h. In tu sta Janica ter Ivica nedvomno boljša. Boljša od vseh 18ih slovenskih smučark in smučarjev.

Če pa že toliko omenjate videz, lahko primerjamo dekleta, ki kandidirajo/so miss Hrvaške in Slovenije. In tudi tu so Hrvatice boljše. Sicer pa, 100 ljudi 100 okusov.

Če že odpirate temo o tem, kdo je v določeni smučarski disciplini boljši, potem vsaj nadaljujte isto temo, ne pa v smučanje vključevati estetike, saj ti dve panogi nekako ne pašeta skupaj.

Pa še par besed o njuni spletni predstavitvi. Stran Ivice Kostelić je nedvomno uporabnejša ter bolj dovršena kot Tinina. Res mi ni do tega, da bom za košček informacij o Tini Maze moral klikniti na "Meni", da se le-ta sploh pojavi, nesmisel,...

Lp,
Jazz
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

||_^_|| ::

Zadnje dni nism bil tok IN pa nevem kaj je s tistim nacizmom pri Kosteliću?

BlackHole ::

Jaz sem tako slišal, da je baje Kostelič po zmagi v Bormiu izjavil, da se je na progo pognal kot nemški vojak v vojno. Baje je pred tem gledal nek vojaški film in je bil še pod vplivom le tega. Po moje se je samo slabo pošalil.
Nista pa hrvata samo pred našimi po točkah. Za njimi so tudi precej večji, Nemčija, Švedska, Kanada, celo Norveška ni dosti spredaj. Naši so pa letos v totalni slalomski krizi. Je pa res sramotno kar letos počnejo moški v slalomu, pravzaprav je že smešno. Jaz upam, da se čimprej poberejo, še letos.

Zavo ::

Pozabili ste omeniti, da je Slovenija bolša od Hrvaške v nogometu!

Poglejte si Fifino lestvico...

Kaj še ostane Hrvatom??? Brata Kostelič...>:D

fRiK0 ::

Men se pa zdi to vaše tekmovanje pa preobremenjenost s tem kdo je bolši čist brezveze...
Hvala

LP Tadej

iration ::

Slalomskega trenerja za moške Jurjeca so torej odstavili. Mesto je prevzel kar vodja moške reprezentance, Planinšek. No, da vidimo, če bo kaj bolje. Po moje je za letos že prepozno.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

BlackHole ::

Jaz pa mislim, da še ni prepozno, saj z malo sreče bi lahko že na naslednji tekmi dosegli lep uspeh. Najbolj pomembno se mi pa zdi, da nastopi tudi Kunc, ki ima še najbolj ugodno številko in če bi njemu uspel soliden nastop, bi potem tudi drugi bolj sproščeno nastopili.

nevone ::

V Sloveniji smo se pa manj časa klofal(dobesedno) za samostojnost.

8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj Tina ni vredna nič več kot ostale smučarke in diskriminacija RTV-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6814053 (10880) Invictus
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945726 (35503) WarpedGone
»

najbolj uspešen slovenski smučar

Oddelek: Loža
467826 (6578) bajsibajsi
»

Firma smuči na katerih je danes vozila Janica

Oddelek: Loža
81384 (972) Speedster

Več podobnih tem