» »

Katero tablico izbrati?

Katero tablico izbrati?

Temo vidijo: vsi
««
27 / 183
»»

damjanll ::

Cordoba: ce ne ves zakaj bi rootal, potem verjetno ne rabis. Itak je brezveze in poleg tega ti potem nekatere stvari ne delajo, na primer t2 tv2go.

cryptozaver ::

Vzel Samsung Tab2 10.1. Z vsemi popusti v enaa 329 € ! Plus nekaj gadgetov iz dealextreme (torbica 10€, USB vmesnik 2€...). Zadeva deluje u nulo. HD filme, kljub kritikam, iz USB ali mreže predvaja brez zatikanja :)

kmetek ::

iz dx si naročil? moje sožalje, čakal boš mesece.

ToniT ::

Iz DX sem narocil 3 ovitke za iPad, galaxy tab in note in so prišli 24.12. do mene. Naročil sem jih pa v začetku decembra.
Ni tako hudo...

Stewie G ::

Kaj pa ravite na Samsung Galaxy Note 10.1? Zalo mamljiva zadeva.
Name changed.

cryptozaver ::

Če naročaš iz DX moraš pač računat na malo čakanja. Ponavadi je znosno, če imajo vse na zalogi. V kolikor česa ni za dobit znajo poslat eno naročilo v več pošiljkah. Sproti tudi obveščajo o statusu naročila, ki ga je možno tudi preklicat če zaloge ni. Fair enough za take cene ... Za torbico za tablico sem dal npr 3x manj kot bi dal pri nas. Vse ostalo pa je vsaj enkrat ceneje. Pa še poštnine ni.

kmetek ::

jaz sem čakal skoraj 3 mesece.

tine_kocbek ::

Lep pozdrav.
Ker je trg teh tabličnih računalnikov precej nepregleden za moje pojme(ne spremljam redno zadev) imam eno vprašanje glede nakupa tablice.
Torej zadeva je taka, da iščem tablico katera bi nadomestila moj delovni prenosnik (prastari).
Pogoj je WINDOWS 8 in pa po možnosti kakšna ''clip-on'' tipkovnica.
Sam bi rad opravljal resna dela v office programskem paketih,ter rad bi ga uporabljal za brskanje po spletu & stuff.

Trenutno čakam, da izide MICROSOFT SURFACE, vendar me zanima če so na trgu kakšne alternative temu.
Tablico bi rad vzel na obroke in cena bi naj bila tam do 600€.
Nič hudega ni,če bi še moral morda kakšen mesec počakati.

Hvala lepa za nasvete.

LP

Magic1 ::

Magic

nosk8fx ::

tine_kocbek je izjavil:

Lep pozdrav.
Ker je trg teh tabličnih računalnikov precej nepregleden za moje pojme(ne spremljam redno zadev) imam eno vprašanje glede nakupa tablice.
Torej zadeva je taka, da iščem tablico katera bi nadomestila moj delovni prenosnik (prastari).
Pogoj je WINDOWS 8 in pa po možnosti kakšna ''clip-on'' tipkovnica.
Sam bi rad opravljal resna dela v office programskem paketih,ter rad bi ga uporabljal za brskanje po spletu & stuff.

Trenutno čakam, da izide MICROSOFT SURFACE, vendar me zanima če so na trgu kakšne alternative temu.
Tablico bi rad vzel na obroke in cena bi naj bila tam do 600€.
Nič hudega ni,če bi še moral morda kakšen mesec počakati.

Hvala lepa za nasvete.

LP


preberi par postov nazaj, sem jaz spraševal podobno ... nekako pol prideš na Acer Iconia W510, ker W700 je cenovno dražja ...
če pa maš budget, pa seveda W700 :)

Stewie G ::

Pozdrav,
tudi sam razmišljam o nakupu tablice. Zanima me katero bi mi priporočali? Uporabljal bi jo za šolo, kot nek organizator, za brskanje po spletu na dopustu, kako igro tu in tam. Všeč mi je Samsung Galaxy Note 10.1. Rad pa bi prišel čim ceneje skozi, seveda pa mora tablica teči gladko, brez zatikanj tudi ob večjem št. naloženih aplikacij. Note mi je všeč ker ima 4 jederni procesor, teče zelo gladko in lepo. Zanimajo me pa tudi vaši predlogi.
LP
Name changed.

