» »

vrstni red MP3 datotek na USB ključku pri mic. stlp. Universum VT-CD 4085

vrstni red MP3 datotek na USB ključku pri mic. stlp. Universum VT-CD 4085

Alen T 1978 ::

zdravo.

doma si lastimo omenjeni mikro stolp, ki pa po ne vem keri logiki sortira mp3 fajle na USB ključku po napačnem vrstnem redu.

recimo: na USB ključku imam 29 fajlov. prvi 4 so na "b" pa pol na prej. in nmamesto da bi ta stolp predvajal te štiri mp3je najprej jih predvaja na 11, 12, 13 in 14 mestu. čemu? v čem je štos? zakaj tak vrstni red. pa sem za foro vse ID3 tage zbrisal, če bi jih slučajno po tem sortiral pa je isto. torej, na kljuku je 29 mp3jev. in prvi štirje fajli se začnejo z črko "b", naslednji pa pol naprej z f, s, bla bla. teli na "b" so prvi. zakaj jih da na 11~14 mesto?

ima kdo iste izkušnje? lahko kako svetuje kaj narediti? hvala in lep pozdrav.

to je ta radio:


Alen

Alen T 1978 ::

ku***, sem pa napisal, haha, če ima kdo iste iskušnje. ima še kdo 29 fajlov? pa prve štiri na "b"? LOL
sorčy. hehe...

Alen T 1978 ::

jao, pogruntal sem v čem je fora. ta radio bere mp3je kot so zapisani bili po vrstnem redu na ključ. če se kdo spozna na DOS okolje pol ve, da če stisneš DIR v folderju fajli niso samo po sebi umevno sortirani po abecedi ampak po vrstnem redu kot so bili zapisani. če si dal naprej "ž" pa pol "f" bo DIR izpisal ž,f. DOS fora. upam, da bo defrag to uredil.

defrag od diskeeperja to ni uredil. kaj sedaj. lahko kdo pomaga? kako v DOS okolu sortirat v FAT tabeli fajle po abecedi?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava ČŠŽ v CSZ?

Oddelek: Programska oprema
233089 (2511) KLux
»

sorting files by name

Oddelek: Pomoč in nasveti
161044 (747) SeMiNeSanja
»

google chrome -> bookmarks tab -> hide names?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9675 (525) Ijus
»

sortiranje fajlov v DOS okolju v FAT tabeli?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6658 (533) Alen T 1978
»

MP3 CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
142623 (2382) solatko

Več podobnih tem