» »

8rda ali 8rda+

8rda ali 8rda+

Dead_Eye ::

v novem ceniku mlacom-a imajo na izbiro ti dve plošči. ker v bistvu zvočne ne rabim, firewire tudi še ne, me zanima če se komu sanja če 8rda dela z istim biosom kot 8rda+(mislim na overclock funkcije), al je ful oskubljena varianta. razlika v ceni pa je 4000...
  • spremenilo: Dead_Eye ()

the_unborn ::

razlika je zgleda samo v firewire-u, za bios pa poglej na epox homepage, lahko si downloadas manual-a za obe plosci in preveris bios:)

boštjan ::

na epoxovi strani sta obe in mislim da sem vido da 8rda manjka par bonbončkov v biosu,poglej mogoče se motim.samo jaz bi vseeno vzel 8rda+,nikdar ne veš kdaj boš kaj rabil.

morphling1 ::

Razlika je tudi v zvočni minimalna, razen če nimaš na 8RDA+ priključeno dodatno kartico s SPDIF outom , ki šele pokaže pravo kvaliteto dolby digital sounda oz. Soundstorma, kot temu pravi Nvidia. V originalu pa ne bo velike razlike saj D/A pretvarjanje, ki je najbolj pomembno za kvaliteto sounda opravlja Realtekov ALC-650 na obeh platah.
Tako da je 8RDA zame zelo dobr nakup, ker firewire normalen uporabnik ne bo nikoli pogrešal.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Dead_Eye ::

sem bral na epoxovi strani BIOS release notes in za 8rda je veliko manj "dodatkov" kot za 8rda+. glede manuala pa sploh ne vem če kje obstaja -epox ima samo 8rda+!?

morphling1 ::

Bios je bios, tisto kar je važno bo tudi v tej verziji nadgrajeno. Manual bo pa tako in tako verjetno enak
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

8RDA in 8RDA3+ bios

Oddelek: Strojna oprema
21983 (852) bosstjann
»

EpoX 8rda+ ali 8rda?

Oddelek: Kaj kupiti
191372 (1079) morphling1
»

razlika med epox 8rda in 8rda+

Oddelek: Kaj kupiti
121064 (939) morphling1
»

Epox 8RDA+ vs 8RDA !!! PAZITE

Oddelek: Strojna oprema
472628 (2012) borchi
»

Epox 8rda+ (težave z gonilniki)

Oddelek: Pomoč in nasveti
181269 (1004) Zheegec

Več podobnih tem