» »

Nakup gaming računalnika do 1000€

Nakup gaming računalnika do 1000€

1 2
3
»

Janac ::

pac sta grafa in plata zelo oskubljena, ohisje brez cable managementa...

TOP ::

Ja in kaj ste pričakovali Gigabytko UD4 ali Asus v-pro verzijo.To so pobrali tam iz kontejnerja na Kitajskem,sej itak ko bo crknilo dobiš denar nazaj,brez da bi se trudili popraviti.

Janac ::

ce je vec kot 2 meseca od nakupa ne vracajo denarja

TOP je izjavil:

Ja in kaj ste pričakovali Gigabytko UD4 ali Asus v-pro verzijo.To so pobrali tam iz kontejnerja na Kitajskem,sej itak ko bo crknilo dobiš denar nazaj,brez da bi se trudili popraviti.


grafa sploh nima 3 izhodov!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

TOP ::

Ja morda pri PC,tega ne vem,moja vremenska postaja je po 1,5 leta crknila in so mi vrnili denar.

Mozi 111 ::

Jaz sem vprašal na Medion Slovenija in odgovor je bil:
"Računalnik je bil naprodaj v Hoferju v Avstriji in v Aldiju v Švici. Prodaja v Sloveniji ni predvidena. "

Osebno se ne bom peljal v Avstijo po računalnik (saj bi tudi garancija veljala samo tam - Medion Slovenija popravlja samo računalnike kupljene v Sloveniji).

WnbGamer ::

Mozi 111 je izjavil:

Jaz sem vprašal na Medion Slovenija in odgovor je bil:
"Računalnik je bil naprodaj v Hoferju v Avstriji in v Aldiju v Švici. Prodaja v Sloveniji ni predvidena. "

Osebno se ne bom peljal v Avstijo po računalnik (saj bi tudi garancija veljala samo tam - Medion Slovenija popravlja samo računalnike kupljene v Sloveniji).


hvala, pr nas bi biu tudi najbrž malo dražji.. :)

mokasin ::

Mene pa zanima kaj pravite na mojo sestavo. Nisem nek ekspert pa potrebujem mnenje nekoga, ki to bolj pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mokasin ()

whitefish ::

Super je ! Le rame za low profile zamenjaj ;)

Isotropic ::

Tilen je izjavil:



Samo procesor in grafična sta pri nas 800 EUR. Plata je afaik MSI Z77. 3 leta garancije,1TB HDD + 20GB SSD, 700W PSU, original windows 7 home premium. 670 GTX in i7-3770K, 8GB DDR3 .

a je nalepka gor? ker tale ssd je fail.

WnbGamer je izjavil:

Starcraft|| je izjavil:

Za Win7.In mogoce Office ali kaj podobnega..
Katerih forumih? Link..

kolikor jaz vem ti zavzame za windowse in update okrog 50GB ... pa še to da SSD sploh hitro deluje mora imet nekaj praznega prostora..

http://forum.chip.de/pc-systeme/medion-...

tale ssd je bolj za intel SSD caching

Zgodovina sprememb…

mokasin ::

Vem da se to ne tiče te teme ampak me zanima, če bi http://www.hoh.de/hardware/grafikkarten... pasala na tole matično http://www.gigabyte.com/products/produc...

Hvala

darkkk ::

Bi šla gor, da.

Preveri pa, kako točno je z napajanjem (itak rabi dodatno napajanje, vprašanje je ali imaš dovolj močen napajalnik ter pravilne konektorje)

Isotropic ::

zakaj ne kupis kar tistega iz hofra? samo proc in graficna sta tam 800e.

bluefish ::

A ni bilo rečeno, da ga Hofer pri nas ne bo imel? Razen seveda, če se mu da voziti v Avstrijo in prevzeti s tem povezane stroške,...

Isotropic ::

ja saj. ce ni lih iz obale, ni lih nevemkaksna tura

darkkk ::

Isotropic je izjavil:

ja saj. ce ni lih iz obale, ni lih nevemkaksna tura


Problem je, da ne veš, a bojo meli na zalogi itd :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika do 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7110973 (10197) fr4nc
»

Sestavljanje svojega računalnika. Katere komponente kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7611784 (10752) AngelOfDeath
»

Nov osebni računalnik in vaše mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
163236 (2941) hojnikb

Več podobnih tem