» »

zemljiška knjiga

zemljiška knjiga

kuglvinkl ::

torej, imam naslov nepremičnine, ne znam pa v ZK pogledat lastništvo, vrne mi rezultat 1400 - nepremičnina ne obstaja.

Kot kaže iz e-prostora ne znam ugotovit številko stavbe. Oz. se ta dva podatka ne prekrivata v obeh bazah ne prekrivata?

Torej, katere podatke iz podatkov na e-prostor mram vnesti v ZK, da dobim podatek o lastništvu hiše

Hvala

KruceFix ::

Pozdravljen,

v ZK moraš vnesti tip nepremičnine, katastrsko občino, številko stavbe, za bolj podrobno iskanje tudi številko posameznega dela (poddelilke itd ..)

Mogoče ti bo pomagala tudi elektronska zemljiška knjiga, ki jo dobiš na tem naslovu: https://evlozisce.sodisce.si/esodstvo/i...
Prijavi se (brezplačno) in vse podatke, ki jih boš iskal in seveda ob vnosu pravih podatkov, boš vse dobil v .pdf datoteki.

Srečno.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KruceFix ()

kuglvinkl ::

To sem že naredil.

težava je v tem, da ko vnesem KO, to je enoznačen podatek, nato pa še številko stavbe - ta podatek dobim iz portala e-prostor, mi aplikacija vrne da tan epremičnina ne obstaja. Zato sprašujem, kateri podatek iz e-prostora - kot številko stavbe moram vnesti v aplikacijo eZK, da bom izvedel lastništvo.

Hvala

fosil ::

Malo se probaj poigrat s poševnicami / in pomišljaji -
Ali pa da recimo ne vpišeš čisto zadnje številke iz sklopa.
Tako je!

barakus ::

Za parcelo vem, da če iščeš številko 1234 moraš v ZK to zapisat kot 1234/0, če ne ne najde.

kuglvinkl ::

da vidmo...

Sem šel gledat navodila, pravilne podatke vnesem... kje je fora...

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Pojdi na urad zemljiške knjige, pa ti bodo pomagali. Ker pa ne napišeš kaj sploh vneseš, ti težko pomagamo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

s1m0n ::

kuglvinkl, če to poskušaš na povezavi, ki jo je podal KruceFix in iščeš stavbo ti lahko povem, da uspeha žal ne bo :)
Meni še nikoli na tej strani ni uspelo najti po stavbi le zemljišča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

oberskitona ::

Ena izmed moznosti je tudi ce nisi pazljiv katasterska obcina ni enako kot obcina v kateri zivis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup garaže, ki je v ZK

Oddelek: Loža
162719 (1990) #000000
»

iskanje lastnika nepremičnine ?

Oddelek: Loža
71418 (1038) #000000
»

Uporaba e-zemljiške knjige

Oddelek: Loža
71788 (1441) Aston_11
»

imam ime, rabim pa vedeti kaj poseduje ta človek ?

Oddelek: Loža
438132 (6428) noraguta
»

Zakaj je e-zemljiška knjiga plačljiva?

Oddelek: Loža
193927 (3417) rejven

Več podobnih tem