» »

Les Misérables

Les Misérables

oo7 ::

Film izide 14 Decembera 2012


An adaptation of the successful stage musical based on Victor Hugo's classic novel set in 19th-century France, in which a paroled prisoner named Jean Valjean seeks redemption.


Les Miserables - Official Trailer
[ HASHodYouTube]
  • spremenil: oo7 ()

robokop ::

14 december-Les Miserables and Hobbit there will be problem.

oo7 ::

Trailer je tukaj,ker z you tube so ga odstranili.

http://www.huffingtonpost.com/2012/05/3...

galu ::

Gledal včeraj v kinu... IMHO eden boljših filmov, ki sem jih kdaj pogledal. Vez med kamero, igranjem in petjem je 10/10. Perfect!
Tako to gre.

oo7 ::

Nisem še gledal tega filma ampak od tistih,ki so ga pa sem samo slišal ali je odličen film ali pa,da je eden najslabših in dolgočasnih filmov.No jaz ga bom vseeno pogledal:)
A Rusell Crowe res tako slabo poje?:))

galu ::

Jaz nimam pripomb čez njegovo petje.:)
Tako to gre.

WarpedGone ::

Rusell Crowe poje zadovoljivo i.e. niso to nobeni posebni glasbeni/pevski presežki, je pa povsem dovolj dobro da (pomanjkanje) kvalitete ne kvari filma.
Vidi/sliši se, da je dal skozi neki učnih ur in v vlogo vložil precej dela in truda. Mogoče za petje ne bo dobil oskarja kar pa ni nek poseben minus.

Jackman na drugi strani poje presenetljivo dobro, že skoraj na nivoju nekega povprečnega profi pevca, še vedno se pa spliši razlika ko zapoje župnik (ki je profi pevec in je v 'zaslovel' z vlogo Valjeana v gledališkem mjuziklu).

Aja, na koncu filma sm hotu vstat in ploskat in od igralcev/pevcev zahtevat bis. Pol dvorane je med napisi sedelo in iskalo robce in čakalo, da se jim solze posušijo predno stopijo na svetlo.
Zbogom in hvala za vse ribe

togo ::

Prosim za pomoč.

Iščem film Les MIserable iz leta 1934. Je v treh delih.
Imam morda kdo kako idejo kje ga najti?

Hvala

oo7 ::

Mogoče boš na you tube kaj našel.








Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pr Hostar

Oddelek: Sedem umetnosti
469998 (1353) xseki
»

Iron Sky (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10117552 (7118) oo7
»

Nekaj manj znanih filmov v letu 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
405593 (3451) oo7
»

Išče se: "umirjena" klasika

Oddelek: Sedem umetnosti
407455 (6120) Ziga Dolhar

Več podobnih tem