ToniT ::

Trenutno uporabljam Samsung Galaxy Note 10.1 in sem zelo zadovoljen. Nobenih zatikanj, na njem deluje vse, kar potrebujem in ima še to prednost, da ima zraven pisalo, ki je zelo uporabno, če karkoli urejaš preko RDP.

Aroma ::

Evo še jaz. :)
Ker moja kišta od laptopa počasi crkuje, sem se odločila da je čas, da ga zamenjam. Razmišljala sem o nakupu tablice, saj mi bo prav prišla na faksu, ker laptop je kar muka večkrat na dan prenašat ...
Tako da me zdaj zanima, če tablica sploh lahko nadomesti mojo vsakodnevno uporabo laptopa. Potrebujem nekaj za srfanje po netu, poslušanje glasbe, youtube, gledanje filmov in veliiiiko nanizank in pa seveda za word oz. nek program za pisanje.
Tako da bi recimo potrebovala malo večjo tablico z veliko prostora. Razmišljala sem o nakupu iPada 4 ali pa Samsung Galaxy Note 10.1. Me pa zanima ali se za mojo uporabo, ki je bolj osnovna, sploh splača dati toliko denarja?
Zanima me pa tudi kako je z USB vhodi, imam namreč zunanji trdi disk. Pa glasbo na mobitelu lahko naložim samo preko USB na računalniku. In pa seveda kako je z baterijo, ki pa pri meni nima velikega pomena, saj bi ga doma načeloma imela vedno priključenega na elektriko. Me pa ne zanima kakšen fotoaparat ima in kako snema, saj je za to res ne bi uporabljala.

Gledala sem tudi tega: http://www.mimovrste.com/artikel/272000... predvsem zaradi tipkovnice, ki jo, če prav razumem, dobiš zraven. Sem pa brala ocene te tablice, pa je za več denarja slabša od iPada16Gb tako da...?

M-XXXX ::

Gledala sem tudi tega: http://www.mimovrste.com/artikel/272000... predvsem zaradi tipkovnice, ki jo, če prav razumem, dobiš zraven. Sem pa brala ocene te tablice, pa je za več denarja slabša od iPada16Gb tako da...?

Heh ne vem kaj si ti brala...

In ja tipkovnica je fenomenalna zadeva, pa še baterija ki zdrži med 15 in 20h je čista zmaga!

Black Dragon ::

Glihkar končal Antutu v3.0.3 test in dobil 11923 pik (CPU 4057, GPU 5148, RAM 1870, IO/848) z par mesci staro Goclever R973...kitajci pač znajo :))
Android 4.1.1
Time will tell.

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Aroma, Asusovi Transformerji so vsekakor eni izmed boljših in kakovostnejših tablic. Preveri v sledečem podrobnem testu modela za katerega se zanimaš (le da je testirani brez 3G modula): http://www.notebookcheck.net/Review-Asu...

Transformerja lahko kupiš s tipkovnico ali brez, v tem primeru pride s tipkovnico. USB vhod ima na tipkovnici, tako da lahko nanj priključiš zunanji trdi disk. Glede na to, da baterija ponuja veliko avtonomijo, se ti ga verjetno ne bo dalo imeti stalno na kablu, kar bi bilo tudi sicer brez veze in škoda baterije (namreč, če ga uporabljaš kot tablico in se ti sprazni, ga še vedno lahko priključiš na tipkovnico, ki ima vgrajeno svojo baterijo). Sicer pa si poglej predstavitev na uradni spletni strani proizvajalca: http://eee.asus.com/en/transformer-300/...

Vsi Asusovi Transformerji so opremljeni s Polaris Office, ki naj bi bil dobro združljiv z Microsoft Office.

V primeru iPada gre za tablico višjega cenovnega razreda, kar pa Transformer Pad TF300TG ni, vendar kljub temu ponuja odličen IPS zaslon in zmogljiv štirijedrni procesor Nvidia Tegra 3, ki z lahkoto opravi tudi s Full HD posnetki (tako, da z gledanjem filmov, nanizank ne bi smelo biti težav). Ko smo že ravno pri tem, je konkurent jabolčni tablici Transformer Pad Infinity, naprava višjega razreda.

