» »

nov super-android telefon

nov super-android telefon

partisguy ::

Pred dvema letoma sem kupil nokio c6 s katero sem izjemno razočaran. Sepravi, kupujem telefon ki bi stal do 350eur(lahko več, če se res splača) na orto smart-simobil. gledam samo telefone s dvema ali štirimi jedri ki naj bi tiktakali vsaj z 1Ghz. v mislih imam telefon ki bi bil izjemno zmogljiv, hiter in še dolgo kompabilen s updati. sam osebno bi kupil galaxy s2, delam napako? Zanima me glede nihanja cen telefonov: baje naj bi bili v jesen cenejši? je bil prejšnje mesece glaxy s2 res cenejši (orto nulo) kot zdaj?... PREPROSTO: KAJ SE MI NAJBOLJ SPLAČA? počakat?

Nikonja ::

Galaxy S3 pride do konca meseca v Simobil (vsak so tako napovedali) tko da bi jaz vzel kar tega. S2-u bo sigurno mal znižal ceno ampak ne bo nič kaj drastičnega.

sumoborac ::

S2 je cez glavo zadosti ce nimas kaksnih posebnih zelja po suprdupr gadetih za katere niti neves kaj vse imajo :)

Meni se ravno ICS nalaga na S2, ce bo delu tko kokr je treba, se S2ju nebom odpovedal se neki casa.

Sumoborac
Prid sm al pa tm ostan...

Boobiz ::

Splača se ti počakat na SIII, če hočeš top šit tulifon. SII je zdele predrag oz. bo čez par mesecev čisto outdated po hardwareu.
I'm drunk, what's your excuse?

Nikonja ::

ne bo S2 outdated še nekaj časa ker je še vedno eden od najboljših mobov kaj obstaja ampak zakaj ne vzet S3 ker mu cena bo ziher podobna kot S2.

joze ::

HTC ONE X je gotovo tudi vreden razmisleka.

gendale ::

če ne drugo počaki na s3, ker bo za razliko od s2 imel barvno ledico za obveščanje o zgrešenih klicih/smsih/pošti/..
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Pithlit ::

gendale je izjavil:

ker bo za razliko od s2 imel barvno ledico

To je najbolj pomembno!
Life is as complicated as we make it...

francek1 ::

gendale je izjavil:

če ne drugo počaki na s3, ker bo za razliko od s2 imel barvno ledico za obveščanje o zgrešenih klicih/smsih/pošti/..

Kot da to z aplikacijo noled ne gre na drugih...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

MaTTe ::

Boobiz je izjavil:

Splača se ti počakat na SIII, če hočeš top šit tulifon. SII je zdele predrag oz. bo čez par mesecev čisto outdated po hardwareu.


Ja no, recimo, da bo outdated ampak še vedno bo dovolj močan, da bo zadovoljil vse potrebe uporabnika in bo delal brez zatikanja.

Ampak trenutno aktualni telefoni o katerih se splača razmislit so pa še One X, Galaxy Nexus in prihajajoči S3 in mislim, da sem nekje prebral tudi novico za novi Nexus, kar tudi ne bi bila slaba ideja za nakup.

*in before reklama za WP7 by SLO_Matej*

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

Bananovec ::

Nikonja je izjavil:

ne bo S2 outdated še nekaj časa ker je še vedno eden od najboljših mobov kaj obstaja ampak zakaj ne vzet S3 ker mu cena bo ziher podobna kot S2.

Bo, brez skrbi. Ne po hardwaru, ampak po ceni. Enako se je že zgodilo z Galaxy S (enko).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

gendale ::

francek1 je izjavil:

gendale je izjavil:

če ne drugo počaki na s3, ker bo za razliko od s2 imel barvno ledico za obveščanje o zgrešenih klicih/smsih/pošti/..

