» »

Google Maps - Android

Google Maps - Android

tx-z ::

A kdo mogoče ve kako bi si vse mape zloadal na mobitelu? Edina opcija k jo vidm je da označkm en koščk in mi pobere v okrožju 16km...pol bi pa za celo evropo to naredu (česar seveda ne mislm delat). Piše da se da zloadat lepo več stvari, ampak js tega ne najdem :S

p.s.: Sej mogočje je čist trivialno vprašanje, ampak js nimam nekiga sodobnga telefona in se ne znajdm najbol več tle :)
tx-z
  • spremenilo: tx-z ()

aljo558 ::

Priporočam navigacijo NAVIGON EUROPE. Malo pobrskaj po internetu. Sam jo imam in je odlicna, saj hitro najde gps signale, pripelje me pa tudi tocno tam kamor more.

overlord_tm ::

Ne da se, razen na nacin kot si opisal. Prihaja pa baje offline navigation z novim Androidom. Alternativa so drugi navigacijski sistemi, navigon, sygic ...

kpkp ::

Počakaj do srede/četrtka, da vidiš kaj bo Google ponudil.

kuller ::

Zdravo,

imam eno vprašaanje glede google maps v android aplikaciji. Delam namreč aplikacijo, ki uporablja google maps:
"com.google.android.maps.MapView" Mapview. Sedaj če hočem aplikacijo dat na market in če je aplikacija zastonj,
vendar se prostor v aplikaciji prodava strankam, pač določene slike, in ostalo..Ali moram kupiti licenco za google maps?

Hvala za odgovore..

denabiker ::

pred kratkim sem lahko izbral določeno območje in ga naložil za uporabo v offline.

Sedaj pa mi javlja, da na tem območju (slovenija) te možnosti ni. Maps imam posodobljen. V čem je fora?

ThinkPad ::

Meni še vedno dela za Slovenijo z Zemljevid 1.4, imam pa lahko le 5 ali 6 offline zemljevidov kar je sicer druga omejitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Maps na microSD kartici

Oddelek: Programska oprema
294183 (2539) Oldi
»

Sygic - navigacija - nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517058 (11760) dunda
»

Google Maps dobil informacijo o dostopnosti parkiranja

Oddelek: Novice / Android
3410330 (7731) M.B.
»

IP telefonija na mobitelu v tujini in offline GPS karte

Oddelek: Programska oprema
131907 (1531) krneki0001

Več podobnih tem