Dromar ::

Jaz ti pa pravim, da se zaenkrat še ne odpovej PCju. Imam iPad, smartphone, laptop in še stacionarca (zaradi videomontaže, pa bom zdaj prodal). Če se že spuščaš v kaj takega, pojdi v Bigbang in poglej tiste nove modele Acerjev, ki imajo tipkovnico in touchscreen in imajo Windows 8 in ne Android, ker ti bo enostavno manjkal Word pa popolna kontrola na netu pa flash če ne bo ICS ali manj na Androidu ali pa na iOSu... Čas za tablice še prihaja, zaenkrat pa kompa ne more nadomestiti.

SLO_Matej ::

Tudi sam bi ji bolj priporočal tablice/prenosnike z Windows 8, vendar so trenutno še precej nad to ceno, saj kolikor sem razumel išče nekaj cenovno dostopnejšega, poleg tega pa kakšnih zahtevnejših opravil ne namerava izvajati.

damjanll ::

Windows tablice so neuporabne in drage. Najboljsa kombinacija je android tablica + win 7 pc. Win 8 so sranje.

todman74 ::

Black Dragon je izjavil:

Glihkar končal Antutu v3.0.3 test in dobil 11923 pik (CPU 4057, GPU 5148, RAM 1870, IO/848) z par mesci staro Goclever R973...kitajci pač znajo :))
Android 4.1.1


Dober p/p glede na tale test.....še vedno pa zaostaja za najboljšimi več kot 30%. Me pa preseneča slab rezultat Nexus 10 v temle testu. Mogoče pa le ni tako dobra tablica, kot so nekateri na pamet trdili.

SLO_Matej ::

damjanll je izjavil:

Windows tablice so neuporabne in drage. Win 8 so sranje.

Neuporabne, sranje? Utemeljitev?

VoidRay ::

Ta antutu sploh ni realen. Jaz sem na 4.0 dobil 9000 tock, na 4.1 11000, eni pa kar po 18k

todman74 ::

VoidRay je izjavil:

Ta antutu sploh ni realen. Jaz sem na 4.0 dobil 9000 tock, na 4.1 11000, eni pa kar po 18k


Ne vem kolk je realen, sem pa opazil, da se z verzijo 2 dobi okol 25% nižji rezultat kot z v. 3.0.3

damjanll ::

SLO_Matej je izjavil:

Neuporabne, sranje? Utemeljitev?

To je pac moje mnenje. Moje mnenje je tudi da so zagrizeni zagovorniki windows 8 in metro primerljivi z fanaticnimi zagovorniki linuxa na desktopu. Ampak ce rabis utemeljitev:


 win 8

win 8


http://anongallery.org/5442/windows-8
http://www.godlikeproductions.com/forum...
http://www.maximumpc.com/article/featur...
http://www.facebook.com/pages/Windows-8...
http://www.pcgamesn.com/article/why-i-m...
http://techcrunch.com/2012/11/19/i-got-...
http://techcrunch.com/2012/11/25/oh-so-...
and it goes on and on... google search suggest za "windows 8 is" terrible, a disaster, is it worth it?
http://betanews.com/2012/11/21/windows-...
http://www.cmswire.com/cms/customer-exp...
http://betanews.com/2012/11/29/windows-...
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: damjanll ()

VoidRay ::

Win 95 sploh ni bil sranje!

boolsheat ::

Aroma, uh, tablica še nikakor ni zamenjava za laptop. Za delo za faks bo laptop precej boljša izbira.

Te benchmarke pa verjetno Kitajci delajo... :))

JayKay ::

@Aroma Asus poceni chromebook ce se ga da dobit v slo. Majhen, lahek, dobra baterija, google docs so odlicna zamenjava za office. V skrajnem primeru pa uporabis office opcije v ms skydrive appu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

noraguta ::

damjanll je izjavil:

Windows tablice so neuporabne in drage. Najboljsa kombinacija je android tablica + win 7 pc. Win 8 so sranje.

sranje si ti! nekajkrat bolj uporabne so kot katere druge tablice. tako po zmožnostih kot po avtonomiji povozijo trenutno vse kar ponujata apple in google.
http://www.anandtech.com/show/6529/bust...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