Kot da to z aplikacijo noled ne gre na drugih...

to ni glih isto :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

simon2704 ::

sem tudi pri simobilu, orto v nulo (samo osnovni paket 12 eur), kupil sem pa za 350 EUR samsung galaxy nexus - ampak v prosti prodaji, v Avstriji; ko bom podaljšal naročnino čez 2 tedna bom pa še dobil bonifikacijo pri simobilu (namesto naprave, ki je mislim 40 eur); pri simobilu se po mojem mnenju sploh ne splača kupovat high end telefona, ker so relativno dragi, z naročnino (+prenos podatkov in ostalo) preplačaš telefon že v enem letu. samsung galaxy nexus, ima 2 jedri po 1,2 Ghz, 1 GB rama, ICS, deluje gladko brez zatikanj in sem zelo zadovoljen

Počakati? jasno, da bodo čez pol leta na voljo že novi modeli, pa starejši malo cenejši, samo tudi takrat ti bojo ljdje govorili: počakaj, drugo leto pride nov xy model

telefon si pa izberi kar sam, malo preskusi v kakem simobil centru, kateri ti najbolj leži pa se odloči

Marat ::

Vzemi Nexus, to je Googlov telefon in dobi prvi posodobitve.

partisguy ::

za galaxy s3 vem da naj bi bil točno 29. maja pri simobilu na voljo. Tako da, jaz bom počakal pa bomo videli kako bo s ceno itd. sicer me zelo skrbi da bo cena približno enaka one x (kar pa je zame več kot preveč). Zanima me samo še nekaj. Ko ste kupovali svoje telefone, kakšna je bila cena takoj na začetku? kdaj je prvič padla in za koliko? Razumem tudi da pač tehnika gre naprej in da hitro stvar rata stara in cenena ampak zdaj res kupujem telefon za minimalno dve leti če ne še več. Zelo si želim da bi bil še par let kompabilen s vsem updati in deloval brez zatikanja. Ker imam z nokijo zelo slabe izkušnje: dela zelo počasi, ni odzivna in še neka skoraj že nevarnost: TELEFON SE SAM UPRAVLJA -->

djordjevic ::

Cene mobitelom praktično ne upadajo, to opažam že nekaj časa. Za male denarje operaterji ponujajo šrot, čim bi bilo zaradi časa od predstavitve (recimo pol leta) treba kakemu boljšemu aparatu ceno občutno znižati, pa ga raje umaknejo iz ponudbe.
No grave is deep enough to keep us in chains.

PacificBlue ::

A za Mobitel so najavljeni kaksni novi smart phoni za junij, julij? ker mi takrat enkrat poteče vezava..
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

MaTTe ::

partisguy čakaj. Če te prav razumem ti želiš super telefon, ki bi bil obenem še poceni? S3 bo verjetno še dražji kot One X ali pa nekaj podobnega, cenejši pa definitivno ne bo. Tako, da S2 ne bi bil slaba zadeva za kupit enkrat potem ko S3 izide in cena malo pade...

PacificBlue trenutno samo še One S pride enkrat in S3, kaj več pa tudi ne vem, da bi prihajalo :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

partisguy ::

hvala MaTTe za informacije. kdaj pa naj pričakujem da bo cena s3 padla? bo še to leto?

basket ::

sicer je zelo odvisno v katerem paketu kupuješ telefon, vendar preko amazona dobiš npr. kak S2 ali pa nexusa za enak denar kot na določenih paketih pri simobilu, s tem da če vzameš preko amazona lahko potem pri simubilu npr. izkoristiš ugodnost v višini 50€..

