» »

Assange izgubil boj z britanskim sodiščem, čaka na izročitev Švedski

1
2
»

Icematxyz ::

Če prav razumem obtožbo ne gre za posilstvo in ne vem zakaj se ta beseda sploh uporablja. Gre za obtožbo (pritlehne) ne-uporabe kondoma pri sporazumnem spolnem odnosu. Lahko pa me kdo popravi, če se tukaj motim.

Torej za moje pojme bi moral imeti možnost poštenega sojenja na Švedskem, kjer bi po sodnem epilogu bil ali izpuščen in spoznan za nedolžnega ali spoznan za krivega in bi torej odslužil svojo kazen, dokler pa tesno z njim in njegovo organizacijo sodelujejo večje medijske hiše in to nikogar ne moti pa sploh ne vem o kakšni izročitvi ZDA govorimo.

Pyr0Beast ::

Jaz še vedno ne vem kje bi bil point da ga izročijo USA ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

darkolord ::

US&A si ga definitivno želijo imeti na vislicah (ali najbližje temu). To je - vsaj zanj - kar velik point.

Precej ljudi pa meni, da bo čas, ko bo Assange na Švedskem zaradi nepovezanih zadev, odlična priložnost za amerikance, da zahtevajo njegovo izročitev.

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

Tudi če - zakaj bi ga izročali amerom
Naj odsedi svoje potem se bodo pa naprej pogovarjali.

Razen če imajo kake veze in poznanstva tam
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

donfilipo ::

Tudi po moje so Američani izračunali, da se jim ne izplača delati mučenika. Torej posebnih naporov za izročitev ne bo. Ne bo pa smel videti Amerike:) Pa kitajske verjetno tudi ne. In še kaj.

Povsem drugo pa je delovanje CIE in drugih agencij, ki skušajo preprečiti odtok lastnih in pritok drugih za njih koristnih informacij. Tu pa je treba priznati, da niti ni nujno, da je wikileaks:

1. .....da ima 1% skrivnosti, ki jih ima recimo CIA, tujih in svojih:) in vse praktično z zamikom lahko pridejo ven

2.......da summa summarum na wikileaks objavljeno kogarkoli dejansko očrni. Podobno nekako kot Chomsky, obsoja svetovni sistem boja interesov in interesnih vojn, torej, vse skupaj? Pa še zaprli ga niso, dasiravno je USA javno obsojal, da so največji terorist na svetu:) Alternativa je seveda... ja kumbaja, kar pa nihče ne verjame več:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

enadvatri ::

Američani so zelo pokroviteljski, altruistični, radi počno red povsod, sploh pa imajo krasen občutek za pravičnost in humanost. Ker ljubijo mir in pravico, si neznansko želijo avstralskega terorista. Da svetu pokažejo, kje končajo zlobni ljudomrzneži in zarotniki.

Ker ni državljan Švedske, pa tudi nobene druge evropske države, in ker ima Švedska primerno zakonodajo za izročanje tujcev, se bo gotovo pogodila in osovraženega terorista poslala tja, kamor sodi.

Zheegec ::

ja saj za tole najbrž ne bo nikoli obsojen, gre se samo za to ali ga bodo potem lahko izročili zda.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

enadvatri ::

Zheegec je izjavil:

ja saj za tole najbrž ne bo nikoli obsojen, gre se samo za to ali ga bodo potem lahko izročili zda.


Upam, da ne in upam, da se bodo kmalu učili v šolah, da ZDA ne spoštujejo človekovih pravic, kaj šele drugih svoboščin ...

Kako smo lahko imeli v Kopru na Univerzi ameriški kotiček? Zame je to popolnoma isto, kot bi ga imel Sadam.

JanK ::

Zanimiv zaplet. Na kondomu, ki naj bi ga bil uporabil med "posilstvom s preluknjanim kondomom" ni Assangeve DNA.

The case against Wikileaks founder Julian Assange may be on the brink of collapse following claims from the defence team that the central piece of evidence used in the case does not contain Assange’s DNA.

According to details that have emerged in a 100-page police report submitted after witnesses were interviewed and forensic evidence had been examined, the condom submitted for evidence by one of the key alleged sexual assault victims does not contain Assange’s DNA.


