» »

VGA_LED

VGA_LED

x-speed ::

Pozdravljeni !

Imam imam težavo z računalnikom, in sicer: Na matični plošči Asus P7P55D-E Deluxe, se mi pri zagonu prižge lučka VGA_LED. Malo sem brskal po internetu in ugotovil, da naj bi tole bilo povezano z CPUjem ali plato. Prej sem mel grafično Radeon HD5870, in PSU od LCja - 850W. Zanimivo je, da se mi je pri grafični 7600 gts računalnik prižgal in delal normalno, če pa sem dal svojo grafo noter pa nič. Vedno se ustavi pri VGA_LED. Zato sem nabavil nov PSU ( Corsair TX750 ) , ampak zadeva še vedno ne dela. Sedaj sem poskusil tudi s 7600 gts , in ne dela. Pojma nimam v čem je težava, mogoče res plata ? Mogoče kdo ve ali ima asus kaj več kot 24 mesecev garancije ?

Še en detalj, ko se je to prvič zgodilo , mi je računalnik po par poskusov začel delat, ko pa sem obremenil grafično, je začeto štekat in postopoma zmrnilo. Zato sem automatsko predvideval da je za to kriv napajalnik..

Hvala za pomoč !

minimus ::

poizkusi dat še svojo grafično v drugi računalnik.

Mavrik ::

Ne vem kake neumnosti točno si ti bral po internetu, samo svetenje "VGA_LED" (kjer je VGA dokaj standardni izraz za grafično) pomeni, da ti plata dopoveduje da ti grafična kartica ne deluje dobro ;)
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z grafično kartico GF gt630

Oddelek: Strojna oprema
7675 (538) SpIcA
»

Računalnik ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
253406 (3039) Fif55
»

Kakšno računalniško konfiguracijo imate? (nasplošno vaš hardware) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
937610 (6058) ialexxb
»

ANNI HEL-80-3

Oddelek: Kaj kupiti
321982 (1479) Kafi
»

Katero grafično kartico naj kupim? Ne kupovat Nvidie 7600gs!

Oddelek: Kaj kupiti
412450 (1664) Raffaello

Več podobnih tem