JayKay ::

spet en ki gleda samo neke grafe. izsek:
Even despite Intel's significant involvement in Acer's W510, the tablet showed up with an unusable trackpad, underperforming WiFi and stability issues. Clover Trail has the CPU performance I want from a tablet today, but I want Apple, Google or Microsoft to use it.

noraguta ::

pa sej maš asus in samsung katera jih. trackapd pri tabletih, huh? a govorimo o nečem kar drugi sploh nimajo ne? google in apple sta pa zacementirana na armju.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

JayKay ::

glej kaj ti pomaga trackpad ce je skorajda neuporaben. windows 8 še ni za touch pripravljen ( vsaj tisti del ki je bolj uporaben - classic desktop). rt je polizdelek, na tablici pogojno uporaben zaradi rt offica, ne desktopu pa samo kot nek launcher (disclaimer: mam w8 na laptopu)
super da intel dela mobile cpuje, bo se vsaj arm brigada zbudila. Fyi, google ma intel verzijo androida.

noraguta ::

JayKay je izjavil:

glej kaj ti pomaga trackpad ce je skorajda neuporaben. windows 8 še ni za touch pripravljen ( vsaj tisti del ki je bolj uporaben - classic desktop). rt je polizdelek, na tablici pogojno uporaben zaradi rt offica, ne desktopu pa samo kot nek launcher (disclaimer: mam w8 na laptopu)
super da intel dela mobile cpuje, bo se vsaj arm brigada zbudila. Fyi, google ma intel verzijo androida.

rt ni niti po izdelek, google pa android in ekosistem kukr vem ne intlu ne del prov dobr(po intlovih besedah,vidu pa nism). intl tablice z ponim win8 so nekje teže ipada 2-4krat hitrješe z daljšo avtonomijo in slabđim zasonom ampak povečini opremljene z vacomom, kar ni za odmet. zraven majo pa prav vse polnokrven office, math pad pa podobno navlako za kreiranje, dajej jih kvečjem kak konkreten touchu prirejen news reader(ker flash preprosto laufa na IE10). kar se da postorit tud v win32 ekosistemu. cel winrt api se pa strinjam je brca v temo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jest10 ::

Nimam kaj za reči čez tole 68€ zadevo. Solidna tablica, za to ceno pa sploh:P
Zdej koliko časa bo zadeva delovala, bom pa še videl.

JayKay ::

koliko ti od 4gb ostane sploh na voljo za aplikacije?

Dromar ::

Ma glej, jaz sem mel neko Prestigio tablico za 100€ (PMP3370B) do konca decembra lani. Zadeva je bila solidna, delalo je bolj ali manj vse, bile so same manjše težave, ampak na koncu so mi šle že tako na živce, da sem prodal tablico in kupil iPad minija... Na živce mi je šlo denimo, da ko sem bral PDFje, je bilo treba stvar držati v ležečem položaju in si za vsako stran znova povečat tekst na željeno velikost... In ko sem se hotel na strani premakniti navzdol mi je nemarni Android vrgel na naslednjo stran, tako da sem moral nazaj, spet povečat, poiskat kje sem ostal in začeti znova. Meni, ki veliko berem, je to res obupno... Sploh se ne moreš vživeti v nobeno zgodbo, niti razumeti ničesar kar bereš za faks, ker se več kot pol časa zezaš s tem ko te zajebava OS. Potem pa so tu aplikacije, ki niso narejene za tablice ampak za telefone in so upscalane... Pa baterija, ki se sprazni od 100% na 0% v 2 dneh brez da tablico sploh uporabljaš, torej v stanju pripravljenosti. Pa igrice štekajo. Pa ekran ima bedno razmerje stranic za tablico - vsaj meni, no. 16:9... Če imaš 7" ne moreš normalno brati knjige v pokončnem položaju, ker je tekst tudi ko je maksimalno povečan premajhen, v ležečem je pa treba stalno migat gor pa dol. Jaz sem šaltal na Apple. Po specifikacijah je stokrat slabši od vseh Android zadev, ko ga pa prižgeš zraven Android tablice, je pa kljub vsemu 3x hitrejši v bolj ali manj vsem. Pa glede na cene Nexus 7ke pri nas, ki naj bi mu bila konkurenčna, ga nisem niti preplačal. 50€ več stane, ekran ima pa 35% večjo površino, vse appe narejene za napravo, baterija drži ogromno časa in več ali manj mi za vse nadomešča prenosnika, medtem ko sem se prej vedno odločal, kaj bi vzel v roke in skoraj vedno vzel laptop. Pri telefonih ostajam zvest Androidu, za tablico pa mi ga čez iPad minija ni.