Formula 1 ::

partisguy je izjavil:

za galaxy s3 vem da naj bi bil točno 29. maja pri simobilu na voljo. Tako da, jaz bom počakal pa bomo videli kako bo s ceno itd. sicer me zelo skrbi da bo cena približno enaka one x (kar pa je zame več kot preveč). Zanima me samo še nekaj. Ko ste kupovali svoje telefone, kakšna je bila cena takoj na začetku? kdaj je prvič padla in za koliko? Razumem tudi da pač tehnika gre naprej in da hitro stvar rata stara in cenena ampak zdaj res kupujem telefon za minimalno dve leti če ne še več. Zelo si želim da bi bil še par let kompabilen s vsem updati in deloval brez zatikanja. Ker imam z nokijo zelo slabe izkušnje: dela zelo počasi, ni odzivna in še neka skoraj že nevarnost: TELEFON SE SAM UPRAVLJA -->

Kaj pa če bi ti Nokio updateov pa boš videl če je kaj boljše.Ker jaz imam isto Nokio (C6-01) in dela kar spodobno glede na HW .Prve probleme sem imel včeraj ko se mi je 2x sama ugasnila,danes pa je že vse ok .

partisguy ::

posodobil sem že -->symbian anna. sej učasih se te stvari meni pri nokii niso dogajale, ampak samo ko je minila garancija(1 leto) so se pa začeli sami problemi
Zelo sem razočaran nad nokio in mislim kupiti android telefon- domnevam da je najboljši za to samsung
Nokia sucks!

djordjevic ::

Odvisno od modela. Poglej še za HTC-ji in Sonyji.
No grave is deep enough to keep us in chains.

partisguy ::

tudi to. no ja, iz istega cenovnega razreda telefonov na mojo naročnino lahko izbiram: -samsung galaxy s2 (350 eur)
-htc sensation xl (420eur)cena je že kritična, ampak bi še šlo
-sony xperia s (350eur)
-lg optimus 3d (340 eur)
katerega se najbolj splača za svojo ceno?
Nokia sucks!

djordjevic ::

Uf, toliko za lanske modele?
No grave is deep enough to keep us in chains.

partisguy ::

žal ja.. upam da jim bo čas znižal ceno :/
Nokia sucks!

Formula 1 ::

partisguy je izjavil:

posodobil sem že -->symbian anna. sej učasih se te stvari meni pri nokii niso dogajale, ampak samo ko je minila garancija(1 leto) so se pa začeli sami problemi
Zelo sem razočaran nad nokio in mislim kupiti android telefon- domnevam da je najboljši za to samsung

Anna je sranje.Meni je delala slabše od Symbiana 3 ,poizkusi z Bellom.Kje si jo pa kupil da ima samo 1 leto garancije ?

partisguy ::

pri mobitelu- na kartice :D
Nokia sucks!

Formula 1 ::

partisguy je izjavil:

pri mobitelu- na kartice :D

Jaz sem ga kupil pri mobitelu pa imam 24 mesecev garancije.Pomoje jo imaš tudi ti.

partisguy ::

hmm, mogoče se motim. Nokio c6 sem mel maja prejšnje leto na servisu (slušalka za klicanje ni delala) in so mi rekli da imam od takrat naprej samo še 12 mesecev garancije. in zdaj par tednov po garanciji je telefon začel zelo sračkat. (je že prej, pa sem potrpel. zdaj pa je nevzdržno)
Nokia sucks!

MaTTe ::

Mobitel ima 24 mesecev. Če še ni minilo 24 mesecev nimajo oni kaj srat.

Formula 1 ::

partisguy je izjavil:

hmm, mogoče se motim. Nokio c6 sem mel maja prejšnje leto na servisu (slušalka za klicanje ni delala) in so mi rekli da imam od takrat naprej samo še 12 mesecev garancije. in zdaj par tednov po garanciji je telefon začel zelo sračkat. (je že prej, pa sem potrpel. zdaj pa je nevzdržno)

12 mesecev je vrjetno samo na slušalko ,ki so ti jo menjali za ostalo mora biti 24 mesecev.

partisguy ::

možno, bom pregledal vse liste in račune ki sem jih dobil zraven. ampak še vseeno se poslavljam od Nokiinega symbiana in prestopam na android.
Nokia sucks!

