» »

xbox 360 iz zda napajanje?

xbox 360 iz zda napajanje?

jobers2 ::

živjo pred kratkim sem dobil xbox z kinectom 250GB različico slim varijanta
in se daj me zanima kako je kaj z napajanjem kr jaz ga nisem še vključeval nikamor ker gor na napajalniku piše input od 100 do 137V mislim da.
kaj bi moral zdaj naročit oz dokupšit da se bi našo napetost pretvorilio v to ki je zaželjena?
hvala

puginho ::

St235 ::

sam bo treba kaj več kot 100w, dosi boljša varianta je da kupiš evropski napajalnik za xbox.

jobers2 ::

ja to sem malo razmišljal samo evropski napajalnik ima napetost input 220V zdaj pa ne vem kolk rabi sam xbox ker tam na temu piše input od 100 do 137V.ker ga ne bi rad skuril
hvala

puginho ::

Če daš evropski napajalnik brez pretvornika napetosti ga slej ko prej skuriš ker tvoj Xbox dela na nižji napetosti. Pomembno pa je koliko W ima tvoj Xbox, nekaj sem bral da 203W, torej rabiš AC pretvornik 220V na 100V, 200 W+, s tem da ameriški vtikač ni isti ko evropski in moreš to tudi gledat, razen da še vtikač menjaš.

mihec87 ::

Kaj pa če enostavno kupiš original napajalnik za x-box delan za naš trg oz eu..Na ebay ali pa v oglasih se sigurno kakšen valja če drug ne od tistega ki mu je crknil x-box..Ne pa da se izumlja toplo vodo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

mihec87 ::

puginho je izjavil:

Če daš evropski napajalnik brez pretvornika napetosti ga slej ko prej skuriš ker tvoj Xbox dela na nižji napetosti. Pomembno pa je koliko W ima tvoj Xbox, nekaj sem bral da 203W, torej rabiš AC pretvornik 220V na 100V, 200 W+, s tem da ameriški vtikač ni isti ko evropski in moreš to tudi gledat, razen da še vtikač menjaš.


Kaj pa ti noriš..

x-box ima vhodno napetost isto(recimo x) a je za ameriški ali eu trg..Razlika je v napajalnikih saj ameriški napajalnik pretvori iz 110V na xV, napajalnik za eu trg pa iz 220V na xV-obadva napajalnika imata isto output(izhodno) napetost.Lahko kamot preveriš samo nalepko z specifikacijami poglej..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

mihec87 ::

http://support.microsoft.com/kb/907635
http://answers.yahoo.com/question/index...
Xbox 360 hardware @ Wikipedia

V bistvu poglej koliko močan je ta napajalnik(output) in najdi istega z vhodno 220-240V..

lonz ::

Mene bolj skrbi, kako boš evropske verzije iger gor špilal...
...arrrrrr, shiver me timbers...

LuGi ::

Kupiš nov napajalnik http://www.bolha.com/xbox-360/xbox-360-..., priklopis in igras US (NTSC-U/C) ali REGION FREE igre >> http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox...

Regijsko zaščito lahko odstranis samo z rgh - reset glith hack

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

jobers2 ::

mihec87 je izjavil:

Kaj pa če enostavno kupiš original napajalnik za x-box delan za naš trg oz eu..Na ebay ali pa v oglasih se sigurno kakšen valja če drug ne od tistega ki mu je crknil x-box..Ne pa da se izumlja toplo vodo..

ja sej to sem razmišljal samo kako bi delal potem na tem delano za evropski trg ker sama kišta naj bi sprejela samo od 100 do 137V saj tako si jaz predstavljam ne vem jutri grem povprašat kako in kaj
hvala

ok hvala za napotke ja jutri se bom pozanimal še in nabavil
ja evropske igre mi bojo delale normalno ker sem se že pozanimal če pa že ne bo šlo bo pa sestrična poslal po pošti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jobers2 ()

chuck ::

Glede na komplikacije, ki jih imaš z ameriškim Xboxov se po mojem mnenju ne splača...

mihec87 ::

jobers2 je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Kaj pa če enostavno kupiš original napajalnik za x-box delan za naš trg oz eu..Na ebay ali pa v oglasih se sigurno kakšen valja če drug ne od tistega ki mu je crknil x-box..Ne pa da se izumlja toplo vodo..

ja sej to sem razmišljal samo kako bi delal potem na tem delano za evropski trg ker sama kišta naj bi sprejela samo od 100 do 137V saj tako si jaz predstavljam ne vem jutri grem povprašat kako in kaj
hvala

ok hvala za napotke ja jutri se bom pozanimal še in nabavil
ja evropske igre mi bojo delale normalno ker sem se že pozanimal če pa že ne bo šlo bo pa sestrična poslal po pošti :)


Bolj preprosto kot takole ne gre razložit
x-box ima vhodno napetost isto(recimo xV) a je za ameriški ali eu trg..Razlika je v napajalnikih saj ameriški napajalnik pretvori iz 110V na xV, napajalnik za eu trg pa iz 220V na xV-obadva napajalnika imata isto output(izhodno) napetost.Lahko kamot preveriš samo nalepko z specifikacijami poglej..



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pretvornik napetosti 110-220 sesalec

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121387 (903) ircr
»

Pretvornik iz US v EU voltažo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
133043 (1921) St235
»

asus wl-500g premium težava

Oddelek: Omrežja in internet
131793 (1310) potepuh
»

220v - 110V pretvornik za XBOX za ameriki vtič

Oddelek: Konzole
104974 (4740) Matheeew
»

Elektricni Pretvornik: 110V -> 220V

Oddelek: Kaj kupiti
108430 (8363) gumby

Več podobnih tem