» »

Brisanje domene na slohosting

Brisanje domene na slohosting

Boomerang ::

Zdravo!

Pred približno pol leta sem se registriral na slo-hosting (brezplačno). Domeno sem poimenoval kar priimek+ime (kjer sem seveda uporabil svoje podatke). Zdaj bi rad domeno uporabil za druge stvari in bi rad ostal anonimen (po trenutni domeni se že takoj vidi kdo je lastnik). No, anonimen ni pravi izraz, saj whois razkrije identiteto... vbistvu me moti to, ker se že po naslovu domene vidi kdo je lastnik.
Prej se na to nisem oziral, saj sem mislil, da podatke lahko kadarkoli spremenim ali pa račun izbrišem.

Probam vnesti nove podatke in vidim da ne gre, opcije za izbris domene pa tudi nikjer ne najdem. V potrditvenem mailu so mi lepo napisali naj v primeru vprašanj pišem adminu. Mislim si ok in mu pošljem mail, kjer sem mu razložil tako kot vam. Po dobrem mesecu odgovora še vedno nisem prejel, domena še obstaja, mail pa je zaseden in ga ne morem več uporabit. Kaj zdaj? Kako lahko domeno zbrišem ali to nekomu sporočim, če me admin ignorira?

extr3m3 ::

o_O

Furbo ::

Pač registriraj kje drugje (kjer so bolj odzivni) novo domeno, ta je zaradi (ne)posrečenega poimenovanja itak neuporabna če prav razumem?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Boomerang ::

Zdej kolikor berem na njihovem forumu, piše da je treba v primeru spremembe podatkov ali deaktivacije poslati sporočilo preko kontaktnega obrazca. Problem je, ker tega kontaktnega obrazca jaz nikjer ne najdem. Če kdo ve, kaj je s tem admin mislil, naj mi še link napiše do tega obrazca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gdpr pri brezplačnem wordpress.com blogu in na preprosti joomla-strani

Oddelek: Izdelava spletišč
82465 (1958) darkcoffee
»

registracija .si

Oddelek: Izdelava spletišč
182126 (981) bostjansku
»

Trgovina kup.si

Oddelek: Kaj kupiti
202870 (1836) Janac
»

.SI domena - anonimnost

Oddelek: Omrežja in internet
121512 (1084) c3p0
»

Kdo stoji za mail386.com? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6815264 (15264) Reycis

Več podobnih tem