damjan1980 ::

ce ti je one x in s3 predrag, ti preostane se samo one v, ce hoces nekaj aktualnega in da bo za naslednje 2 leti. ker vse ostalo je lanska zadeva in ze proti koncu tega leta podpore po vsej verjetnosti vec ne bo. je pa pri androidu vedno na voljo miljon custom romov, ce se ti da ubadat s tem. na ta nacin imas vedno aktualno razlicico gor. jaz recimo sem vedno menjaval telefone na 1 leto. pri androidu je ta menjava se prestavila na 1,5 let. trenutno imam deisre hd, ze vec kot 1 leto in vse kaze na to da ga bom imel 2 leti, ker sem v zahvalo custom romom vedno na aktualni verziji, predvsem pa imam rad spremembe in ko se navelicam, dam drugega gor. na tak nacin ne cutim neke velike potrebe po menjavi
treba pa je tudi upostevat da so nove masine komaj zacele hodit ven. v par mesecih bo polno lgjev, ericsonov, huawijev in kaj jaz vem cega vse po nizjih cenah

Formula 1 ::

partisguy je izjavil:

možno, bom pregledal vse liste in račune ki sem jih dobil zraven. ampak še vseeno se poslavljam od Nokiinega symbiana in prestopam na android.

Ti kar itak je umirajoča platforma.Jest bom čakal še eno leto na WP8.Hočem pomagati za čas do menjave.Poizkusi z Bellom če bo kaj bolje.

partisguy ::

mislite da se za sony xperio s splača dat 350 eur?
Nokia sucks!

illion ::

Jz sm dal za samsung galaxy nexus 350€ v electronics4you v Celovcu, ravno ene 4 dni nazaj. Telefon je čista zmaga, mal boljši od samsung galaxy s2, pri nas jih mobitel v paketih prodaja za 360€ (v tistih povezanih kjer se plačujejo miljoni mesečno pa 70€)

ma gor že android 4 in glede na to, da 'je googlov telefon', bo redno dobival posodobitve. Jz ti tega priporočam, trenutno sta z galaxy s2 praktično najboljša android telefona, galaxy s3 bo malo boljši, sam spet ne tok, da bi ti blo potem žal, s tem da bo najbrž kar konkretno dražji.

edit: xperia je po specifikacijah malo boljša (kamera, procesor), če je cena 350EUR potem je najbrž boljša izbira..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: illion ()

partisguy ::

illion. si kupil novega in neodpakiranega? prosim povej mi več o tem. to je zelo dobra ponudba- zanimam se zanjo. :D
Nokia sucks!

Bananovec ::

partisguy je izjavil:

tudi to. no ja, iz istega cenovnega razreda telefonov na mojo naročnino lahko izbiram: -samsung galaxy s2 (350 eur)
-htc sensation xl (420eur)cena je že kritična, ampak bi še šlo
-sony xperia s (350eur)
-lg optimus 3d (340 eur)
katerega se najbolj splača za svojo ceno?

Izmed teh treh Sony Xperia S.


djordjevic je izjavil:

Uf, toliko za lanske modele?


Sony Xperia S
Also known as Sony Ericsson Xperia Nozomi, Sony Ericsson Arc HD
GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - LT26i
Announced 2012, January
Status Available. Released 2012, February


Edit: Zgoraj ti hočejo Samsung Galaxy feni prodat nekaj bučk. Ne nasedi in se odloči na podlagi testov.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

partisguy ::

sony xperia s ima odličen procesor, fotoaparat, zaslon. kaj pa grafiko? ima adreno 220(tako ima tudi htc evo 3d) je dobra te grafika?ali jo samsing z Mali-400MP prekaša?
Nokia sucks!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827251 (5696) lvlOne
»

Xperia S ali Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11225246 (21135) freesty
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028296 (22459) leiito

Več podobnih tem