Ups!
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

amigo_no1 ::

In potem ga iščejo preko mednarodne interpol tiralice.
Absurd brez primere ;((.

PaX_MaN ::

To bi blo zanimivo samo, če bi model že od začetka namesto "nisn raztrgal kondoma!" - kar implicira da kondom je defacto bil - govoril "kondom? kašn kondom? sploh ni blo kondoma!". Napačn kondom je poslala baba, big effin deal. Še njegovi odvetniki so to potrdil:
Odvetniki Assanga so povedali, da pomanjkanje dokazov in vzorca DNK na kondomu nakazuje, da bi lahko policiji bil predan napačen oziroma neavtentičen kondom.

Hkrati pa prikladno "pozabite" omenit da na tadrugem, s katerim ga bremenijo kar posilstva, pa so našli njegov DNK.
Fanboyizem FTW!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

enadvatri ::

Sicer pa je po mojem prepričanju težko posiliti žensko s kondomom, če nimaš orožja pri sebi in uporabiš takšne prisile. Naj nekdo poizkusi z natikanjem kondoma v bližini pobesnele ženske! Jaz ne bi. :))

PaX_MaN ::

"NO MEANS NO"?

enadvatri ::

PaX_MaN je izjavil:

"NO MEANS NO"?


Da.

A vseeno bi se jaz branil, če bi me nekdo napadel.

gus5 ::

Vrhovno sodišče VB je odločilo, da depeše diplomatov ZDA, obelodanjene s pomočjo medijske organizacije Wikileaks, lahko služijo kot dokazni material na sodiščih. Če bi o dokazni veljavnosti depeš odločalo US RS (v prejšnji zasedbi), bi verjetno sprejelo drugačno odločitev. Ne v sled višjih pravnih standardov, pač pa zaradi politikantskih razlogov, povezanih z zaščito lika in dela 'največjega' osamosvojitelja. Depeša veleposlanika ZDA Robertsona z dne 25. 5. 2007 bremeni Jaja oz. njegovo stranko in ju povezuje s podkupnino v zadevi 'Patria' (glej točko 14).

next3steps ::

Pyr0Beast je izjavil:

Jaz še vedno ne vem kje bi bil point da ga izročijo USA ?

Tam ga lahko obesijo in dajo na razstavo za druge žvižgače. Glede na to, kako ima UK rada US of A, in kako lahko Švedska podleže pritiskom redneckov, se upravičeno boji za smrt.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

Wrop ::

gus5 je izjavil:

Vrhovno sodišče VB je odločilo, da depeše diplomatov ZDA, obelodanjene s pomočjo medijske organizacije Wikileaks, lahko služijo kot dokazni material na sodiščih. Če bi o dokazni veljavnosti depeš odločalo US RS (v prejšnji zasedbi), bi verjetno sprejelo drugačno odločitev. Ne v sled višjih pravnih standardov, pač pa zaradi politikantskih razlogov, povezanih z zaščito lika in dela 'največjega' osamosvojitelja. Depeša veleposlanika ZDA Robertsona z dne 25. 5. 2007 bremeni Jaja oz. njegovo stranko in ju povezuje s podkupnino v zadevi 'Patria' (glej točko 14).


Na tvojo žalost tudi prejšnja zasedba US RS ni ravno bralno nepismena, zate se tega ne more reči.

nsa_ag3nt ::

next3steps je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Jaz še vedno ne vem kje bi bil point da ga izročijo USA ?

Tam ga lahko obesijo in dajo na razstavo za druge žvižgače. Glede na to, kako ima UK rada US of A, in kako lahko Švedska podleže pritiskom redneckov, se upravičeno boji za smrt.

Danska je isto sranje.
https://torrentfreak.com/man-handed-con...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assange izgubil boj z britanskim sodiščem, čaka na izročitev Švedski (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6717037 (8012) nsa_ag3nt
»

Assange išče ekvadorski azil

Oddelek: Novice / NWO
4814458 (9366) MrStein
»

Ekvador podelil azil Julianu Assangeu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8027533 (24141) genesiss
»

Assange bo izročen Švedski (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5916672 (12312) MrStein
»

Pritožba zavrnjena: Assange bo najbrž izročen Švedski

Oddelek: Novice / NWO
134898 (3456) Blisk

Več podobnih tem