Pogrešam pa flash, ker ne morem gledat South Parka preko interneta, vendar ga po drugi strani tudi Android po novem več nima...

jest10 ::

JayKay je izjavil:

koliko ti od 4gb ostane sploh na voljo za aplikacije?

Preostali plac je razdeljen na 1GB "notranjega spomina" ter okoli 1,1GB kao "kartica". Se pravi nekaj čez 2GB. Plus jasno microSD reža

mtosev ::

lol šel je kupit neka jajca od tablice katera nima niti dual core cpuja in samo 4gb spomina
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jest10 ::

mtosev je izjavil:

lol šel je kupit neka jajca od tablice katera nimajo niti dual core cpuja in samo 4gb spomina

Lol, al pa če je to kar sem kupil čez glavo dovolj za moje potrebe.

Ti pa le cukaj mamo za rokav, da ti kupi kaj dražjega, pa čeprav ne boš zadeve izkoristil niti 10%

mtosev ::

jaz tablice katera nima 1gb rama, dual core cpu, ips ekran niti ne pogledam. ti pa imaš že zdaj zasterelo tablico (no dual core)

nisem bogat da kupujem poceni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jest10 ::

In? Lej razvajenček, dotična tablica stane res ogromno. Celih 68€. In ima točno to, kar pričakujem od tablice za tako ceno in točno toliko, kolikor potrebujem.

Ti pa lahko mirno rečeš mami, naj ti kupi tablico za 300€+, da boš parkrat na teden pogledal mail in malo brskal po internetu. Pa po možnosti še 8-core računalnik za pisanje v wordu.

thramos ::

Magician je izjavil:

cordoba je izjavil:

Pa še tole sm najdel...
http://www.bigbang.si/tablicni-racunaln...


Tega imam jaz (XP790) nazalost mi je po 1 mesecu crknil - ni delal več video in zvok?
Čez čas sem dobil novega domov, saj se ga menda ni dalo popraviti.

Drugače tablica za malo denarja, cetudi je 200 EUR veliko. Za igre, risanke, filme, net čisto OK, kaj bolj zahtevnega pa pozabi.


Še moja izkušnja s tole tablico (XP791). Dela super, igre, filmi, net, vse brez težav. Sprobal sem par iger z marketa, par starih iger z ScummVM, vse dela. TV2GO aplikacija ne dela (kao root), se pa da brez zatikanja gledat direktno streame z udpxy na routerju. WIFI tudi brez težav. Kindle aplikacija deluje BP, branje PDFjev tudi.

Primerjal sem jo z Ipadom 2 in je z Chromom hitrejša pri surfanju, so pa vidni koti ekrana veliko slabši ... česar se ob normalni uporabi večinoma ne opazi. Je pa zaslon vsekakor za preverit v živo ... nekomu ki je vajen boljšega, bi bil lahko preslab.

Za baterijo nimam pojma, ker je tablica vedno doma blizu polnilca.

Skupaj z ovitkom/tipkovnico deluje tekoče, moteče je le, ker za priklop rabiš usb adapterček. Je pa fajn, ker lahko na tablico priključiš usb ključek.

[edit] Aja, kaj je "zahtevno" delo, česar ne morem početi s to tablico za 200 EUR še nisem ugotovil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Dromar ::

mtosev je izjavil:

lol šel je kupit neka jajca od tablice katera nima niti dual core cpuja in samo 4gb spomina


Kaj je pa s teboj narobe? Nekateri ljudje dejansko ne potrebujejo čisto nič več od takšne tablice... Na net greš, kjer dela kot vsaka druga tablica, film pogledaš, dela isto kot druge talice...? Res moraš biti tepec, da kaj takega izjaviš, no.

kmetek ::

jest10 je izjavil:

mtosev je izjavil:

lol šel je kupit neka jajca od tablice katera nimajo niti dual core cpuja in samo 4gb spomina

Lol, al pa če je to kar sem kupil čez glavo dovolj za moje potrebe.

Ti pa le cukaj mamo za rokav, da ti kupi kaj dražjega, pa čeprav ne boš zadeve izkoristil niti 10%


Zate vemo, da čim ceneje bolje je.

Formula 1 ::

Black Dragon je izjavil:

Glihkar končal Antutu v3.0.3 test in dobil 11923 pik (CPU 4057, GPU 5148, RAM 1870, IO/848) z par mesci staro Goclever R973...kitajci pač znajo :))
Android 4.1.1

Loser :D 11928, haha,prav tako Goclever R973, star malo več kot 2 meseca.
CPU:4173 ; GPU:5069 ; RAM:1833 ;I/O: 853.
Aja še eno vprašanje si ti že dobil kakšen Update od nakupa ? Jaz v 2 mescih nisem dobil še nobenega :D .

jest10 ::

kmetek je izjavil:

jest10 je izjavil:

mtosev je izjavil:

lol šel je kupit neka jajca od tablice katera nimajo niti dual core cpuja in samo 4gb spomina

Lol, al pa če je to kar sem kupil čez glavo dovolj za moje potrebe.

Ti pa le cukaj mamo za rokav, da ti kupi kaj dražjega, pa čeprav ne boš zadeve izkoristil niti 10%


Zate vemo, da čim ceneje bolje je.


Zate vemo, da jokcaš, če kdo kupi kaj cenejšega in da to ni s "tvoje" firme. Sam pa iščeš naokoli čim nižje cene>:D

Eni vemo, kaj potrebujemo in točno to tudi nabavimo.

kmetek ::

Potem ni treba, da so dražji izdelki slabi. So dražji in kvalitetnejši z razlogom. Nehaj "mojo" firmo mešati tu. Nihče je ni omenil.
Ti si tablico kupil samo, in izključno zato, ker je poceni. 68€ in konec debate. Če bi jo nekje drugje dobil ceneje, bi jo še bolj hvalil. Pa če je čunga lunga firma.
Samo, da si prišel poceni čez. Ostali damo raje 50€ več, da dobimo nekaj "več". 4GB, 512MB, enojedrni procesor in slab ekran = ĐEZUS KRAJST.
Vsak tele ma svoj vesele. Špara se lahko kje drugje.

jest10 ::

Ti si tablico kupil samo, in izključno zato, ker je poceni. 68€ in konec debate.

Ne lolek, tablico sem kupil zato, ker jo potrebujem.
Zakaj "tako slabo zmogljivo"? Zato ker NE POTREBUJEM 1,5GHz 2 jedernika z 2GB rama in 32GB spomina;((

Če bi jo nekje drugje dobil ceneje, bi jo še bolj hvalil.

Če bi bila dobra, zakaj pa ne? A ne smejo drugi vedeti, da se lahko za mali denar dobi solidno delujoč izdelek?:| Sicer pa hvalil? A če povem, da nimam z zadevo težav je to neko blazno hvaljenje? Heh, bednik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

cordoba ::

Imam asus tf 300t in se hocem povezati preko lan na pc računalnik. Uporabljam es file explorer in najde mi pc, ko pa se želim povezat na custom sherano mapo, mi napiše... the account has no permission.
V wins ih imam vse nastavljeno in drugi komp normalno dostopa do teh map.

Kakšna ideja kaj ga matra?

boolsheat ::

@jest10 in za kaj potrebuješ tablico?

Ne vem za kaj bi nekdo potreboval tako tablico.

jest10 ::

boolsheat je izjavil:

@jest10 in za kaj potrebuješ tablico?

Ne vem za kaj bi nekdo potreboval tako tablico.


Zakaj je nekdo potreboval tako tablico leto ali dve nazaj, ko je bila tole običajna konfiguracija v srednjem razredu?:| Resno no, daj malo razmisli. A vsi rabimo 8-jedernike, ali je nekomu celo dovolj 2-jederni Celeron?
Mogoče pa le ne potrebujejo vsi tablice za špilanje iger, ter benchmarke.

Za mail, Opero mobile, ter TeamViewer je taka tablica čez glavo dovolj.
Vse to prav tako za silo solidno laufa na sedaj že bivši tablici z 720MHz procesorjem ter 256MB rama(malo dalj nalaga, samo saj ne gori voda), ki sem jo dal tastu za občasno branje novic.
««
27 / 183
»»